The Teachers Service Commission, TSC, has released the lists of shortlisted applicants for the 15,000 advertised promotions vacancies in 2021 (Download the lists below). Teachers who applied for promotions vacancies can now download the lists and check their respective interview dates, venues and time.

The lists feature names of applicants for Deputy Principal I, Deputy Principal II, Senior Lecturer, Deputy Principal III, Curriculum Support Officers, Head Teacher, Senior Master IV, Deputy Head Teacher II, Senior Lecturer IV and Senior Master IV promotion vacancies.

The interviews will be carried out between February 8 and 19, 2021 at TSC County offices countrywide. The county interview committee shall be composed of: the county director (chairperson), host sub county director (secretary), the county Human Resource Officer and all other sub county directors from the county.

WHAT TO EXPECT DURING THE INTERVIEWS.

Before attending the interviews ensure that you prepare well. A number of questions will be asked during the interviews. You can get a full guide to the interview questions and responses here;

TSC: Teacher Promotion Interview Questions and their Answers

REQUIRED DOCUMENTS DURING THE INTERVIEWS

If you have been shortlisted for the interviews, then you shall be required to present the following valid statutory documents during interviews:

a. Letter of appointment to the current grade;
b. Letter of appointment/deployment to the current responsibility;
c. Certificate of Good Conduct from Director of Criminal Investigations;
d. Clearance Certificate by Higher Education Loans Board (HELB);
e. Clearance Application from Ethics and Anti-Corruption Commission (EACC);
f. Clearance Certificate from a Credit Reference Bureau;
g. Tax Compliance Certificate from Kenya Revenue Authority (KRA);
h. Highest academic Certificate.

TSC LISTS OF SHORTLISTED APPLICANTS PER COUNTY 2021.

Get the lists of shortlisted applicants per county, below;

KISII County List of Shortlisted  Applicants (Click Here to Download)

KWALE County  List of shortlisted Applicants (Click Here to Download)

NAROK  county -list Of Shortlisted  Applicants

MAKUENI County List of shortlisted Applicants

S/NOadvert_noTsc NoNameInstitution NameWork CountyVenueDateWork Sub County
1May-20349481Josephine Nzula WaitaKiongwani Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MUKAA
2May-20335748Simon Warui MwangiSt. Peter’s Thange Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KIBWEZI
3May-20351054Jackson Kinyili YuluKamuthini SecMakueniMakueni2/8/2021MUKAA
4May-20372854Christian Vetu NziokaKambi Mawe Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MAKUENI
5May-20347825Fredrick  MutukuMwaani Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MAKUENI
6May-20388509Guy Antony MutindaMakindu High SchoolMakueniMakueni2/8/2021MAKINDU
7May-20233484Phythias Nzue NdumwaKaketi Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI EAST
8May-20359185Dorothy Mutanu MutieKiundwani Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KIBWEZI
9May-20381885Angeline Kamene PaulUtini Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021NZAUI
10May-20389268Franciscah Ndinda KinyoeKambi Mawe Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MAKUENI
11May-20389083Vinette Ndunge MbalutoA.B.C. Kayata Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MUKAA
12May-20372880Samuel Omari OroniKasikeu  S.s.MakueniMakueni2/8/2021MUKAA
13May-20352014Denis Wambua KimojaMuani Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MUKAA
14May-20373058Julius Mwathi MakwiliKikumini Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021NZAUI
15May-20389459Jacob Kyengo MuthokaNgoto  S.s.MakueniMakueni2/8/2021NZAUI
16Jun-20380026Florence Wangui MithamoNziu  Girls  S.s.MakueniMakueni2/8/2021MAKUENI
17Jun-20393383Joseph Muoka MbiuSt. Patrick Kyamatheka Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KILUNGU
18Jun-20416974Jonathan Kioko NzukiA.I.C Mumbuni Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KILUNGU
19Jun-20287474Damaris Muende KamoyaMutulani Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MAKUENI
20Jun-20400458Stephen Munyao IseuKyusyani Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KIBWEZI
21Jun-20359598Johnstone Kioko KitemaYeemulwa Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KATHONZWENI
22Jun-20416289Abedneck Munyao MwaniaMbuthani Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021NZAUI
23Jun-20375853Benard Kyalo MakatoKikuswi Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI EAST
24Jun-20372782Philip Barnabas Katumo MunyaoMulumini  S.s.MakueniMakueni2/8/2021MUKAA
25Jun-20387825Nthenya  MwongelaKiu Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MUKAA
26Jun-20380055Daniel Mutuku WausiKyaani Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KIBWEZI
27Jun-20392332Stephen Ngumbau NziveA.C.K. St. Johns Kisekini Sec. SchoolMakueniMakueni2/8/2021KILUNGU
28Jun-20392655Francis Kaseke NdoloMatulani Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KIBWEZI
29Jun-20419914Justus Kisunza MutukuKinyuani A.I.C Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MAKUENI
30Jun-20371811Marrieta Wavinya MulwaKalamba  S.s.MakueniMakueni2/8/2021NZAUI
31Jun-20414623Eunice Kambua MutukuA.I.C. Mutulani Sec SchoolMakueniMakueni2/8/2021MAKUENI
32Jun-20396692Leonard Mutua NziokaMaiani  S.s.MakueniMakueni2/8/2021MUKAA
33Jun-20298109Lucia Kavuli King’ola KathekaSalvation Army Maiani Sec. SchoolMakueniMakueni2/8/2021MUKAA
34Jun-20393692Stephen Musyoka MutetiA.I.C. Mutulani Sec SchoolMakueniMakueni2/8/2021MAKUENI
35Jun-20357748Josephine Nduku WambuaUtuneni  S.s.MakueniMakueni2/8/2021MBOONI EAST
36Jun-20374512Lennah Syowasya MukumaKikima Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI WEST
37Jun-20398873Peter Musyoki MbalukaKyase Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KATHONZWENI
38Jun-20264862Esther Nthenya SimonMathemba Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KATHONZWENI
39Jun-20348710Irene Kinanu GitongaSerena Williams Wee Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021NZAUI
40Jun-20350863Phellisters Bogomba NyakangoInyokoni  S.s.MakueniMakueni2/8/2021KILUNGU
41Jun-20358628Njenga Richard MuiruriMbeletu Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021NZAUI
42Jun-20312420John Ngari MurengaKathamboni Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KATHONZWENI
43Jun-20351097Pauline Atieno OkumuMbooni A.I.C.Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI WEST
44Jun-20315703Veronicah Mbithe NthuliNguumo Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MAKINDU
45Jun-20373095Peter Philemon MusyokiSt. Francis Manzani Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KATHONZWENI
46Jun-20357034Aisha Mwikali MohammedKisau  Girls  S.s.MakueniMakueni2/8/2021MBOONI EAST
47Jun-20363159Grace Mueni MboyaChemchemi Secondary School – KathongoMakueniMakueni2/8/2021MBOONI EAST
48Jun-20372014Patrick January WambuaMuambwani  S.s.MakueniMakueni2/8/2021NZAUI
49Jun-20290109Jane Munee MuliTawa Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI EAST
50Jun-20363148Peter Mutua KanyiriMbooni Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI WEST
51Jun-20209259Mathew Ndeto KietiSyathani Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI WEST
52Jun-20356817Richard Kyende NyingiIvingoni  S.s.MakueniMakueni2/8/2021KIBWEZI
53Jun-20364928Victoria Mukui MusyokiSt. Mary’s Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KIBWEZI
54Jun-20387583Julius Ivongwe KilonzoMwaani Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MAKUENI
55Jun-20374591George Muthoka NziokiA.B.C. Ngaamba Secobdary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MUKAA
56Jun-20336423Daniel Muya MusembiLung’u Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI EAST
57Jun-20387683Timothy Mbaluka MuiaA.I.C. Mwaani-Ilima Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KILUNGU
58Jun-20390145Joshua Nzomo KalundaKalawa Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI EAST
59Jun-20349619Collete Ndunge MutukuMt. Carmel Girl’s Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MUKAA
60Jun-20352406Peter Ndolo KyaiKilyungi Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI WEST
61Jun-20359655Justus Muema MunyaoThavu Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KATHONZWENI
62Jun-20388497Boniface Mweu MusyokaNdoo  S.s.MakueniMakueni2/8/2021MBOONI WEST
63Jun-20374479Boniface Muendo MwatuKitonguni Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MUKAA
64Jun-20302876Henry Mutua PhilipUlu Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MUKAA
65Jun-20389291Elizabeth Ngusye MuneeSt. Lucia Girls High School – KautiMakueniMakueni2/8/2021KILUNGU
66Jun-20387638James Musembi MakauKithungo  S.s.MakueniMakueni2/8/2021MBOONI WEST
67Jun-20374162Nahashon Muatha KanguMuambani Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MAKUENI
68Jun-20364016Martin Wambui KasimbaA.C.K. St. Joseph’s Maaueli Mix Day S SMakueniMakueni2/8/2021KATHONZWENI
69Jun-20315779Albert Nzomo KauMukaa  Boys   S.s.MakueniMakueni2/8/2021MUKAA
70Jun-20381944Solomon Musembi MulwaMiangeni Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI EAST
71Jun-20349354Magdalene Ndunge MusyokiSt. Joseph’s Kibwezi Girls Secondary SchMakueniMakueni2/8/2021KIBWEZI
72Jun-20363195Johakim Kiilu MutetiMbuvo Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KATHONZWENI
73Jun-20381912Dorcas Muthini KatalaMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/8/2021MAKUENI
74Jun-20363202Wycliffe Muange MutukuMba Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI EAST
75Jun-20371829Ruth Nzeli MusyokaVololo Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021NZAUI
76Jun-20357300Mary Wausi KiumoMoi  Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MAKINDU
77Jun-20373161Joseph Nyamasyo MukotoKilungu  S.s.MakueniMakueni2/8/2021KILUNGU
78Jun-20314543William Muendo MwinziMukimwani Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI EAST
79Jun-20351504Kyalo  KimuyuMumela Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MUKAA
80Jun-20389106Joseph Mutuku MunyaoUvaani Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI WEST
81Jun-20372372Raymond Mutuku KalokiNgai Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI WEST
82Jun-20357854Julius Mwetu MuthokaNzoila Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KIBWEZI
83Jun-20324919Paul Ngwava MutaviNduluku  S.s.MakueniMakueni2/8/2021MBOONI EAST
84Jun-20388463Genard Nzola MunyaoSt. Simon Mbui – Nzau Sec SchMakueniMakueni2/8/2021KIBWEZI
85Jun-20374448Stanslaus Musembi MutuaUsalama Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KIBWEZI
86Jun-20361403Titus Kimeu MutungaMuiu Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MAKUENI
87Jun-20324488Beth Muthoni MatuWatuka Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI EAST
88Jun-20373805Justina Ndindi MuleA.I.C Mavindini Boys’ Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KATHONZWENI
89Jun-20229694Esther Mwikali MusilaSenda Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MAKUENI
90Jun-20348656Simon Kioko MwewaKawala Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021NZAUI
91Jun-20349330Simon Richard ManthiKaketi Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI EAST
92Jun-20373749Angelina Munyiva KiokoItetani Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI WEST
93Jun-20389430Belitah Kavesu NdoloSt. Francis Of Assisi Sec Sch -KaliiniMakueniMakueni2/8/2021NZAUI
94Jun-20352292Michael Mutuku KimeuUtini Mixed Day SecondaryMakueniMakueni2/8/2021KIBWEZI
95Jun-20374326Catherine Mbithe Mathang’aA.I.C. Nunguni Sec SchMakueniMakueni2/8/2021KILUNGU
96Jun-20390325Joyce Kalekye KisoweSerena Williams Matooni Mixed Day Sec ScMakueniMakueni2/8/2021NZAUI
97Jun-20388827Samuel Musyoka WaitaMusaani Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MUKAA
98Jun-20389107Rose Ndinda MunyaoSt. Jude Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KATHONZWENI
99Jun-20357746Janet Kalunde MuangaYinthungu Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KATHONZWENI
100Jun-20333735Peter Mutuku MulwaMusalala Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KILUNGU
101Jun-20358052Nicholas Ndambuki NdeteiSt. Anthony Itiani Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021NZAUI
102Jun-20352703Joyce Mueni MuokiKathonzweni Girls Secondary Sch – SyatuMakueniMakueni2/8/2021KATHONZWENI
103Jun-20305105Josphat Mutuku MaluvaMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/8/2021MAKUENI
104Jun-20364317Regina Mbula Muting’aKwaithi S.A Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI WEST
105Jun-20387614Jonathan Ngalyuka KitiviNganwa Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI EAST
106Jun-20390267Pius Mbuvi MukwayuSumbi Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KIBWEZI
107Jun-20336654Scholastica Syombua KasivuMbukoni Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI EAST
108Jun-20256019Peter Mbatha MatingiMakutano Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KIBWEZI
109Jun-20389110Margaret Mwikali MutweleliGigiri  Girls  S.s.MakueniMakueni2/8/2021NZAUI
110Jun-20335857Zippora Mwongeli MbaiKasue Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KIBWEZI
111Jun-20265398Esther Waeni MunyaloKusyongali Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI WEST
112Jun-20389332Bonface Muthama MwakaMasumba Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021NZAUI
113Jun-20387528Nicholas Nzomo IthauKanthuni Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021KATHONZWENI
114Jun-20374338Stella Mbula MbevoNgunini Secondary SchoolMakueniMakueni2/8/2021MBOONI EAST
115Jun-20373092Arbanus Kioko MutukuMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/8/2021MAKUENI
116Jun-20374805Gregory Mutiso KitiviKithangathini  S.s.MakueniMakueni2/8/2021KILUNGU
117Jun-20351228Timothy Muteti MuthusiSyumile A.I.C Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MAKINDU
118Jun-20374430Thomas Muthenya NzimbiKanzokeani  S.s.MakueniMakueni2/9/2021KATHONZWENI
119Jun-20352895Mwini Justus MutuaKitaingo Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MUKAA
120Jun-20321948Jonathan Kiio MusyokaSyiluni Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
121Jun-20298800Tabitha Argelline MalauKisayani Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021KIBWEZI
122Jun-20364784Rosemary Nthenya MulandiKithumba Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021NZAUI
123Jun-20267084Benson Matano KithukaSt. Martin’s Kyumani Mixed Day Sec SchMakueniMakueni2/9/2021KIBWEZI
124Jun-20347437Regina Mutindi MutisoNthukula ABC Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
125Jun-20374441Jeremiah Musya MutindaIiani Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021KATHONZWENI
126Jun-20371895Nicholas Muinde NgokaSt. Mary’s Secondary Sch – KyunyuMakueniMakueni2/9/2021KATHONZWENI
127Jun-20348839Charles Sua MutindaMasalani Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021KIBWEZI
128Jun-20241172Felistus Wango MbindyoMandoi SecMakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
129Jun-20388677Albert Kyalo NzyokaKyang’a Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021KILUNGU
130Jun-20337310Jones Kalungu NdetoMutembuku Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MBOONI EAST
131Jun-20290290290290 Kitema MunywokiKyuasini Sec SchoolMakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
132Jun-20373527Daniel Kiio MbusuKisyulya Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021KILUNGU
133Jun-20334024Frankiln Mutunge MwololoSt. Bakhita Makusu Mixed Day Sec SchMakueniMakueni2/9/2021MAKINDU
134Jun-20336480Jonathan Musao NziokaKaumoni  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
135Jun-20334150Anthony Kyengo KithumeKiaoni Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021KIBWEZI
136Jun-20324917James Mutiso MathekaA.B.C Kalumbi Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021NZAUI
137Jun-20371696Joseph Muia KasimuMuua Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MUKAA
138Jun-20348680Silvernia Mbithe MusyokiItitu Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MBOONI EAST
139Jun-20258076Ron Kioko K MuliKyamuoso Central Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021KILUNGU
140Jun-20388820Shadrack Mumo WaemaMiau Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MBOONI EAST
141Jun-20374506Francis Nzivo NdetiMasokani Sec SchoolMakueniMakueni2/9/2021MUKAA
142Jun-20334984Christine Kavithe KithunguMalaa Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MBOONI WEST
143Jun-20387116Pascalia Ndunge MutukuMuthingiini Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021KIBWEZI
144Jun-20253391Veronica Mwethya MutisoMukameni Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021NZAUI
145Jun-20252934Nicholas Wambua MutendeKinyee Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MBOONI WEST
146Jun-20388145John Aggrey MutungaSt. Joseph High School – TutiniMakueniMakueni2/9/2021NZAUI
147Jun-20348699Gidraph Gachuhi MbogoMuua Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MUKAA
148Jun-20353158Charles Njuguna NjorogeKitandi S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
149Jun-20325324Hannah Njoki MwangiKathyaka Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021KIBWEZI
150Jun-20366487William Mugecha NgugiMumani High SchoolMakueniMakueni2/9/2021MBOONI WEST
151Jun-20349310Misheck Gitonga RimberiaManooni Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021NZAUI
152Jun-20357963Susan Nyakio ChegeKivuthini Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021KIBWEZI
153Aug-20463335Benjamin Muinde MutindaMwaani Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
154Aug-20248131Francisca Wayua MakauKaketi Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MBOONI EAST
155Aug-20315788Margaret Mbithe MutetiNziu  Girls  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
156Aug-20397488Misheck Mutombi MuemaKasunguni  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
157Aug-20359313Zipporah Mwikali MuiaMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
158Aug-20393093Cosmas Kyalo MutetiMuusini Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021KATHONZWENI
159Aug-20309009Sammy Mutua MulandiMukaa Girls S.SMakueniMakueni2/9/2021MUKAA
160Aug-20388520Rachel Mueni MutuneKiaoni Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021KIBWEZI
161Aug-20388437Thomas Musyoka MuindiMbooni Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MBOONI WEST
162Aug-20389455Raphael Kimeu MusiliMbukoni Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MBOONI EAST
163Aug-20387296Caroline Waiu KasimuKikumini Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021NZAUI
164Aug-20357741Stephen Syala MaunduMwaani Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
165Aug-20239791Bonface Juma MasoniMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
166Aug-20390760Leonard Isika MwangangiKilili Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021NZAUI
167Aug-20335180Stanley Ngao MutukuMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
168Aug-20359757Joseph Nyoike WamweaMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
169Aug-20262155Solomon Wambua MbunzyaMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
170Aug-20396011Esther Kerubo OmoriMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
171Aug-20392353Patrick Mwongela NzimbiA.B.C. Ngaamba Secobdary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MUKAA
172Aug-20413818Patrick Kioko MuthokaMwaani Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
173Aug-20418481Francis Kithuka KimitiKilungu  S.s.MakueniMakueni2/9/2021KILUNGU
174Aug-20471107Festus Musembi KamauMukaa  Boys   S.s.MakueniMakueni2/9/2021MUKAA
175Aug-20392584Samuel Maithya NdonyeKilome  S.a.  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MUKAA
176Aug-20406408Joseph Muoka KasiiSia Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
177Aug-20306171Peter D Mulinge MbunaKalulini  S.s.MakueniMakueni2/9/2021KIBWEZI
178Aug-20400725Alfred Mutua MathekaKilungu  S.s.MakueniMakueni2/9/2021KILUNGU
179Aug-20442422Kennedy Kitonyi NdungiKaumoni  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
180Aug-20336929Lucy Munini MutaviKilungu  S.s.MakueniMakueni2/9/2021KILUNGU
181Aug-20308524Priscah Nduku JosiahMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
182Aug-20390208Justina Wayua MwololoMulala Gilrs Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021NZAUI
183Aug-20374323Sarah Mueni   Masesi Mung’auKilungu  S.s.MakueniMakueni2/9/2021KILUNGU
184Aug-20388514Stephen Kimeu MutuaMuambani Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
185Aug-20239385Leonard Bernard MutungaKilungu  S.s.MakueniMakueni2/9/2021KILUNGU
186Aug-20285948Rose Ngina MaleluMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
187Aug-20359232Godfrey Kariuki MainaKitaingo Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MUKAA
188Aug-20358925Bernard Musee KuethyaKako  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MBOONI EAST
189Aug-20397903Lucas Maundu NzivauMikuyuni Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021KIBWEZI
190Aug-20455139Benson Kioko NguluiNdolo  S.s.MakueniMakueni2/9/2021KILUNGU
191Aug-20349560Josphat Kyalo KimuyuKitundu  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MBOONI WEST
192Aug-20457433Ruth Katindi KilonzoMbooni Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MBOONI WEST
193Aug-20334599Michael Musyoka MuyaSt. Anne Kiboko Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MAKINDU
194Aug-20416300Pius Musau MusyokiMatha Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021NZAUI
195Aug-20425837Elizabeth Mbaika MusauDarajani Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021KIBWEZI
196Aug-20209011Elizabeth Ndunge KilambyaNthia Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MAKINDU
197Aug-20421907Erastus Somba MutetoKako  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MBOONI EAST
198Aug-20394298Winfred Syokau WambuaMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
199Aug-20306224Josphine Nduku NgungaKivani Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
200Aug-20364613Elizabeth Nthambi KateiMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
201Aug-20393763Peter Muia MuliIkungu  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKINDU
202Aug-20467448Luke Ndunda KimeuKisau  Girls  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MBOONI EAST
203Aug-20390191Maurice Matheka MuiaKyuu Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MBOONI WEST
204Aug-20246991Mark Nzomo MulekyoSt. Joseph’s Kibwezi Girls Secondary SchMakueniMakueni2/9/2021KIBWEZI
205Aug-20393924Newton Maitha MwauSt. Anne Kiboko Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MAKINDU
206Aug-20391826Joseph Mutua MutungiKitaingo Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MUKAA
207Aug-20359705John Marks NziokaSt. Francis Manzani Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021KATHONZWENI
208Aug-20424177Onesmus Kasanga MulingeKaumoni  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
209Aug-20414460Miriam Nthenya MakoleSt. Joseph’s Kibwezi Girls Secondary SchMakueniMakueni2/9/2021KIBWEZI
210Aug-20392551Ruth Mutheu MwanziaSenda Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
211Aug-20466984Stellamaris Mueni KiambaKaumoni  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
212Aug-20363153Joshua Muli KavisuKasunguni  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
213Aug-20333973Agnes Wambui KimenjuKaumoni  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
214Aug-20390679Dorothy Munyiva MailuMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
215Aug-20335280Teresia Njeri NgugiThomeandu Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021KILUNGU
216Aug-20380051Simon Kyalo MusyokiMatiliku  S.s.MakueniMakueni2/9/2021NZAUI
217Aug-20423685Onesmus Mwanzia MuthokaMavindu  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MBOONI WEST
218Aug-20314984Joseph Nzui KinguyuA.I.C. Iuani Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
219Aug-20430012Aquister Kanini MutuaMukaa  Boys   S.s.MakueniMakueni2/9/2021MUKAA
220Aug-20430811Agnes Mumbua MakauKilili Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021NZAUI
221Aug-20419910Francesca Mutio MbithiMakindu High SchoolMakueniMakueni2/9/2021MAKINDU
222Aug-20388724Lydiah Omari OndialaMukaa Girls S.SMakueniMakueni2/9/2021MUKAA
223Aug-20391778Dorcas Mali MusyokaMbooni Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MBOONI WEST
224Aug-20447647Dancun Munyao KinyiliMuusini Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021KATHONZWENI
225Aug-20414045Esther Ndanu KateiMukameni Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021NZAUI
226Aug-20372229Dorcas Mbula NdundaSt. Joseph’s Kibwezi Girls Secondary SchMakueniMakueni2/9/2021KIBWEZI
227Aug-20430094Catherine Mbithe NzukiKaumoni  S.s.MakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
228Aug-20470465James Mutungi MutungaKithumba Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021NZAUI
229Aug-20392624Patrice Kioko KyuleNgoto  S.s.MakueniMakueni2/9/2021NZAUI
230Aug-20387611Benson Mutiso KitauKivuthini Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021KIBWEZI
231Aug-20433448Jackson Mutua MwiluKisayani Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021KIBWEZI
232Aug-20389448Necodemus Muli MunyekeMwaani Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/9/2021MAKUENI
233Aug-20302885Daniel Kyalo MwoveNduluni Sec SchoolMakueniMakueni2/10/2021MUKAA
234Aug-20412666Teresia Ndungwa MatingiItetani Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MBOONI WEST
235Aug-20323215Daniel Charles MasyaMbiini  S.s.MakueniMakueni2/10/2021MUKAA
236Aug-20251268Boniface Nyamai MuleKitondo  S.s.MakueniMakueni2/10/2021MBOONI EAST
237Aug-20263997Joyce Kasiva WambuaMulumini  S.s.MakueniMakueni2/10/2021MUKAA
238Aug-20394616Thomas Kyalo NziokiMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/10/2021MAKUENI
239Aug-20396283Marietta Nduku PeterKambi Mawe Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MAKUENI
240Aug-20471826Erastus Muchai NgukuKasikeu  S.s.MakueniMakueni2/10/2021MUKAA
241Aug-20275626Mary Musau KangetheMukaa  Boys   S.s.MakueniMakueni2/10/2021MUKAA
242Aug-20371748Luti  PascaliNgoto  S.s.MakueniMakueni2/10/2021NZAUI
243Aug-20403005Stephen Ndolo MutisyaMutaiti Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021NZAUI
244Aug-20396364Stanslous Kyalo MunyaoKiangini  S.s.MakueniMakueni2/10/2021KATHONZWENI
245Aug-20446140Philomena Kamene KilonzoMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/10/2021MAKUENI
246Aug-20395641Bernard Kivuva Mang’eng’eYumbuni Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021YATTA
247Aug-20392684Thomas Kyalo KingooSt. Joseph’s Kibwezi Girls Secondary SchMakueniMakueni2/10/2021KIBWEZI
248Aug-20356963Joseph Maingi MbithiMukaa  Boys   S.s.MakueniMakueni2/10/2021MUKAA
249Aug-20374505Milcah Waeni NdelevoTawa Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MBOONI EAST
250Aug-20424712Gabriel Kingoo MutieKavumbu Sec SchoolMakueniMakueni2/10/2021MBOONI EAST
251Aug-20388170Daniel Mavuti KalaniImale SchoolMakueniMakueni2/10/2021MBOONI WEST
252Aug-20418143Dorothy Nduku NziokaMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/10/2021MAKUENI
253Aug-20430816Daniel Nzioka MunywokiKamulalani Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021KIBWEZI
254Aug-20428333George Kyalo JohnSt. Anne Kiboko Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MAKINDU
255Aug-20279570Josephine Mbithe MutieKilyungi Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MBOONI WEST
256Aug-20303202Hilder Wairimu MaingiMukaa  Boys   S.s.MakueniMakueni2/10/2021MUKAA
257Aug-20430806Elizabeth Minoo KiiluGood Shepherd Girls’MakueniMakueni2/10/2021NZAUI
258Aug-20428795Henry Kyalo KyengoIsovya Secondary  SchoolMakueniMakueni2/10/2021KILUNGU
259Aug-20406240Hellen Mwende KitivoTututha  S.s.MakueniMakueni2/10/2021MBOONI WEST
260Aug-20387730Peninah Mbula MutugiKikima Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MBOONI WEST
261Aug-20394241Samuel Kioko KiiluThomeandu Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021KILUNGU
262Aug-20394757Mary Nduku MbutaThomeandu Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021KILUNGU
263Aug-20358661Titus Kyalo MuthokaKomboyoo Girls High SchoolMakueniMakueni2/10/2021KIBWEZI
264Aug-20389109Francis  MuthembwaMbooni Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MBOONI WEST
265Aug-20416466Josephat Kyalo MusyokaMbooni Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MBOONI WEST
266Aug-20455140Fredrick Kioko KiitiMbooni Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MBOONI WEST
267Aug-20392829Sila  WambuaKikima Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MBOONI WEST
268Aug-20335653Benjamin Wambua MutisyaUlu Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MUKAA
269Aug-20389196Wambua Kyondo KyondoMukaatini  S.s.MakueniMakueni2/10/2021MBOONI WEST
270Aug-20433375Maria Mbula NguyoMukuyuni  S.s.MakueniMakueni2/10/2021MAKUENI
271Aug-20414459Felista Katunge MaithaNduundune Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021NZAUI
272Aug-20441478Catherine Kambua KamulaGood Shepherd Girls’MakueniMakueni2/10/2021NZAUI
273Aug-20375870Jefferson Mutunga KisauluKasikeu  S.s.MakueniMakueni2/10/2021MUKAA
274Aug-20390124Agnes Ngina KyenzeKilome  S.a.  S.s.MakueniMakueni2/10/2021MUKAA
275Aug-20414672Davis Kioko MuindiSumbi Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021KIBWEZI
276Aug-20418451Cosmas Mute MwangangiKiangini  S.s.MakueniMakueni2/10/2021KATHONZWENI
277Aug-20418454Rebecca Mueni NgilaTawa Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MBOONI EAST
278Aug-20351656Joyce Muute NdusaTawa Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MBOONI EAST
279Aug-20392626Justina Kavindu NziokaMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/10/2021MAKUENI
280Aug-20440992Jackline Mwende KyenzePrecious Blood-Kilungu Girls Sec. SchoolMakueniMakueni2/10/2021KILUNGU
281Aug-20364045Rither Nthambi MuiaEmali Township Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021NZAUI
282Aug-20425885Stephen Mutua MutukuKathonzweni Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021KATHONZWENI
283Aug-20403676Daniel Nzyoki MutaitiMoi  Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MAKINDU
284Aug-20451514Simon Mutuku MutuaKitandi S.s.MakueniMakueni2/10/2021MAKUENI
285Aug-20279890Danson Mutiso MutetiMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/10/2021MAKUENI
286Aug-20442574Julie Muthinu KingooA.I.C Sultan Hamud Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MUKAA
287Aug-20392768Judith Ndinda MasaiKilyungi Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MBOONI WEST
288Aug-20466966John Mwendwa NziokiPrecious Blood-Kilungu Girls Sec. SchoolMakueniMakueni2/10/2021KILUNGU
289Aug-20392020Elizabeth Mwikali MutukuKee Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MAKUENI
290Aug-20389443Jane Muthike MulwaKinyee Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MBOONI WEST
291Aug-20394195Onesmus Mutinda NthumbiNduundune Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021NZAUI
292Aug-20460427Mukonyo  MbindaKyanginywa Sec SchMakueniMakueni2/10/2021KIBWEZI
293Aug-20415043Josephine Mumbua MusiliMbooni Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MBOONI WEST
294Aug-20387455Catherine  MuthuiSt. Joseph High School – TutiniMakueniMakueni2/10/2021NZAUI
295Aug-20387311Benjamin Muiwa KisiluMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/10/2021MAKUENI
296Aug-20352272Josphat Mutuku KithukaKithungo  S.s.MakueniMakueni2/10/2021MBOONI WEST
297Aug-20394408Berbadette Nthenya MutuaA.I.C. Nunguni Sec SchMakueniMakueni2/10/2021KILUNGU
298Aug-20392628Kenneth Ngila KivinduKikima Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MBOONI WEST
299Aug-20462682Timothy Ngui NthukaMukimwani Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MBOONI EAST
300Aug-20419811Veronica Syombua KiokoMwaani Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MAKUENI
301Aug-20431841Susan Mumo MuotiKathonzweni Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021KATHONZWENI
302Aug-20376999Paul Ngei MutwotaUvunye Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MUKAA
303Aug-20374219Elizabeth Ndune KikuviSt. Joseph’s Kibwezi Girls Secondary SchMakueniMakueni2/10/2021KIBWEZI
304Aug-20442401Mattius Makau MuiaMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/10/2021MAKUENI
305Aug-20419247Doris Ndinda KiioPrecious Blood-Kilungu Girls Sec. SchoolMakueniMakueni2/10/2021KILUNGU
306Aug-20472262Abdi Mutua,Said MalunduMoi  Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MAKINDU
307Aug-20363240Damaris Mwikali WambuaKambi Mawe Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MAKUENI
308Aug-20421477Hellenah Ngina KilonzoKatulye Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021KILUNGU
309Aug-20409431Dommitilah Ndinda KilunguSt. Mary’s Ndovea Mixed Day Secondary ScMakueniMakueni2/10/2021NZAUI
310Aug-20419896Patrick Muia MwongaKiuuku Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021KATHONZWENI
311Aug-20388917Esther Kalekye ItuaKavumbu Sec SchoolMakueniMakueni2/10/2021MBOONI EAST
312Aug-20441406Sylvester Munyalo MaleluMukaa  Boys   S.s.MakueniMakueni2/10/2021MUKAA
313Aug-20388632Stephanie Nguhi NjorogeKivani Secondary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MAKUENI
314Sep-20369280Jeremiah Koileken BakuniMasive Pri SchMakueniMakueni2/10/2021MUKAA
315Sep-20439501Daniel Iran LoosikiraItumbule Pri SchMakueniMakueni2/10/2021MAKUENI
316Sep-20438775Joseph Musyimi MwandikwaMalatani Pri SchMakueniMakueni2/10/2021MBOONI EAST
317Sep-20557848Geofrey Nyamai NzuveMulilii Pri SchMakueniMakueni2/10/2021MAKINDU
318Sep-20459212Naom Munanye NdemwaKavuko Pri SchMakueniMakueni2/10/2021MUKAA
319Sep-20386011Euphemia Mbinya MutisyaKauti Pri SchMakueniMakueni2/10/2021KILUNGU
320Sep-20501555Nicholas Kiswili NdundaItumbule Pri SchMakueniMakueni2/10/2021KATHONZWENI
321Sep-20270218Paul  MulingeKyumani Pri SchMakueniMakueni2/10/2021KIBWEZI
322Sep-20276015Peter Mwaniki MutisyaNgomano Pri SchMakueniMakueni2/10/2021KIBWEZI
323Sep-20394265Sarah Mutinda MusauGood Shepherd Girls’MakueniMakueni2/10/2021NZAUI
324Sep-20479747Peter Muange MuendoMbavani Pri SchMakueniMakueni2/10/2021MBOONI EAST
325Sep-20393583Rachel Syombua MuliNdovea Pri SchMakueniMakueni2/10/2021NZAUI
326Oct-20242688Josephat Kyalo MutaviMatwiku Pri SchMakueniMakueni2/10/2021KILUNGU
327Oct-20495338Mary Ndunge KikwanuuMwalili Primary SchoolMakueniMakueni2/10/2021NZAUI
328Oct-20397482Ambrose Mutua WaitaNthunguni Primary SchoolMakueniMakueni2/10/2021NZAUI
329Oct-20435815Angelina Mutunge MwololoItumbule Pri SchMakueniMakueni2/10/2021MAKUENI
330Oct-20483685Peter Mwau NdivoMtito Andei Pri SchMakueniMakueni2/10/2021KIBWEZI
331Oct-20432197Martin Kaviku MutetiKathuma Primary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MAKUENI
332Oct-20293279Patrick Kimeu NziokaMbukoni Primary SchoolMakueniMakueni2/10/2021KIBWEZI
333Oct-20385993Gerald Nguti MwangangiMalilvani A.i.c Pri SchMakueniMakueni2/10/2021MAKUENI
334Oct-20384386Regina Mukonyo MasiliaMuua Pri SchMakueniMakueni2/10/2021MUKAA
335Oct-20378362Benjamin Nthengi WambuaKandulyu Pri SchMakueniMakueni2/10/2021MBOONI EAST
336Oct-20395647Athanus Munuve MaithyaUsalala Pri SchMakueniMakueni2/10/2021MBOONI EAST
337Oct-20382296Kezier Syukwia KilonzoKiliku PrimaryMakueniMakueni2/10/2021NZAUI
338Oct-20460720Stephen Musyoki MutakiKaasya Primary SchoolMakueniMakueni2/10/2021NZAUI
339Oct-20309322Margaret Nduku MuvuvaIkangavya Primary SchoolMakueniMakueni2/10/2021NZAUI
340Oct-20462685Francis Kyalo KiseleKanaani Primary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MAKINDU
341Oct-20472784Aliphonce Mulinge MutisyaMbooni A.I.C. Primary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MBOONI WEST
342Oct-20435606Julius Mark MunuveNgongweni Pri SchMakueniMakueni2/10/2021NZAUI
343Oct-20396437Timothy Ngui MutieKilema Pri SchMakueniMakueni2/10/2021MAKINDU
344Oct-20392208Ndambuki  NdikuUnyeeo Pri SchMakueniMakueni2/10/2021MBOONI EAST
345Oct-20468717Robert Kyalo MutuaMaaueli Pri SchMakueniMakueni2/10/2021KATHONZWENI
346Oct-20241196Francisca Katumbi NdaaNdonguni Primary SchoolMakueniMakueni2/10/2021MAKINDU
347Oct-20400935Loice Mukonyo MutioNthangu Primary  SchoolMakueniMakueni2/10/2021MAKUENI
348Oct-20459212Naom Munanye NdemwaKavuko Pri SchMakueniMakueni2/10/2021MUKAA
349Oct-20426800Martin Mulwa MusyokiKinyambu Pri SchMakueniMakueni2/11/2021KIBWEZI
350Oct-20241183Joseph  MakiliKyanguli Pri SchMakueniMakueni2/11/2021KIBWEZI
351Oct-20309068Karen Kambua KamulaKavuthu Pri SchMakueniMakueni2/11/2021NZAUI
352Oct-20298027James Munywoki KasiiMusingini Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MAKINDU
353Oct-20459954Peter Wambua MunyaoNduluni Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MUKAA
354Oct-20401030Sylvester Ndisya MutisyaKatitu Pri SchMakueniMakueni2/11/2021KILUNGU
355Oct-20422065Turphimus Munyao MalatuIlikoni Pri SchMakueniMakueni2/11/2021KIBWEZI
356Oct-20587713Joseph Kioko MuiaKyase Pri SchMakueniMakueni2/11/2021KATHONZWENI
357Oct-20294966Patricia Katulu KasyokaMweini Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021NZAUI
358Oct-20473286Simon Mumo JimmyNthukula Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MAKUENI
359Oct-20477030Jonathan Mutua MutungaKathambangii Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MBOONI EAST
360Oct-20214819Catherine Mumbua KanyiaKilala Aic PriMakueniMakueni2/11/2021MAKUENI
361Oct-20419192Vincent Peter MutieNgaa Pri SchMakueniMakueni2/11/2021NZAUI
362Oct-20394212Titus Kyalo MwenzeKyangwasi Pri SchMakueniMakueni2/11/2021NZAUI
363Oct-20378928Japheth Silla MuiaUvi Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MBOONI WEST
364Oct-20543136Patrick Muthenya MutungiMumela Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MUKAA
365Oct-20454291Nancy Naante TaiyaiIviani Pri SchMakueniMakueni2/11/2021NZAUI
366Oct-20440260Murigi John KuriaMwau Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MBOONI EAST
367Oct-20344225David Musyoka KanyiliKwakakulu Pri SchMakueniMakueni2/11/2021NZAUI
368Oct-20270449Rael Mbula NdetiMutulani Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MAKUENI
369Oct-20481203Julius Mutunga MutuaMulala  H.G.M.M Primary  SchoolMakueniMakueni2/11/2021NZAUI
370Oct-20260809Damaris Ndoti KisuliKiuukuni PrimMakueniMakueni2/11/2021MAKUENI
371Oct-20395694Salleser Nduku MutisyaNzaikoni Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MAKINDU
372Oct-20278246Phyllis Kanini MwauKathonzweni Pri SchMakueniMakueni2/11/2021KATHONZWENI
373Oct-20447852Charles Mulwa MbuvaYanthonza Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MAKUENI
374Oct-20286293Bernard Mutuku KyungutiKiluluini Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021KILUNGU
375Oct-20497693Florence Mutile NdonyeMarwa Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MUKAA
376Oct-20429783Jedidah Lena MwangangiMalembwa Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021KIBWEZI
377Oct-20309122Eunice Ndumi MuumbiSilanga Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021KIBWEZI
378Oct-20427291Simon Musyoki MosesKambu Pri SchMakueniMakueni2/11/2021KIBWEZI
379Oct-20443184Felistus Mumbua MusyokiIviani Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MBOONI EAST
380Oct-20315288James Nzwili MaingiYikivuthi Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021KIBWEZI
381Oct-20452122Martin Wambua MulonziMaviani Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MBOONI EAST
382Oct-20418233Eunice Ndunge MunyaoNdumani PrimMakueniMakueni2/11/2021MAKUENI
383Oct-20396631Susan Mbeti MasyulaMakaani Pri SchMakueniMakueni2/11/2021KIBWEZI
384Oct-20394643Veronicah Mwikali KatungaWote Township Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MAKUENI
385Oct-20309032Isaac Musau MbeviKaseveni Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MBOONI EAST
386Oct-20332588Titus Muithya MwanzaMang’elete Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021KIBWEZI
387Oct-20395912Agnes Mwende JosephNgoi Pri SchMakueniMakueni2/11/2021NZAUI
388Oct-20479456Festus Waita NdivoMuthwani Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021NZAUI
389Oct-20344049Stephen Kisila MunyaliMutanda Pri SchMakueniMakueni2/11/2021KILUNGU
390Oct-20473275Pius Makau MutungaKithungo Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MBOONI WEST
391Oct-20424962Domitilah Wayua WambuaKaumoni Hgm Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MAKUENI
392Oct-20396130Urbanus Kikavu KiokoKyome Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MBOONI EAST
393Oct-20444229Davidson Mulwa MboluNzambani Primary  SchoolMakueniMakueni2/11/2021KIBWEZI
394Oct-20355946Peninnah Mwongeli NgandaKikumini Pri SchMakueniMakueni2/11/2021NZAUI
395Oct-20325920Michael Mwakavi MuthianiWathini Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MUKAA
396Oct-20491109Josphat Mwololo KusaKithina Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MUKAA
397Oct-20253437Victoria Ndunge NguiKitandi Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MAKUENI
398Oct-20457959Paul Muendo KisyulaKitonyoni Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MAKUENI
399Oct-20414523Jacinta Mwikali MulwaMukuyuni Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MAKUENI
400Oct-20427919David Silla LavutaKyusyani Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021KIBWEZI
401Oct-20409409Justus Kaesa MuminaSyandani Pri SchMakueniMakueni2/11/2021KIBWEZI
402Oct-20461535James Vaati MutisoMatangi Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MAKUENI
403Oct-20392672Joseph Mutuku IseuMatulani Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021KIBWEZI
404Oct-20539641Justus Mwanzia MuliKyanginywa Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021KIBWEZI
405Oct-20289652Josephine Nduku KasivaMuumoni Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MBOONI WEST
406Oct-20437421Titus Mbevo NyamaiKitandini Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MBOONI EAST
407Oct-20567727Luke Gitonga NjeruKiteini Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MUKAA
408Oct-20462683James Mutisya MutungaUiini Pri SchMakueniMakueni2/11/2021KATHONZWENI
409Oct-20401907Justus Mutisya KitiliKiou Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MUKAA
410Oct-20487661Alexson Mutuku NyamaiUng’atani  Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021KATHONZWENI
411Oct-20319454Peter Kithambi MutuaKatulyani Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MUKAA
412Oct-20309235Francis Kimeu NyamaiNgaikini Pri SchMakueniMakueni2/11/2021KIBWEZI
413Oct-20309018Deon Kyenze NdeteiYiuma Primary  SchoolMakueniMakueni2/11/2021NZAUI
414Oct-20394267Boniface Mwanya KyaloMbui Nzau Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021KIBWEZI
415Oct-20486966Alexander Kyalo MalonzaMuaani Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MBOONI EAST
416Oct-20402690Jacinta Kanyiva KiiluNdithini Primary  SchoolMakueniMakueni2/11/2021MBOONI EAST
417Oct-20422053Charles David  Mbondo MoloKwakalelo Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MUKAA
418Oct-20439305Joel Kioko KitengeNgakaa Primary  SchoolMakueniMakueni2/11/2021MAKINDU
419Oct-20436057Harrison Mutiso MathukuNgiluni Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MAKUENI
420Oct-20256647Philomene Nzembe KitalaMaia-atatu PrimMakueniMakueni2/11/2021KIBWEZI
421Oct-20414670Peter Kinyili MativoNgomano Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MAKINDU
422Oct-20509776John Mutinda SingiKevanda Pri SchMakueniMakueni2/11/2021KIBWEZI
423Oct-20275696Cosmus Munguti NdelevaMiangeni Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021KIBWEZI
424Oct-20309160Priscilla Mueni MuleNduluni Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MAKINDU
425Oct-20285213Stephen Musyoki KinyenzeTutini Pri SchMakueniMakueni2/11/2021NZAUI
426Oct-20308331Nicholas Munguti MutiUtithi Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021KIBWEZI
427Oct-20396603James Muli KietiMweani Primary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MBOONI WEST
428Oct-20379532Teresia Ndungwa NduvaKyanguswi PrimMakueniMakueni2/11/2021MBOONI WEST
429Oct-20424277John Kyasyo KimondiuKilungu Pri SchMakueniMakueni2/11/2021KILUNGU
430Oct-20479747Peter Muange MuendoMbavani Pri SchMakueniMakueni2/11/2021MBOONI EAST
431Nov-20390254Upton Mutua KimeuMbuthani Secondary SchoolMakueniMakueni2/11/2021NZAUI
432Nov-20481694John Ondieki OnkangiMukaa  Boys   S.s.MakueniMakueni2/11/2021MUKAA
433Nov-20442484Joshua Ndolo KivuvaBishop Ngala Secondary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MUKAA
434Nov-20418145Elizabeth Mutile KimeuKitandi S.s.MakueniMakueni2/11/2021MAKUENI
435Nov-20449357Jonathan Kilele MwalukoNduluku  S.s.MakueniMakueni2/11/2021MBOONI EAST
436Nov-20514282John Nyamai MathenduMuambwani  S.s.MakueniMakueni2/11/2021NZAUI
437Nov-20524428Christabel Wayua MaithyaKwa Kiketi High SchoolMakueniMakueni2/11/2021MUKAA
438Nov-20566720Carolyne Katunge MutanyaMwaani Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MAKUENI
439Nov-20571960Charles Kiio MuthokaSt. Barnabas Thwake Mixed Day Sec SchMakueniMakueni2/11/2021MBOONI EAST
440Nov-20463341Nicholas Kioko MaleveSyumile A.I.C Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MAKINDU
441Nov-20477591Ritah Mutave MuliSyumile A.I.C Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MAKINDU
442Nov-20392669Philip Mutulu IkuthuMatiku Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/11/2021NZAUI
443Nov-20414676SAMMY KYUMBA MULEKitonyoni  S.s.MakueniMakueni2/11/2021MAKUENI
444Nov-20454362Nicholas Kyalo MunyaoKaunguni Secondary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MAKINDU
445Nov-20465487Nicholas Muthiani KyaloSyumile A.I.C Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MAKINDU
446Nov-20508446Philip Muendo KamauKitandi S.s.MakueniMakueni2/11/2021MAKUENI
447Nov-20575667Geoffrey Mutunga KasivuA.C.K. St. Joseph’s Maaueli Mix Day S SMakueniMakueni2/11/2021KATHONZWENI
448Nov-20422362Catherine Kalunde KaungaMbiini  S.s.MakueniMakueni2/11/2021MUKAA
449Nov-20434058Belinda Katumbi MuluMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/11/2021MAKUENI
450Nov-20450218Paul Muteti KivuvaKanthuni Secondary SchoolMakueniMakueni2/11/2021KATHONZWENI
451Nov-20492500Stella Yula KitalaKisau  Girls  S.s.MakueniMakueni2/11/2021MBOONI EAST
452Nov-20518293Caroline Mwende NzingaKivani Secondary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MAKUENI
453Nov-20296993Jackson Musembi KimatuMbooni Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MBOONI WEST
454Nov-20490433Nicholas Kasuni WambuaKasikeu  S.s.MakueniMakueni2/11/2021MUKAA
455Nov-20413603Justus Katama KimayuSt. John Malivani Secondary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MAKUENI
456Nov-20396653Elizabeth Ndungwa MuiaSalama Secondary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MAKINDU
457Nov-20604571Agnes Mbatha MuemaKitoto S.s.MakueniMakueni2/11/2021MBOONI EAST
458Nov-20486448Wilkister Mutindi IluliImale SchoolMakueniMakueni2/11/2021MBOONI WEST
459Nov-20374859Jonathan Munyao MusauNgai Secondary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MBOONI WEST
460Nov-20543753Onesmus Mwendwa King’olaMbeletu Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/11/2021NZAUI
461Nov-20462619Joseph Kyalo TitoSalama Secondary SchoolMakueniMakueni2/11/2021MAKINDU
462Nov-20510521Urbanus Mukeleli NgomaKathonzweni Secondary SchoolMakueniMakueni2/11/2021KATHONZWENI
463Nov-20425017Anne Anthony NthanguNdoo  S.s.MakueniMakueni2/11/2021MBOONI WEST
464Nov-20556229Musomba  MutuaMukaa  Boys   S.s.MakueniMakueni2/11/2021MUKAA
465Nov-20553676Fridah Munyiva KimeuMweini Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021NZAUI
466Nov-20484412Rose Musengya NgenyeKilyungi Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MBOONI WEST
467Nov-20524454Caroline Ngina MutungaKalulini  S.s.MakueniMakueni2/12/2021KIBWEZI
468Nov-20549863Francis Mutwii MutuaKiaoni Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021KIBWEZI
469Nov-20558570Muasya Mosses KavinduMisuuni Mixed Day SecMakueniMakueni2/12/2021KIBWEZI
470Nov-20578004Florence Mutheu MusauKisau  Girls  S.s.MakueniMakueni2/12/2021MBOONI EAST
471Nov-20462841Flora Wanza MakauKamuthini SecMakueniMakueni2/12/2021MUKAA
472Nov-20464461Fridah Ndinda JosephKamuthini SecMakueniMakueni2/12/2021MUKAA
473Nov-20501405Florence  NdungeIiani Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021KIBWEZI
474Nov-20376520John Benjamin MusyokiKiongwani Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MUKAA
475Nov-20348094Peter Mwinzi MbevaTututha  S.s.MakueniMakueni2/12/2021MBOONI WEST
476Nov-20603934Germanus Makali MakilyaNziu  Girls  S.s.MakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
477Nov-20388554Maryana Mwikali MwendwaUsalama Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021KIBWEZI
478Nov-20442404Matthias Mutuku ElijahTawa Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MBOONI EAST
479Nov-20522267Mary Ndunge MbuviKasikeu  S.s.MakueniMakueni2/12/2021MUKAA
480Nov-20444924Anthony Muia SimuMuusini Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021KATHONZWENI
481Nov-20448229Gabriel Gitonga KithekaShine Star Kai Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MAKINDU
482Nov-20461703Leonard Kipkoech TonuiMbooni Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MBOONI WEST
483Nov-20484424Fredrick Kioko MuendoKyuasini Sec SchoolMakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
484Nov-20422537Patrick Katua KamutiMutulani Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
485Nov-20545190Alfred Maithya MutungaSyumile A.I.C Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MAKINDU
486Nov-20442411Festus Ndolo John MbathaMulala Gilrs Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021NZAUI
487Nov-20430803Ruth Mwikali MayoliKiongwani Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MUKAA
488Nov-20427573Pauline Mbula MuiaMutulani Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
489Nov-20580453Benjamin Amisi MusaKasunguni  S.s.MakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
490Nov-20232071Fredrick Mwau  Mulwa MwauKilome  S.a.  S.s.MakueniMakueni2/12/2021MUKAA
491Nov-20557007Micheal Musyoka MaweuMavindini Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021KIBWEZI
492Nov-20495029Ruth Mwende StephenKalaani Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021NZAUI
493Nov-20434798Winfred Nthenya MutindaMbiini  S.s.MakueniMakueni2/12/2021MUKAA
494Nov-20492830Nicholas Kavoi NdundaNdoo  S.s.MakueniMakueni2/12/2021MBOONI WEST
495Nov-20482332Jacinta Mutete MaleleKiongwani Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MUKAA
496Nov-20557248Arnold Thoya KazunguKathekani  S.s.MakueniMakueni2/12/2021KIBWEZI
497Nov-20498213Johnstone Mbua MutindaMukaa  Boys   S.s.MakueniMakueni2/12/2021MUKAA
498Nov-20546050Henceston Ogango MikuziKasunguni  S.s.MakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
499Nov-20439163Peninah Mukonyo NgoviMandoi SecMakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
500Nov-20522954Faith Nthambi KavooKivani Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
501Nov-20419572Daniel Ndolo MutukuNduluni Sec SchoolMakueniMakueni2/12/2021MUKAA
502Nov-20544024Samuel Mutisya MutungaItulu Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MBOONI EAST
503Nov-20271496Zipporah Nduku MutieKisayani Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021KIBWEZI
504Nov-20504316Cecilia Ngina MutungaMandoi SecMakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
505Nov-20490659Justina Ndanu MumoNthia Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MAKINDU
506Nov-20504390Purity Musenya MakauKavuthu Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021NZAUI
507Nov-20439628Shadrack Masila NdeteiMulumini  S.s.MakueniMakueni2/12/2021MUKAA
508Nov-20578013Nicholas Muli KyengoMasumba Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021NZAUI
509Nov-20509924David Mutuku WambuaMukameni Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MAKINDU
510Nov-20469307Simon Mwau KamuyaMakindu High SchoolMakueniMakueni2/12/2021MAKINDU
511Nov-20518793Boniface Kyalo MathekaUtithi  S.s.MakueniMakueni2/12/2021KIBWEZI
512Nov-20419795Benson Muthiani MaingiBishop Ngala Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MUKAA
513Nov-20449225Everlyn Mukulu NditikaMuani Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MUKAA
514Nov-20420727Anthony Kyalo NthengeKiu Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MUKAA
515Nov-20424303Thomas Kilungu NguloMakindu High SchoolMakueniMakueni2/12/2021MAKINDU
516Nov-20489539Johnstone Kyalo KumakaSt. Lucia Girls High School – KautiMakueniMakueni2/12/2021KILUNGU
517Nov-20544283Justus Mumo MutuaA.B.C Kalumbi Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MBOONI EAST
518Nov-20524972Lewis Mwendwa MwololoMukaa  Boys   S.s.MakueniMakueni2/12/2021MUKAA
519Nov-20421443Benjamin Wambua MuthukaMikuyuni Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021KIBWEZI
520Nov-20457560Mary Kaindi MathokaMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
521Nov-20430112Justus Kiilu KisuliMukimwani Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MBOONI EAST
522Nov-20398749Damaris Mwikali KalovotoSyumile A.I.C Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MAKINDU
523Nov-20376359James Mutua KaumeNduundune Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021NZAUI
524Nov-20428270Yambu Winston MutuaItetani Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MBOONI WEST
525Nov-20551116Alphonsinah Bwari MomanyiSt. Jude Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021KATHONZWENI
526Nov-20558493Jonathan John MutuaSt. Peter C.-Kithuki Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021KATHONZWENI
527Nov-20442471Kennedy Muasya MuthokaImale SchoolMakueniMakueni2/12/2021MBOONI WEST
528Nov-20448421Dennis Mbithi NziokaMbiini  S.s.MakueniMakueni2/12/2021MUKAA
529Nov-20394620Ruth Nditiva MunyaoKiima Kiu Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MUKAA
530Nov-20393612Eunice Ndanu NzivoKiangini  S.s.MakueniMakueni2/12/2021KATHONZWENI
531Nov-20603882Benson Wambua NdundaNgoni Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MBOONI EAST
532Nov-20478750Pius Mutua KathyakaKatulye Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021KILUNGU
533Nov-20448957Jones Muthama MwinziItetani Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MBOONI WEST
534Nov-20489540Lizzy Mukeli MokiKisayani Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021KIBWEZI
535Nov-20393516Jane Mumo KisauluUkia Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
536Nov-20473805Joyce Wavinya MusyokaKisayani Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021KIBWEZI
537Nov-20583872Crissa Mutheu MusauMutanda Girls High SchoolMakueniMakueni2/12/2021NZAUI
538Nov-20502424Esther Ndunge WambuaNziu Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
539Nov-20458797James Ngemi MutungiKavumbu Sec SchoolMakueniMakueni2/12/2021MBOONI EAST
540Nov-20557295Charles Mwandawiro MathekaMwea Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
541Nov-20490637Paul Makau KiteetuKyemundu  S.s.MakueniMakueni2/12/2021NZAUI
542Nov-20409361Domitilla Mueni MweuKomboyoo Girls High SchoolMakueniMakueni2/12/2021KIBWEZI
543Nov-20490982Joseph Munyao MusyokaSt. Peter’s Thange Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021KIBWEZI
544Nov-20357916Ndunge  MuendoKaumoni  S.s.MakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
545Nov-20489220Annastacia Mbula MutuaKitonyoni  S.s.MakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
546Nov-20558077Alphonce Mutuku SilaMunyuni Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
547Nov-20518097Rodgers Mutua MwangangiKiangini  S.s.MakueniMakueni2/12/2021KATHONZWENI
548Nov-20556903Stephen Maingi MutuaMoi  Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MAKINDU
549Nov-20374165Joyce Ndunge KanunaTututha  S.s.MakueniMakueni2/12/2021MBOONI WEST
550Nov-20433502Emily Mueni MbathaKitise Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021KATHONZWENI
551Nov-20293901Paul Wambua KingooKambi Mawe Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
552Nov-20454446Paul Musyimi MusauKiongwani Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MUKAA
553Nov-20534336Fredrick Muthama MutukuA.I.C. Mwaani-Ilima Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021KILUNGU
554Nov-20473210Christine Nduku KimiluSt. Joseph’s Ikaasu Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021KATHONZWENI
555Nov-20454169Alfred Wambua MutukuKitonyoni  S.s.MakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
556Nov-20516685Lilian Syombua MutukuNdauni Mixed Day Sec Sch-KalawaMakueniMakueni2/12/2021MBOONI EAST
557Nov-20526003Stellah Jepngetich KoechA.I.C. Mwaani-Ilima Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021KILUNGU
558Nov-20442210Salah Rashid SaidKalulini  S.s.MakueniMakueni2/12/2021KIBWEZI
559Nov-20199613Cosmas Ngindu MusembiMulumini  S.s.MakueniMakueni2/12/2021MUKAA
560Nov-20465034Miriam Wanjiru MunyaoChemchemi Secondary School – KathongoMakueniMakueni2/12/2021MBOONI EAST
561Nov-20495650Benedict Kyalo MutuliliLumu Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MUKAA
562Nov-20482002Reuben Nyumbu MuliNdolo  S.s.MakueniMakueni2/12/2021KILUNGU
563Nov-20423521Phoebe Nthenya KyengoNgoni Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MBOONI EAST
564Nov-20309239Julius Kyalo NzumaSt. Lucia Girls High School – KautiMakueniMakueni2/12/2021KILUNGU
565Nov-20556889Josephine Omukuba OmwakaSt. Peter C.-Kithuki Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021KATHONZWENI
566Nov-20466982Prisca Katiwa MutisoMulala Gilrs Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021NZAUI
567Nov-20442465Fred Mutinda NguiMavindu  S.s.MakueniMakueni2/12/2021MBOONI WEST
568Nov-20557844Fredrick Mbuvi NdoloA.I.C. Mwaani-Ilima Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021KILUNGU
569Nov-20466117Winfred Nzakwa KisiluMwaani Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
570Nov-20536247Immaculate Ndunge MutukuMakutano Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021KIBWEZI
571Nov-20458421Moses Musyoki MwangangiMwaani Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
572Nov-20488661William Vincent KyaloKiongwani Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MUKAA
573Nov-20442396Juliana Nduku Samuel KyenzeKiu Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MUKAA
574Nov-20450921John Mutisya WambuaKaumoni  S.s.MakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
575Nov-20488660Andrew Kivwalu MaunduKisayani Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021KIBWEZI
576Nov-20488667Susan Mbula NzyokaNziu  Girls  S.s.MakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
577Nov-20501642Sandra Muthini KimiluMwaani Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MAKUENI
578Nov-20470470Obed Kisiang’ani MachangaMukimwani Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MBOONI EAST
579Nov-20473803Musyoka David NzukiMungyani Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021NZAUI
580Nov-20525817Eunice Mwikali MwanzaMiau Secondary SchoolMakueniMakueni2/12/2021MBOONI EAST
581Nov-20472337Florence Mutheu King’ooNziu  Girls  S.s.MakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
582Nov-20453090Anne Katumbi MutukuUsalama Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021KIBWEZI
583Nov-20396346Leonard Musau NdoloMukimwani Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MBOONI EAST
584Nov-20502774Maurice Matulai MativuKiongwani Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MUKAA
585Nov-20394510Boniface Kyengo NzuveIsovya Secondary  SchoolMakueniMakueni2/15/2021KILUNGU
586Nov-20392482Samuel Wambua NdutoGigiri  Girls  S.s.MakueniMakueni2/15/2021NZAUI
587Nov-20473801Mirriam Kanini MwanzuiNziu  Girls  S.s.MakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
588Nov-20420289Rosaline Kamene KilonzoMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
589Nov-20396224Peter Mutua WambuaKalulini  S.s.MakueniMakueni2/15/2021KIBWEZI
590Nov-20473809Ruth Nthenya MbithiUkia Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
591Nov-20491819Dominic Vaati MutukuMatiliku  S.s.MakueniMakueni2/15/2021NZAUI
592Nov-20363621Job Mumo MutiliKalawa Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MBOONI EAST
593Nov-20243046Mary Mwanganda NgutiSt. John Malivani Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
594Nov-20395722Emily Mueni MutukuKalaani Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021NZAUI
595Nov-20395916Joyce Mukanga MusyokiKithangathini  S.s.MakueniMakueni2/15/2021KILUNGU
596Nov-20558787Pauline Nthemba MbindyoUtumoni Mixed Secondary SchollMakueniMakueni2/15/2021MBOONI WEST
597Nov-20525858Irene Kamanthe MwaniaMba Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MBOONI EAST
598Nov-20422943Richard Kisuna LoviKithumba Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021NZAUI
599Nov-20501585Angeline Mwongeli MusyokaKisau  Girls  S.s.MakueniMakueni2/15/2021MBOONI EAST
600Nov-20426514Innocenders Mutiso MungutiKyangondu Mixed Day Sec SchMakueniMakueni2/15/2021MBOONI EAST
601Nov-20505657Joseph Matata MuvikuMukuku Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MBOONI EAST
602Nov-20442416Ruth Ndinda MwangangiMukimwani Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MBOONI EAST
603Nov-20518264Veronicah Mwikali MumoNdolo  S.s.MakueniMakueni2/15/2021KILUNGU
604Nov-20550458Boniface Mwendwa SakayoMumela Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MUKAA
605Nov-20470058470058 Ndegi NjeruMatiliku  S.s.MakueniMakueni2/15/2021NZAUI
606Nov-20502852Joseph Musyoka NgilaKikima Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MBOONI WEST
607Nov-20414918Patrick Kyalo MutisoKiongwani Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MUKAA
608Nov-20471836MICHAEL MULWA MBITHIKiongwani Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MUKAA
609Nov-20374301Peter Ndolo MakauKee Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
610Nov-20482706Paul Musyimi MusyokiUtithi  S.s.MakueniMakueni2/15/2021KIBWEZI
611Nov-20493145Paul Mukeku DavidKikima Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MBOONI WEST
612Nov-20426259Serah Mulee MungutiSt. Joseph’s Kibwezi Girls Secondary SchMakueniMakueni2/15/2021KIBWEZI
613Nov-20449009Titus Nzyimi KisaviSt. Peter C.-Kithuki Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021KATHONZWENI
614Nov-20501645Jennifer Mueni ManthiShine Star Kai Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKINDU
615Nov-20352778James Mbiti KiokoKalaani Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021NZAUI
616Nov-20524404David Musango NzaviNzeveni  S.s.MakueniMakueni2/15/2021MBOONI WEST
617Nov-20476570Justus Mulei MunyaoIuani  S.s.MakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
618Nov-20469682Thomas Maundu KivinduMavindu  S.s.MakueniMakueni2/15/2021MBOONI WEST
619Nov-20394223Paul Kasyoki NguluSenda Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
620Nov-20540177Patricia Nthule MwaniaNthukula ABC Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
621Nov-20391825Rose Nduku MutuaMusaani Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MUKAA
622Nov-20451907Winfred Serah JoshuaMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
623Nov-20517807Peter Mwanzia MutuaKako  S.s.MakueniMakueni2/15/2021MBOONI EAST
624Nov-20461307Bernard Kioko MulaniUkia Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
625Nov-20531308Patrick Maingi MutukuKiangini  S.s.MakueniMakueni2/15/2021KATHONZWENI
626Nov-20487028Clementina Katuki NdavutaA.I.C Sultan Hamud Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MUKAA
627Nov-20406050Virgigia Mukonyo KateiKyumu Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
628Nov-20490648Bonface Musembi MutukuSt. Joseph’s Kibwezi Girls Secondary SchMakueniMakueni2/15/2021KIBWEZI
629Nov-20546883Shadrack Maithya MwongaKyuu Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MBOONI WEST
630Nov-20533781Rose Mueni WekaMasumba Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021NZAUI
631Nov-20363998Stephen Mutua MulelaSt. Joseph’s Kibwezi Girls Secondary SchMakueniMakueni2/15/2021KIBWEZI
632Nov-20545563David Nzioka NguliKisayani Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021KIBWEZI
633Nov-20494022Joseph Kasanga MutindaMisuuni Mixed Day SecMakueniMakueni2/15/2021KIBWEZI
634Nov-20510310Janet Mutiwa KavisiMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
635Nov-20442421Faith Mueni NyamaiThithi Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021NZAUI
636Nov-20494293Cathrine Mwende F KavembaMwaani Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
637Nov-20394888Benson Maithya MwaiwaGood Shepherd Girls’MakueniMakueni2/15/2021NZAUI
638Nov-20393722Josephat Kyalo MunandaKikuswi Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MBOONI EAST
639Nov-20431838Benson Kyunuve MunyaoKitoto S.s.MakueniMakueni2/15/2021MBOONI EAST
640Nov-20388835Gedion Wambua MutindaNduundune Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021NZAUI
641Nov-20531567Magdalene Ndanu MutuaMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
642Nov-20473348Francisca Kanini NdundaKaumoni  S.s.MakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
643Nov-20398781Jonathan Mulwa MbuvaMolemuni Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021KIBWEZI
644Nov-20357574Dominic Ndeti MaunduMwaani Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
645Nov-20306441Samuel Nthama MwongelaMukaa  Boys   S.s.MakueniMakueni2/15/2021MUKAA
646Nov-20452873John Mutuku KimondiuMukameni Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKINDU
647Nov-20456634Christine Wahu MburuKathonzweni Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021KATHONZWENI
648Nov-20577568PATRICK MUTUKU MASIOKako  S.s.MakueniMakueni2/15/2021MBOONI EAST
649Nov-20436664Michael Geoffrey MwangangiGigiri  Girls  S.s.MakueniMakueni2/15/2021NZAUI
650Nov-20394434Wilfred Kioko MalonzaWambiti Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MBOONI EAST
651Nov-20536251Shadrack Muuo MuliIvingoni  S.s.MakueniMakueni2/15/2021KIBWEZI
652Nov-20402972Julius Mawioo MwololoSt. Jude Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021KATHONZWENI
653Nov-20388504Dickson Mutua MuthokaMakindu High SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKINDU
654Nov-20431504Hollings Sandi MwinziWambiti Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MBOONI EAST
655Nov-20502647Clementine Kaveke KisiluKiteta Boys Secondary School.MakueniMakueni2/15/2021MBOONI EAST
656Nov-20486760Stellamaris Kanini MuotiKambi Mawe Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
657Nov-20461538Michael Waema WambuaUtithi  S.s.MakueniMakueni2/15/2021KIBWEZI
658Nov-20515707Alfred Ndolo NgemuMuthwani Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MBOONI EAST
659Nov-20544550Pauline Mutindi MuthukaKitise Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021KATHONZWENI
660Nov-20376163Joseph Wambua MusyokiKilili Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021NZAUI
661Nov-20524457Anthony Muema MusyimiA.I.C Mavindini Boys’ Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021KATHONZWENI
662Nov-20443713Jacinta Wayua NzinaKasikeu  S.s.MakueniMakueni2/15/2021MUKAA
663Nov-20440420Everlyne Samuel NginaKivani Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
664Nov-20507779Parmenas Mwanza KimweleMoi  Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKINDU
665Nov-20492654Paulinah Ndunge MutieUsalama Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021KIBWEZI
666Nov-20564606James Wambua MatuUkia Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
667Nov-20494404Victoria Ndinda KithuvaKivani Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
668Nov-20468114Domiana Ndinda KyengoKiliku Mixed Day Secondary  SchoolMakueniMakueni2/15/2021NZAUI
669Nov-20303382Richard Musyoki MutindaKawala Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021NZAUI
670Nov-20511363Angela Kamengele KimanthiMuambani Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
671Nov-20577560Michael Kamwana KimeuMwaani Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
672Nov-20458247Joseph Waita KalokiKiteta Boys Secondary School.MakueniMakueni2/15/2021MBOONI EAST
673Nov-20510867Benjamin Kivuva MutisoKitise Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021KATHONZWENI
674Nov-20494379Christopher Mutinda MatikuShine Star Kai Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKINDU
675Nov-20416422Beth Mwelu KyandaItitu Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MBOONI EAST
676Nov-20372381Rosemary Katee NzuvaKitandi S.s.MakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
677Nov-20483203Felistas Mukui MuemaNziu Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
678Nov-20536646Dorcas Nthanze NdileMunyuni Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
679Nov-20554900Peter Mwanzia MwinziIuani  S.s.MakueniMakueni2/15/2021MAKUENI
680Nov-20442397Annastacia Ngina NziokaMolemuni Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021KIBWEZI
681Nov-20439996Tabitha Mueni LunguiMukameni Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MAKINDU
682Nov-20549226Isaac Okumu WamalwaKiu Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MUKAA
683Nov-20537977Shadrack Nzomo KiemaKathonzweni Girls Secondary Sch – SyatuMakueniMakueni2/15/2021KATHONZWENI
684Nov-20550994Shadrack Matata KyaloKisau  Girls  S.s.MakueniMakueni2/15/2021MBOONI EAST
685Nov-20505976Dominic Mulwa MulandiKamuthini SecMakueniMakueni2/15/2021MUKAA
686Nov-20516616Francis Munyeke NzomoMbooni Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MBOONI WEST
687Nov-20529182Christopher Nguta MartinKasikeu  S.s.MakueniMakueni2/15/2021MUKAA
688Nov-20471683Jonathan Mwongela KangutuKatulye Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021KILUNGU
689Nov-20552144Kiendi  MutukuMasokani Sec SchoolMakueniMakueni2/15/2021MUKAA
690Nov-20494712Cecilia Nduku NdakaKasikeu  S.s.MakueniMakueni2/15/2021MUKAA
691Nov-20471981Paul Mutua KitivoNzeveni  S.s.MakueniMakueni2/15/2021MBOONI WEST
692Nov-20541288Joyce Mwangangi KasaviYinthungu Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021KATHONZWENI
693Nov-20513384Sarah Loko KalokiMbooni Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MBOONI WEST
694Nov-20446868Joseph Nthenge KitukuKasikeu  S.s.MakueniMakueni2/15/2021MUKAA
695Nov-20419289Mukenyi Margaret MbisuKitaingo Secondary SchoolMakueniMakueni2/15/2021MUKAA
696Nov-20546045Augustus Kiamba MuemaA.I.C. Kavatanzou Mixed Day Sec SchMakueniMakueni2/15/2021KILUNGU
697Nov-20467468Regina Mutono WaitaNzeveni  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MBOONI WEST
698Nov-20497550Mary Mwikali KituuKitonguni Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MUKAA
699Nov-20556999Everlyn Mutungi MuthokiIthumula Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021KIBWEZI
700Nov-20465112Richard Musyoki MaweuMbuthani Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021NZAUI
701Nov-20589647John Mathukia NumaMakindu High SchoolMakueniMakueni2/16/2021MAKINDU
702Nov-20516056John Munyao NdambukiKalawa Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MBOONI EAST
703Nov-20525790Mbulwa  MaweuWanzauni Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MBOONI WEST
704Nov-20461139David Mutua NdikuA.C.K. St. Stephen Kima Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MUKAA
705Nov-20558842Milka Mutio MusyokaThomeandu Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021KILUNGU
706Nov-20494732Festus Maingi MuemaUkia Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MAKUENI
707Nov-20454410Reginah Ndunge MutuaSt. Lucia Girls High School – KautiMakueniMakueni2/16/2021KILUNGU
708Nov-20517996Stanley Mutinda KasuaA.C.K. St. Joseph’s Maaueli Mix Day S SMakueniMakueni2/16/2021KATHONZWENI
709Nov-20511849Jenniffer Ndunge MuindeKaunguni Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MAKINDU
710Nov-20532397Annastacia Ndinda MuliMukaa Girls S.SMakueniMakueni2/16/2021MUKAA
711Nov-20494661Patrick Mumami MaunduMatiliku  S.s.MakueniMakueni2/16/2021NZAUI
712Nov-20375427Josephat Mutuku MulumbaMathemba Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021KATHONZWENI
713Nov-20494351Victoria Mwikali MutukuMbooni Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MBOONI WEST
714Nov-20357080Donald Mutuku KiokoKalawa Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MBOONI EAST
715Nov-20514137Patrick Munywoki KasiuSt. Joseph’s Kibwezi Girls Secondary SchMakueniMakueni2/16/2021KATHONZWENI
716Nov-20474529Stephen Muema KiambaKitaingo Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MUKAA
717Nov-20455666Martin Ndonye NziokiNzeveni  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MBOONI WEST
718Nov-20452845Nicholas Wambua MuangeKisayani Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021KIBWEZI
719Nov-20392779Anthony Mathina WambuaKavumbu Sec SchoolMakueniMakueni2/16/2021MBOONI EAST
720Nov-20514397Joachim Mwova KimeuMbooni Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MBOONI WEST
721Nov-20465490Daniel Mbithi NdetiMungyani Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021NZAUI
722Nov-20515976Catherine Kaloo MuluEnguli  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MUKAA
723Nov-20514767Justus Mang’oka MakanyiKasikeu Girls Sec SchMakueniMakueni2/16/2021MUKAA
724Nov-20319452Agnes Mbaika ItumangeA.I.C Sultan Hamud Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MUKAA
725Nov-20463604Justinah Mwikali MwongaMuthingiini  S.s.MakueniMakueni2/16/2021KIBWEZI
726Nov-20525816Esther Keli KisiluKalawa Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MBOONI EAST
727Nov-20380077Kennedy Musau NdambukiEnguli  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MUKAA
728Nov-20450257Clement Ndiso MutwiwaKatulye Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021KILUNGU
729Nov-20410572David Kimuyu MwangiSt. Joseph’s Kibwezi Girls Secondary SchMakueniMakueni2/16/2021KIBWEZI
730Nov-20556886Assumpta Kambua KithukaNthangu Mixed Day Secondary SchMakueniMakueni2/16/2021MAKUENI
731Nov-20454335James Matheka MativoVulueni Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021NZAUI
732Nov-20242707Josephine Nduku MalonzaMbuvo Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021KATHONZWENI
733Nov-20433324Patricia Wayua MaithyaMatiliku  S.s.MakueniMakueni2/16/2021NZAUI
734Nov-20484035Charles Mutune KamalyaMukaa  Boys   S.s.MakueniMakueni2/16/2021MUKAA
735Nov-20440650Hildah Mwikali KyuleKanzokeani  S.s.MakueniMakueni2/16/2021KATHONZWENI
736Nov-20416616Jackson Muema MutingaKyuu Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MBOONI WEST
737Nov-20543532Francis Kaloki MweuNdoo  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MBOONI WEST
738Nov-20465221Peter Kilonzo KiteetuKyumu Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MAKUENI
739Nov-20495072Judith Mwongeli MasikaMusaani Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MUKAA
740Nov-20540865Annastacia Mbula MutukuMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MAKUENI
741Nov-20491832Christopher Mutua NgumbiKisau  Girls  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MBOONI EAST
742Nov-20442403Gideon Yumbya MunyaoMbooni Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MBOONI WEST
743Nov-20510370Samuel Kyumbi JosephEnguli  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MUKAA
744Nov-20512082Rebecca Nguti MuseeKasikeu  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MUKAA
745Nov-20435531Winnie Nditiva MutindaMukaa  Boys   S.s.MakueniMakueni2/16/2021MUKAA
746Nov-20416352Daniel Muthama MulingeMukaatini  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MBOONI WEST
747Nov-20463089Mirriam Mbini KiseliKasunguni  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MAKUENI
748Nov-20421227Samuel Mumo MuthokaKiaoni Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021KIBWEZI
749Nov-20492332Leonard Musyoki KaundaMatiku Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021NZAUI
750Nov-20535485Milka Nthenya WambuaA.C.K. St. Joseph’s Maaueli Mix Day S SMakueniMakueni2/16/2021KATHONZWENI
751Nov-20364638Elijah Kimanthi MakoseIkalyoni  S.s.MakueniMakueni2/16/2021KILUNGU
752Nov-20597312Jeddy Gladys Wandia MuthikeKwa Kiketi High SchoolMakueniMakueni2/16/2021MUKAA
753Nov-20526031Rebecca Mwongeli MuliKathamboni Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021KATHONZWENI
754Nov-20435767Maria Nthenya MalukuMukaa Girls S.SMakueniMakueni2/16/2021MUKAA
755Nov-20434004Magdalene Ndunge NgumbauKitondo  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MBOONI EAST
756Nov-20565179Pius Wambua MwoniPrecious Blood-Kilungu Girls Sec. SchoolMakueniMakueni2/16/2021KILUNGU
757Nov-20393675Mary Mwikali MulingeIlatu Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MAKINDU
758Nov-20466981Onesmus Mbili MuendoKisau  Girls  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MBOONI EAST
759Nov-20298813Loice Mumbua MutambukiUkia Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MAKUENI
760Nov-20538652Geoffrey Ngugi Ng’ang’aNgunini Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MBOONI EAST
761Nov-20551918Evalyne Mwikali KiambaNduluku  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MBOONI EAST
762Nov-20287426Benjamin Muia KimeuKitundu  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MBOONI WEST
763Nov-20396596Dominic Mwau MwaliNduluku  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MBOONI EAST
764Nov-20444613Josephine Mumo MutavaKyuu Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MBOONI WEST
765Nov-20392971Jameson Muia MativoKaumoni  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MAKUENI
766Nov-20430093Edward Mutuku MwaleMutaiti Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021NZAUI
767Nov-20464163Daniel Mumo KiioKitundu  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MBOONI WEST
768Nov-20392489Patrick Mutua MutieKatangini Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021KATHONZWENI
769Nov-20512254Anthony Mutuku MuleleMakindu High SchoolMakueniMakueni2/16/2021MAKINDU
770Nov-20435338Shedrack Kituu SammyKilungu  S.s.MakueniMakueni2/16/2021KILUNGU
771Nov-20546761Elizabeth Nduku MuindeMbooni Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MBOONI WEST
772Nov-20518690Faith Ndunge HenryNduluku  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MBOONI EAST
773Nov-20479650Charles Kyalo KilonzoMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MAKUENI
774Nov-20494388Juliens Mumangi KokaMuani Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MUKAA
775Nov-20465518Carlos Vaati KivuvaNduluku  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MBOONI EAST
776Nov-20458806Daniel Kitee KivuituTututha  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MBOONI WEST
777Nov-20392382Peninnah Mueni MulwaMuambani Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MAKUENI
778Nov-20492767Christine Nduku KithukaKitonguni Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021NZAUI
779Nov-20426625Angelina Kamene MaingaKilili Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021NZAUI
780Nov-20437614Faith Munyiva NzomoKilili Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021NZAUI
781Nov-20472924Harry Thyolo MuindiKitondo  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MBOONI EAST
782Nov-20512037Mary Nzilili MusukiDarajani Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021KIBWEZI
783Nov-20495187Geoffrey Muthama MuemaIsovya Secondary  SchoolMakueniMakueni2/16/2021KILUNGU
784Nov-20424133Ann Katumbi KamisiKiongwani Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MUKAA
785Nov-20198612Jeraldine Mwongeli KathumbiItetani Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MBOONI WEST
786Nov-20442399Anne Nthanze ManooNguumo Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MAKINDU
787Nov-20444478Lucy Muthoni MwanikiSerena Williams Wee Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021NZAUI
788Nov-20463493Januaries Mutinda MaingiIuani  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MAKUENI
789Nov-20505209Gedion Nzulu YomaMwaani Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MAKUENI
790Nov-20455433Charles Ongoma AkumuKathonzweni Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021KATHONZWENI
791Nov-20437796Bonface Musyoka MulonziMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MAKUENI
792Nov-20387304Joseph Nyamai NdikuA.I.C. Mutulani Sec SchoolMakueniMakueni2/16/2021MAKUENI
793Nov-20423686Peter Mukoma KilaviKiatineni Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MBOONI WEST
794Nov-20414877Geoffrey Mutie MuliKitundu  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MBOONI WEST
795Nov-20546290Nicodemus Mativo KiioMwaani Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MAKUENI
796Nov-20421226Francis Muli MasikaMandoi SecMakueniMakueni2/16/2021MAKUENI
797Nov-20524449Susan Mueni MusyokiKiteng’ei Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021KIBWEZI
798Nov-20394768Joseph Kivuva KyenzeNziu Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MAKUENI
799Nov-20556233Jemima Mwende KimeuMutaiti Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021NZAUI
800Nov-20508175Mark Muthoka MutindaUthini Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MUKAA
801Nov-20480358Jerris Kamene KatwaSt. Patrick Kyamatheka Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021KILUNGU
802Nov-20388427Joseph Mbevi MuendoMuthingiini  S.s.MakueniMakueni2/16/2021KIBWEZI
803Nov-20474598Nicholas Mwikya MukalaMbooni Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MBOONI WEST
804Nov-20547868Jacinta Mbele MuiaKwakukui Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021NZAUI
805Nov-20321689Justus Maundu NdumbuMukimwani Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MBOONI EAST
806Nov-20502830Paul Muthini MutuleMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/16/2021MAKUENI
807Nov-20394574Patrick Kiio KanyoloMwaani Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021MAKUENI
808Nov-20214823Silvester Sunza MaingiYinthungu Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/16/2021KATHONZWENI
809Nov-20473808Arbanus Mutuku KametiGood Shepherd Girls’MakueniMakueni2/16/2021NZAUI
810Nov-20416499Samson Kituto MutetiGigiri Lions Boys  S.s.MakueniMakueni2/16/2021NZAUI
811Nov-20473832Jacinta Kanini KiiluPrecious Blood-Kilungu Girls Sec. SchoolMakueniMakueni2/16/2021KILUNGU
812Nov-20414570Samuel Mutio MutungiKalamba  S.s.MakueniMakueni2/16/2021NZAUI
813Nov-20398774Lydiah Nduku MutuaKawala Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021NZAUI
814Nov-20508998Duncan Anderson MuasyaGood Shepherd Girls’MakueniMakueni2/17/2021NZAUI
815Nov-20548923Caleb Kyalo MunyaoKaumoni  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
816Nov-20439592Martin Ndunda MutuaPrecious Blood-Kilungu Girls Sec. SchoolMakueniMakueni2/17/2021KILUNGU
817Nov-20487181Nicholas Loki MailuKilungu  S.s.MakueniMakueni2/17/2021KILUNGU
818Nov-20388522Robert Mutuku MutungaItitu Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MBOONI EAST
819Nov-20486567Leonard Kathula NgumbiMukaa  Boys   S.s.MakueniMakueni2/17/2021MUKAA
820Nov-20522938Nicodemus Mutinda MutukuMukaa  Boys   S.s.MakueniMakueni2/17/2021MUKAA
821Nov-20483024Francis Katumo NzokaMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
822Nov-20502645Delphine Kasyoka NzivuluMakindu High SchoolMakueniMakueni2/17/2021MAKINDU
823Nov-20545591George Omwoyo OgwecheMakindu High SchoolMakueniMakueni2/17/2021MAKINDU
824Nov-20392495Patrick Muteti MuthokaKiteta Boys Secondary School.MakueniMakueni2/17/2021MBOONI EAST
825Nov-20488678James Musyoki MokiNguumo Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MAKINDU
826Nov-20425249Cosmas Mutunga KiioKathonzweni Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021KATHONZWENI
827Nov-20451511Boniface Musyoki NziokaMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
828Nov-20494386Sylvester Makau KilonzoInyokoni  S.s.MakueniMakueni2/17/2021KILUNGU
829Nov-20558492Dennis Kimathi NjeruMolemuni Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021KIBWEZI
830Nov-20451737Peter Kamotho NyamuMunyuni Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
831Nov-20389063Eunice Ndinda MutindaYumbuni Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021KIBWEZI
832Nov-20497752Elias Musyoki MuliMasokani Sec SchoolMakueniMakueni2/17/2021MUKAA
833Nov-20518754Silas Kyalo MathukuMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
834Nov-20478879George Kyalo MungutiMatiliku  S.s.MakueniMakueni2/17/2021NZAUI
835Nov-20414872Stephen Kilonzo MuthunguKomboyoo Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021KIBWEZI
836Nov-20499516Adrian Nzungi KatikuYinthungu Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021KATHONZWENI
837Nov-20363425Peter Kitolo MutungiEnguli  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MUKAA
838Nov-20499398Erastus Musyoki KimetuMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
839Nov-20450059Charles Munyaka MathekaKathekani  S.s.MakueniMakueni2/17/2021KIBWEZI
840Nov-20501407Virginia Kavenya KyaloKathamboni Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021KATHONZWENI
841Nov-20454311Felix Muinde MutisoUtangwa Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MBOONI WEST
842Nov-20486079Patricia Mumbua MuliSt. Mary’s Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021KIBWEZI
843Nov-20468013Patrick Ngoma MakauMbooni Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MBOONI WEST
844Nov-20470842Martias Nthuka MutisyaEmali Township Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021NZAUI
845Nov-20480913Cecilia Nthoki MutuaMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
846Nov-20494473Duncan Kennedy NgumuMuangini Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MUKAA
847Nov-20523034Nicholas Mwongela MuendoKathekani  S.s.MakueniMakueni2/17/2021KIBWEZI
848Nov-20388167Jones Muteti KainduIkungu  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MAKINDU
849Nov-20487513Mary Kalekye MbuviKikiini Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MBOONI WEST
850Nov-20487432Dorcus Mwende MusyokaKisau  Girls  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MBOONI EAST
851Nov-20435572Jacinta Mbenge MbuviUtangwa Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MBOONI WEST
852Nov-20515640Jane Mutheu MbuviA.I.C. Nunguni Sec SchMakueniMakueni2/17/2021KILUNGU
853Nov-20401331Alphonse Kyalo MakulaNduundune Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021NZAUI
854Nov-20556900Immaculate Ndinda MutieKisau  Girls  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MBOONI EAST
855Nov-20536259Issa Matunda IsohiMunyuni Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
856Nov-20517092Bernadina Mutave MichaelMumela Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MUKAA
857Nov-20421247Winnie Muthoni NgilaKikima Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MBOONI WEST
858Nov-20581605Duncan Wambua MalembaPrecious Blood-Kilungu Girls Sec. SchoolMakueniMakueni2/17/2021KILUNGU
859Nov-20543744Perminus Asiago AruyaKiu Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MUKAA
860Nov-20603037Mary Nduku MalonzaMutaiti Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021NZAUI
861Nov-20545966Regime Ashiono AderiA.I.C Mavindini Boys’ Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021KATHONZWENI
862Nov-20477326Victoria Mutheu MwaiwaKambi Mawe Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
863Nov-20485493Jane Kasyoka MutuaMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
864Nov-20504311Marrieta Wangai MulwaEmali Township Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021NZAUI
865Nov-20491013Jane Mwikali MakoveMbooni Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MBOONI WEST
866Nov-20428029Ruth Mbithe MasaiA.I.C. Nunguni Sec SchMakueniMakueni2/17/2021KILUNGU
867Nov-20540973Pierangela Shiveka AyotiKiteta Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MBOONI EAST
868Nov-20546722Gladys Ndanu KatumoA.C.K. Kiteei Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021KATHONZWENI
869Nov-20493195Agnes Nthenya NzyokaKyangondu Mixed Day Sec SchMakueniMakueni2/17/2021MBOONI EAST
870Nov-20469904Francis Ndaka KinakaPrecious Blood-Kilungu Girls Sec. SchoolMakueniMakueni2/17/2021KILUNGU
871Nov-20442417Peter Ndeti WambuaMaumba Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021NZAUI
872Nov-20482545Geoffrey Maithya MwangangiMwaani Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
873Nov-20558882Eunice Nduku MuiaKitandi S.s.MakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
874Nov-20477271Michael Ngila KiothiKikumini Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021NZAUI
875Nov-20536879Dorris Kavata MuendoNduundune Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021NZAUI
876Nov-20515123Dorcas Ndungwa MuasyaMbuvo Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021KATHONZWENI
877Nov-20525864Faustin Mutiso NdaisiMaikuu Sec SchMakueniMakueni2/17/2021KIBWEZI
878Nov-20556937Naomi Munanie WambuaKithingiisyo  S.s.MakueniMakueni2/17/2021KIBWEZI
879Nov-20490116Hilliard Peter Kiwaza RighaNguumo Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MAKINDU
880Nov-20364912Michael Nzioki NzauSt. Martin Depores Malili Mixed Day SecMakueniMakueni2/17/2021MUKAA
881Nov-20556290Wilfred  YatichKikumini Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021NZAUI
882Nov-20540756James Muasya MutuaSt. Martin Depores Malili Mixed Day SecMakueniMakueni2/17/2021MUKAA
883Nov-20520303Jackson Wambua KisiluSt. Joseph’s Kibwezi Girls Secondary SchMakueniMakueni2/17/2021KIBWEZI
884Nov-20465963Regina Nzilani KiokoKwothithu Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MUKAA
885Nov-20545250Benard Kibet KorirKalulini  S.s.MakueniMakueni2/17/2021KIBWEZI
886Nov-20449548Joseph Mutua MumbuMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
887Nov-20458796Anne Nthenya MathekaMwaani Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
888Nov-20545677Bernard Mutinda MuthukuMbooni Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MBOONI WEST
889Nov-20557247Josephine Mukui MumoMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
890Nov-20428030Josephine Mwongeli NzusyoMbuvo Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021KATHONZWENI
891Nov-20585526Felix Kisuu MuthengiMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
892Nov-20516189Cosmas Kitonga MativoMbuvo Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021KATHONZWENI
893Nov-20400682Consolatah Ndunge MuuoA.C.K. St. Stephen Kima Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MUKAA
894Nov-20510522Peter Ngomo MunywokiMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
895Nov-20545266Maurice Muteti JumaMbooni Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MBOONI WEST
896Nov-20509912Aggrey Mugaisi WakamiraSt. Peter C.-Kithuki Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021KATHONZWENI
897Nov-20380053Piuson Kilonzo MutioMba Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MBOONI EAST
898Nov-20414908Martin Maithya MuiaKithingiisyo  S.s.MakueniMakueni2/17/2021KIBWEZI
899Nov-20394704Hellen Kithei NdanuNguumo Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MAKINDU
900Nov-20431365Caren Mwikali MakumiNthangu Mixed Day Secondary SchMakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
901Nov-20435830Theophilus Mutua MbalutoKivani Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
902Nov-20505629Mary  MamaiKalulu Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021KIBWEZI
903Nov-20376763Jackson Mutua KitikuSt. Peter’s Thange Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021KIBWEZI
904Nov-20512987Salome Wanjiru MbunoKathonzweni Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021KATHONZWENI
905Nov-20455604Gladys Kanini MuliKathamboni Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021KATHONZWENI
906Nov-20518709Rosalia Minoo MusauNthangu Mixed Day Secondary SchMakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
907Nov-20510836Patricia Ndinda MutisyaMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
908Nov-20423390Joyce Ndangwa NziokaMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
909Nov-20490160Cornelius Mutisya NgumuMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
910Nov-20556285Dominic Kyalo KilonzoKathonzweni Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021KATHONZWENI
911Nov-20423438Elizabeth Ndunge MuindiMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
912Nov-20503378Benson Mwikya MutyanzaaSt. Francis Of Assisi Sec Sch -KaliiniMakueniMakueni2/17/2021NZAUI
913Nov-20497596Dorcas Mutindi MaunduMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
914Nov-20272441Felix Wambua MuthembwaBarazani  Girls S.s.MakueniMakueni2/17/2021NZAUI
915Nov-20514053Emma Mumo MwololoMbooni Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MBOONI WEST
916Nov-20449041Nicholas Kaunda KivivuSt. Patrick Kyamatheka Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021KILUNGU
917Nov-20515570Miriam Kasiva MaweuNthangu Mixed Day Secondary SchMakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
918Nov-20293973Dorcus Mueni CharlesKalulini  S.s.MakueniMakueni2/17/2021KIBWEZI
919Nov-20466572Joachim Mbungulu MbitaMukimwani Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MBOONI EAST
920Nov-20489268John Kiua MutungiSumbi Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021KIBWEZI
921Nov-20536061Lilian Mutheu MaunduKilili Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021NZAUI
922Nov-20494735Dickson Mutuku Mutua MuiaGigiri  Girls  S.s.MakueniMakueni2/17/2021NZAUI
923Nov-20492346Patrick Matolo NdambukiKitondo  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MBOONI EAST
924Nov-20537875Cyrose Mutheu KatuaIkalyoni  S.s.MakueniMakueni2/17/2021KILUNGU
925Nov-20265542Paul Kioko MutuaKaumoni  S.s.MakueniMakueni2/17/2021MAKUENI
926Nov-20558420Jeniffer Ndini MuindeMt. Carmel Girl’s Secondary SchoolMakueniMakueni2/17/2021MUKAA
927Nov-20525999Elizabeth Mutio NjakaA.I.C. Nunguni Sec SchMakueniMakueni2/17/2021KILUNGU
928Nov-20524425Janet Mueni MbathaMatiliku  S.s.MakueniMakueni2/17/2021NZAUI
929Nov-20483273Ibrahim Kagombe WambuiKalulini  S.s.MakueniMakueni2/18/2021KIBWEZI
930Nov-20431839Piana Katheu MuokaKitandi S.s.MakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
931Nov-20431601Harrison Mbuli MawiaUtangwa Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MBOONI WEST
932Nov-20450418James Mulonzi MuiluA.I.C. Mutulani Sec SchoolMakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
933Nov-20558633Felix Mwanzia NdivoNthia Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MAKINDU
934Nov-20479434Esther Mumbe MateeKathonzweni Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021KATHONZWENI
935Nov-20419913Japheth Nzyuko MulalyaKitundu  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MBOONI WEST
936Nov-20520065Urbanus Mutua KivuvaKusyongali Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MBOONI WEST
937Nov-20374378Joseph Nduva MuangiWatuka Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MBOONI EAST
938Nov-20325898Elijah Muli NgwiliVulueni Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021NZAUI
939Nov-20425921Peninnah Mumbua MwovaSt. Martin Depores Malili Mixed Day SecMakueniMakueni2/18/2021MUKAA
940Nov-20393184Florence Mumbua MutisyaManooni Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021NZAUI
941Nov-20417190Pius Nthei MutindaMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
942Nov-20478190Duncan Kioko MasinziMahanga K. Primary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MBOONI EAST
943Nov-20503026Rone Mutua MusiliA.I.C. Mutulani Sec SchoolMakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
944Nov-20424478Harrison Mbengei MutindaMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
945Nov-20395556Rose Nduku Maingi MutuaMiangeni Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MBOONI EAST
946Nov-20372929Mary Keli KitelaKikima Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MBOONI WEST
947Nov-20495388Victor Muvela KasimuMbooni Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MBOONI WEST
948Nov-20476975Charles Kitevu MukosiKilungu  S.s.MakueniMakueni2/18/2021KILUNGU
949Nov-20541803Caroline Mwende ReubenIsovya Secondary  SchoolMakueniMakueni2/18/2021KILUNGU
950Nov-20377254Sila Bernard Kisyang’aSt. John Malivani Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
951Nov-20424991Monica Muthike MathekaMaumba Mixed Day Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021NZAUI
952Nov-20470484Benson Kioko MuthokaYeemulwa Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021KATHONZWENI
953Nov-20447039Eunice Munyiva MuliliNduluku  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MBOONI EAST
954Nov-20385086Stephen Mutuku MungutiKasunguni  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
955Nov-20513893Charles Masila MwongaUvunye Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MUKAA
956Nov-20398715Luke Ngove WambuaSt. Pauls Kyamuthei S SMakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
957Nov-20493141Martin Wambua MutulaA.C.K. Ukia Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
958Nov-20392334Veronicah Keli KingolaKiu Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MUKAA
959Nov-20462456Mary Mutuli MutisyaSt. Pauls Kyamuthei S SMakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
960Nov-20393657Naomi Muluki KitakaKiatineni Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MBOONI WEST
961Nov-20537981Celline Ndunge MuemaSt. Joseph High School – TutiniMakueniMakueni2/18/2021NZAUI
962Nov-20490962James Muendo MasioKitondo  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MBOONI EAST
963Nov-20603857Jacinta Mwongeli MathekaSt. Martin Depores Malili Mixed Day SecMakueniMakueni2/18/2021MUKAA
964Nov-20394583Januaris Musyoka MunywokiKako  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MBOONI EAST
965Nov-20344227Bernard Kitonga KaswiiUtangwa Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MBOONI WEST
966Nov-20547717Patrick Muoki KavitiMuthwani Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MBOONI EAST
967Nov-20501625Felix Mwania MuthusiMuthwani  Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MBOONI EAST
968Nov-20466116Shadrack Nzau DanielUtangwa Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MBOONI WEST
969Nov-20454689Petronila Wanza MulingeKitondo  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MBOONI EAST
970Nov-20460468Josphat Waruimbo WangaiSt. Peter C.-Kithuki Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021KATHONZWENI
971Nov-20606424Everline Mwongeli NyamaiKasikeu  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MUKAA
972Nov-20525863Sylvester Kisoi KiioKathekani  S.s.MakueniMakueni2/18/2021KIBWEZI
973Nov-20514735Justus Maithya MutindaA.C.K. St. Luke’s Marwa Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MUKAA
974Nov-20467939Victoria Mwili MalukuKatikomu Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021KILUNGU
975Nov-20534231Alberta Mumbua PiusKithingiisyo  S.s.MakueniMakueni2/18/2021KIBWEZI
976Nov-20434412Edward Simiyu Kiring’aSt. Peter’s Thange Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021KIBWEZI
977Nov-20417102Andrew Muli MutukuMuiu Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
978Nov-20418027John Reinard MuangeSt. Joseph High School – TutiniMakueniMakueni2/18/2021NZAUI
979Nov-20477405Jackson Mutinda MuiaNguluni  Day  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
980Nov-20484798Anne Kamanthe KimeuMukuyuni  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
981Nov-20450147Benjamin Kasema MutevuIsovya Secondary  SchoolMakueniMakueni2/18/2021KILUNGU
982Nov-20515104Athanasius Mueke .T. KivinduKyangondu Mixed Day Sec SchMakueniMakueni2/18/2021MBOONI EAST
983Nov-20472925Daniel Mutiso MaweuKitandi S.s.MakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
984Nov-20481329Lilian Mwolyo KilundoNgoto  S.s.MakueniMakueni2/18/2021NZAUI
985Nov-20419895Evans Kioko MutukuProffesor Kaloki Muthungue Secondary SchMakueniMakueni2/18/2021KIBWEZI
986Nov-20503868Geofrey Obao OngusoSt. Peter C.-Kithuki Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021KATHONZWENI
987Nov-20510865Elizabeth Mbula MusyokaKathonzweni Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021KATHONZWENI
988Nov-20536504Franciscah Mueni MusyokaMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
989Nov-20525815Irene Muthoki LuiKiteta Boys Secondary School.MakueniMakueni2/18/2021MBOONI EAST
990Nov-20425872James Mutua NziokiKiongwani Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MUKAA
991Nov-20454485Faith Ngina MwanziaSt. Peter C.-Kithuki Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021KATHONZWENI
992Nov-20403690Titus Mutuku MutungaYumbuni Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021YATTA
993Nov-20467792Joyce Mutio MulavuKanzokeani  S.s.MakueniMakueni2/18/2021KATHONZWENI
994Nov-20530101Dennis Muteto NdundaVulueni Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021NZAUI
995Nov-20425670Irene Charles NdumiMikuyuni Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021KIBWEZI
996Nov-20519918Lilian Mwongeli MueMukaa Girls S.SMakueniMakueni2/18/2021MUKAA
997Nov-20446545Moses Kioko KimoteUkia Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
998Nov-20531284Agnetta Nangila BifwoliKyumu Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
999Nov-20421249John Mwanzia KeliSt. Martin Depores Malili Mixed Day SecMakueniMakueni2/18/2021MUKAA
1000Nov-20409026Annah Ndunge kibandiMutulani Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
1001Nov-20480547Robinson Weka NgandaVulueni Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021NZAUI
1002Nov-20545678Raphael Mutinda NzuvaBarazani  Girls S.s.MakueniMakueni2/18/2021NZAUI
1003Nov-20356366Mary Muendi KivuvaKiatineni Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MBOONI WEST
1004Nov-20473266Festus John MulwaKikiini Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MBOONI WEST
1005Nov-20542021Urbanus Kioko KituuMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
1006Nov-20540360Patrick Musembi MutindaSt. Joseph High School – TutiniMakueniMakueni2/18/2021NZAUI
1007Nov-20426553Eunice Mueni MuemaPrecious Blood-Kilungu Girls Sec. SchoolMakueniMakueni2/18/2021KILUNGU
1008Nov-20306456Damaris Nzisa DavidKilome  S.a.  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MUKAA
1009Nov-20486387Peter Maithya MbuthiPrecious Blood-Kilungu Girls Sec. SchoolMakueniMakueni2/18/2021KILUNGU
1010Nov-20537381Joseph Mwalimu NzomoKitondo  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MBOONI EAST
1011Nov-20506443Elizabeth Nduku NgumbiKiteta Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MBOONI EAST
1012Nov-20502795Bedjil Sila MwongelaMbiini  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MUKAA
1013Nov-20426019Adelaide  KhavaiMuthingiini  S.s.MakueniMakueni2/18/2021KIBWEZI
1014Nov-20536260Francis Kiio Maing’uluNgoto  S.s.MakueniMakueni2/18/2021NZAUI
1015Nov-20465169Redemptar Nzilani NziokaMatiliku  S.s.MakueniMakueni2/18/2021NZAUI
1016Nov-20393955David Musyoki KavyuMuani Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MUKAA
1017Nov-20433923Michael Sila KyaloMukuyuni  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
1018Nov-20477380Richard Omae MauyaMungyani Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021NZAUI
1019Nov-20455797Agatta Kalewa MutieSt. Pauls Kyamuthei S SMakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
1020Nov-20544583John Mutuse KithusiKanzokeani  S.s.MakueniMakueni2/18/2021KATHONZWENI
1021Nov-20462052Abigail Mbeke KimenyeMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
1022Nov-20429302Victoria Makena BooreMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
1023Nov-20556939Fridah Syombua MutukuMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
1024Nov-20396208Juliana Mutete NgeiSt. Pauls Kyamuthei S SMakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
1025Nov-20454334Antony Kanzivai WambuaTututha  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MBOONI WEST
1026Nov-20536258Caleb Nzioka MaunduTututha  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MBOONI WEST
1027Nov-20471124Onesmus Mulei KasauKitondo  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MBOONI EAST
1028Nov-20468833Stella Musengya MutisoKatulye Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021KILUNGU
1029Nov-20432030Carolyne Ndanu NdambukiMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
1030Nov-20481369Job Nyamamba MaonchaLung’u Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MBOONI EAST
1031Nov-20517408Stanley Mwendwa MuchiriSyiluni Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MBOONI WEST
1032Nov-20481709Damaris Mumbua,Kituku MuluSt. Joseph’s Kibwezi Girls Secondary SchMakueniMakueni2/18/2021KIBWEZI
1033Nov-20525992Michael W. Nyongesa SatiaKitondo  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MBOONI EAST
1034Nov-20518928Hannah Nduku NziokaKalamba  S.s.MakueniMakueni2/18/2021NZAUI
1035Nov-20556372Joseph Nzyoka MuolaMuambwani  S.s.MakueniMakueni2/18/2021NZAUI
1036Nov-20489269Virginia Mutunge MathekaSt. Mary’s Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021KIBWEZI
1037Nov-20442407Jackline Kamanthe MutisoMakueni  Girls  S.s.MakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
1038Nov-20493617Peter Nzioki KyaloKalulini  S.s.MakueniMakueni2/18/2021KIBWEZI
1039Nov-20463309Leonard Muthini WambuaNgoto  S.s.MakueniMakueni2/18/2021NZAUI
1040Nov-20556610Daniel Juma MbweliMbooni Girls Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MBOONI WEST
1041Nov-20502816Richard Mwanzia MutukuA.C.K. St. Stephen Kima Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021MUKAA
1042Nov-20557786LABAN MUTUNGA NZIOKAYikitaa Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021KIBWEZI
1043Nov-20514728Onesmus Mutuku NguluManooni Secondary SchoolMakueniMakueni2/18/2021NZAUI
1044Nov-20348723Maxwel Mutinda DanielNthangu Mixed Day Secondary SchMakueniMakueni2/18/2021MAKUENI
1045Nov-20524421Florah Ndunge MwanziaNduundune Secondary SchoolMakueniMakueni2/19/2021NZAUI
1046Nov-20395638Simpson Mutuku DavidMasaku Ndogo Sec. SchoolMakueniMakueni2/19/2021KIBWEZI
1047Nov-20499520Richard Matheka KamuyaKatikomu Secondary SchoolMakueniMakueni2/19/2021KILUNGU
1048Nov-20538628Henry Momanyi ObaoMakueni  Boys  S.s.MakueniMakueni2/19/2021MAKUENI
1049Nov-20556936Mumo Kilonzo BarakaMakindu High SchoolMakueniMakueni2/19/2021MAKINDU
1050Nov-20529422Elizabeth Syokau MusembiKilili Secondary SchoolMakueniMakueni2/19/2021NZAUI
1051Nov-20557032David Mbondo MusyokaMuthingiini  S.s.MakueniMakueni2/19/2021KIBWEZI
1052Nov-20558799Kennedy Akong’o OdhiamboKalawa Secondary SchoolMakueniMakueni2/19/2021MBOONI EAST
1053Nov-20465230Cicilia Mueni MuthiniKambi Mawe Boys Secondary SchoolMakueniMakueni2/19/2021MAKUENI
1054Nov-20540712Athanaius Munywoki NdonyeSong’eni Mixed Secondary SchoolMakueniMakueni2/19/2021MBOONI EAST
1055Dec-20327439Susan Mbithe KithekaKitonguni Pri SchMakueniMakueni2/19/2021MUKAA
1056Dec-20209457Rachael Mwikali KiokoMuiu Primary SchoolMakueniMakueni2/19/2021MAKUENI
1057Dec-20497519Keith Mutua MumoYimwaa Secondary SchoolMakueniMakueni2/19/2021MAKINDU
1058Dec-20379510Zipporah Mbithe KyaloKakuswi Special Sch For The DeafMakueniMakueni2/19/2021MBOONI EAST
1059Dec-20264851Patricia Ngina NdambukiKisyungii Pri SchMakueniMakueni2/19/2021MAKUENI
1060Dec-20320566Agnes Mwongeli MusyokaMwaani Pri SchMakueniMakueni2/19/2021MAKUENI
1061Dec-20385087Frida Nzemba KimondiKako Special S For Mentally HandicappedMakueniMakueni2/19/2021MBOONI EAST
1062Dec-20447950Mercy Vose MawiaMukuyuni Pri SchMakueniMakueni2/19/2021MAKUENI
1063Dec-20204587Alice Mueni MusyokiMbooni A.I.C. Primary SchoolMakueniMakueni2/19/2021MBOONI WEST

SIAYA County List of shortlisted Applicants

Tsc NoNameInstitution NameWork CountyVenueDateTimeWork Sub County
260520Robert Obare WamullaMahero Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.SIAYA
352144Benard Omondi NyagudiRambo Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.SIAYA
371600Nashon Sianga AderoNyaguda Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.BONDO
387477Sarah Akinyi OmolloSiranga Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.UGENYA
333905Tom Siamba MakawinoMaliera   S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.GEM
252957Jane Okura OpondoGot Abiero SecSIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.BONDO
335403Carol Akoth OsiroKarapul Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.SIAYA
440879Booker Washington O OwinoSawagongo  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.GEM
334757Juliana Akinyi OlooMasala Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.RARIEDA
348202Agnes Achieng OdhiamboNdenga Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.UGENYA
349178Wellington Oloo WasamaKambare   S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.GEM
388713Nicholas Onyango OlooSt. Mary’s School YalaSIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.GEM
379894Isabella Andeto AmenyaKapiyo Sec. Sch.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.BONDO
348383Charles Juma WatangaSt. Joseph Nyalula Mixed Sec SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.SIAYA
334006Nathan Ngati MwambuJoakim Owang’ Mageta Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.BONDO
279974Jenipher Hasanya OumaNyawara  Girls  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.GEM
388977Rose Achieng OwuorLifunga Girls Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.UGENYA
393806Timothy Wamubi OduorMutumbu Girls Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.GEM
425528Ouma  OnyangoSt. Barnabas Anyiko Mixed Sec.SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.GEM
349576Colleta Achieng OmuyahArgwings  Kodhek  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.GEM
436141Benson Onyango AchiengAgok Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.RARIEDA
416376Anne Auma IngutiaNg’iya  Girls  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.SIAYA
371977Raphael Francis OtienoDirk Allison G.S.M. Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.SIAYA
388760Christine Achieng OwinoLwak High SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.RARIEDA
351898Millicent Anyango OchiengSega Township Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.UGENYA
430619Judith Akinyi Agom OmondiUlumbi  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.GEM
421542Jacob Onduru OdenyMaranda  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.BONDO
380289Joseph Oduor OpiyoNyadhi Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.SIAYA
458730Denice Oduor NdekeRamunde Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/8/20218:30a.m.UGENYA
395031Peter Okudo MahuloNdira Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.BONDO
325559Christopher Otonde OnyangoAmbira Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.UGUNJA
420937Dickson Odhiambo AluochNyapiedho Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.GEM
234106George Ang’ang’o OnyangoNyambare Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.SIAYA
307939Regina Nyaboke MongareSega  Girls  High Sch.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.UGENYA
336209Wencilas Ligari MusaziliSawagongo  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.GEM
418093John  TellaHoly Trinity Mayingo Mixed Sec SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.UGUNJA
307764Patrick Musungu ChamulaBarkowino  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.BONDO
287019Maurice WAMBWIRE AmsalahMajiwa  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.BONDO
358819Pamelah Khayechia LugongoWambasa  Girls  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.BONDO
390348Philip Aida OyugaSiaya Central Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.SIAYA
308910Evans Ojil GumbaSt. Mathews Saradidi Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.RARIEDA
253021Rebecca Okech OroweNg’iya  Girls  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.SIAYA
324842Moses Opiyo OlimaMaranda  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.BONDO
351930Julius Odoyo AwitiLuri Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.GEM
390023John Oriwa OturaKogere Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.UGENYA
376749Nehemiah Otieno OchiengChianda High SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.RARIEDA
349150John Olayo OwiraRaliew  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.RARIEDA
358726Paul Ogingo AgungMutumbu Girls Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.GEM
357472Martin Asuso MugeleRachar Mixed Day Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.RARIEDA
380901George Adeny MugaKitambo Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.RARIEDA
334754Leonard Agwenge AbayoMbeka Girls Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.BONDO
381903Caroline Atieno AwitiMulaha Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.SIAYA
304374Martin Mito OludheUlafu Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.SIAYA
363652Alfred Owino OtienoA.C.K St. Peter’s Wagai Mixed Sec SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.GEM
347155Carren Atieno KowenjeNyawita Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.BONDO
365022Joseph Omondi OchielSiaya Township S. SSIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.SIAYA
384856Joseph Olanya WalwendaUsenge   S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.BONDO
375624Edwin Otieno OmbuoroGagra Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/8/20218:30a.m.RARIEDA
226272Charles Odhiambo OmondiSt. Johns Oboch Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.RARIEDA
315797Caren Adur OdhiamboNyamonye Girls Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.BONDO
287467Walter Ongombe OpondoKowet Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.SIAYA
364635Paul Ongong’a AyokiNyabera Mixed Day Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.RARIEDA
289477Fredrick Ojuang OtienoMwer Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.UGUNJA
347501Timothy Oburah OtienoBishop Okoth Girls’ MbagaSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.SIAYA
237689Joseph Bodo WandeiGot Odima Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.UGENYA
272127Monicah Anyango OgutuSt. Peter’s Bar Antheng Mixed Sec SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.UGUNJA
363724David Onyango AnumoBarding  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.SIAYA
335958Esther Kulecho WanjiaRambo Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.SIAYA
334029Tom Onyango NyawaraSt. Mary’s Seconadary School – MaranyonaSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.BONDO
364461Jane Rogo NyaberaNyalunya Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.GEM
388734Dominic Hughes  O OnyangoApuoyo Mixed Sec SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.GEM
353226William Okech OmondiSawagongo  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.GEM
349210Ambrose Adenyo OgolRarieda Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.RARIEDA
352273Martha Kombo OderaAgoro Oyombe Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.SIAYA
377092Wilfred Daniel OokoNyajuok Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.SIAYA
302164Dalmas Raloo OpondoUnyolo Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.SIAYA
364506Mary Aoko AlandoDienya Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.GEM
230784Peter Omondi NyandayKabura Mixed Day Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.SIAYA
390350William Osiro OtienoGot Nanga Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.UGENYA
374631James Aggrey OkothDhene Mixed Day Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.GEM
303169Patrick Ayanga JalangoNaya  Sec SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.RARIEDA
303540Morris Onyango LwandeMajengo Mixed Sec SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.BONDO
312132Nelson Adalla Victor NyangaoSt. Francis Rang’ala G.s.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.UGUNJA
323619Peter Joseph OchiengSt. Paul’s Sigomre SecondarySIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.UGUNJA
216644John Amugune OgogoSimenya Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.UGUNJA
380125Margaret Bakhuya OtundoNyamonye Girls Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.BONDO
310416Monica Awuor OnyangoBondo Teachers Training CollegeSIAYATSC Gem Sub-County office2/8/20218:30a.m.BONDO
241919Beatrice Atieno SaokeUgenya Teachers Training CollegeSIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.UGENYA
416675Kenneth Oduor MukokSt. Mary’s School YalaSIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
346213Samuel Ade OdojeBondo Teachers Training CollegeSIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.BONDO
418209Benard  MuhatiahChianda High SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.RARIEDA
420401Samuel M.Ogare OnyangoUgenya High SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.UGENYA
412580Josiah Odhiambo MarakaluAgoro Oyombe Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.SIAYA
344867Monica Adhiambo OumaUgenya Teachers Training CollegeSIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.UGENYA
464135Robert Ouko OwalaRarieda Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.RARIEDA
469465Clarice Juma OpondoSt. Francis Rang’ala G.s.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.UGUNJA
446483Elizabeth  WalumbeNyamira  Girls  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.BONDO
455002Thadeus Odhiambo WanjirBarding  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.SIAYA
467046John Ochieng ObonyoMaranda  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.BONDO
323638Irene Akoth RawayoNdere Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
403006Amos Nyagaya AdholaMaranda  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.BONDO
373922Susan Akinyi DimbaBishop Okoth Girls’ MbagaSIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.SIAYA
242244Maurice Onyango AjwalaSawagongo  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
416338Jacob Okwabo OkumuInungo Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.UGENYA
457422Stephen Odongo AdongoMaranda  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.BONDO
417402Amos Were OkalChianda High SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.RARIEDA
416232Tabither Auma WangoYala Township Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
242000Naome Akoth OsweSt. Francis Rang’ala G.s.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.UGUNJA
392467Mary Goretty Atieno OtienoMaranda  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.BONDO
396107Ziporah Amakalu MajengoNyasanda C SecSIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.UGUNJA
351135Miriam Aketch MubinyaMahola Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.SIAYA
473969Wycliffe Odhiambo MandeRaliew  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.RARIEDA
387308Dan Hosea OkakaHawinga Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.SIAYA
276636Esther Ikhabi OlimbaBishop Okoth Girls’ MbagaSIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.SIAYA
439784Jeremiah Ochieng OtienoSenator Obama K’ogelo Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.SIAYA
456667Dorothy Achieng OngoroAmbrose Adeya Adongo Sec. Sch.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/9/20218:30a.m.SIAYA
406680John Oduor OwuorBoro Mixed S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.SIAYA
430188Aggrey Onyango AgundaNyamira  Girls  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.BONDO
440719Jacob Owino OgangaJera SecSIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.UGENYA
412379Samwel Were KoderaBishop Okoth Girls’ MbagaSIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.SIAYA
411714Philemon Omondi OkumuSawagongo  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
473898George Oguta OsuriSt. Mary’s School YalaSIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
387313Jocinta Akinyi OtienoSawagongo  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
396255John Oluoch OlooSt. Mary’s School YalaSIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
323067Bethwell Waweru WamariSinaga  Girls  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
404786Amos Wayeme OchiengSt. Mary’s School YalaSIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
406106Simon Owino MoyiSawagongo  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
415075Phillip Ochieng WandeiObambo Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.SIAYA
453902Jenipher Awino OwinoUsenge   S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.BONDO
438026Beatrice Akinyi OrwaSt. Francis Rang’ala G.s.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.UGUNJA
403801Jared Walori OtukaGot Agulu SecSIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.BONDO
406468Lydiah Kadambi AderiSinaga  Girls  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
442158Roselilian Adhiambo OwinoRaliew  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.RARIEDA
473964Joyner Nafula WanyonyiBarding  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.SIAYA
470885Maurice Anthony Obote OtukaAmbira Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.UGUNJA
434320Timothy Wasonga MidegaChianda High SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.RARIEDA
406167Caren Awino OdongoSt. Francis Rang’ala G.s.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.UGUNJA
431071Mark Okelo SogoMajiwa  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.BONDO
231059Charles Oyugi Walter OluochMulaha Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.SIAYA
306480George Wangoma OsuraGagra Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.RARIEDA
318890Daniel  OnyangoNyagondo  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
355812Rosalia Achieng OburuLwak High SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.RARIEDA
416397Thomas Otieno AbonyoMaranda  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.BONDO
473971Samuel Ojode OluochNyambare Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.SIAYA
380107Benson Otieno OchiengSt. Mary’s School YalaSIAYATSC Bondo Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
401811Everlyne Francisca AdhiamboSega Township Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.UGENYA
470266Calleb Oduor AliwaYenga Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.UGENYA
291849Erick Omondi OderoMaranda  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.BONDO
413582Charles J O AchwiyaSt. Stephen Siginga Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.UGENYA
442591Christine Atieno WingaSega  Girls  High Sch.SIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.UGENYA
407509Oliver Ochieng WingaAkoko Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.BONDO
424700Duncan Omondi OsanyaSawagongo  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
473968Felix Shiundu MukoyaSawagongo  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
416265Johnstone  AwillySt. Mary’s School YalaSIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
406347Hellen Atieno OchiengJaramogi Oginga Odinga Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.BONDO
402384Moses Osano OjwangMaliera   S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
469020Nehemiah Nganyi AshumaAluor Girls’  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
442177Alfred Omondi OmoleSawagongo  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
418147Jacklyne Nasimiyu SifunjoNyamonye Girls Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.BONDO
465196Harun Chiteli WebukhaNyaguda Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.BONDO
442603Philip Okoth OchiengUgenya High SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.UGENYA
466617Esau Borne Mukhwana Nyong’aNyagondo  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
430189Isaiah Otieno OderoYala Township Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
423370Tom Onyango OpondoNdigwa   S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.RARIEDA
417812Timothy Omondo NgoyeMaranda  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.BONDO
467622Emma Auma OlooNyamira  Girls  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.BONDO
377338Andrew Oleso NgongaSawagongo  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
466121Paul Otieno OjiayoChianda High SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.RARIEDA
447505Bernard Okello AgutuMakasembo   S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.RARIEDA
393128Julius Okoth AlloysSt. Mary’s School YalaSIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
425026Joseph Aggrey JaokoDienya Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
466100Walter Otieno OwinoSawagongo  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.GEM
458731James Oduor OchiengRalak Girls Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.UGENYA
463249Peter Ochieng OwuorMaranda  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/9/20218:30a.m.BONDO
364468Daniel Omondi OkelloGongo-Warom Mixed Day Sec SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.GEM
415078George Japheth MatuliNg’iya  Girls  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
261917Dominic Oganga OyugiSirinde Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
346791Fredrick Otieno JumaAkoko Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.BONDO
421588Jared Omondi OkumuMaranda  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.BONDO
451613Kennedy Otieno OkeyoJera SecSIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.UGENYA
420400Erick Kola ObuyaSawagongo  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.GEM
452483Steve Biko AbudhoRarieda Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.RARIEDA
420472Paul Albert  Gol OluochNyawara  Girls  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.GEM
471580Judith  AtienoNyamonye Girls Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.BONDO
423400Mary Achieng MagogoMajiwa  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.BONDO
236547Jennifer Atieno OderaSiaya Central Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
469599Jectone Gilo DidaRamba Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.RARIEDA
425648Daniel Odhiambo AgaiAmbrose Adeya Adongo Sec. Sch.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
442159Michael Ochieng MisulaUsenge   S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.BONDO
431057Raphael  OtienoMaranda  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.BONDO
473967Vitalis Ochieng’ ObonyoBishop Okoth Girls’ MbagaSIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
443320Gabriel Simgwe OderoSt. Joseph Nyalula Mixed Sec SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
412782Isaac  WambedhaUkwala  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.UGENYA
420926Walter Gogo OdanyaSawagongo  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.GEM
347924Leonard Ologo OchiengSidok Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
421509Anton Elvis  Okelo JumaBishop Okoth Girls’ MbagaSIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
456915Odhiambo  RommelSt. Francis Rang’ala G.s.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.UGUNJA
430187Paul Oduor AmolloKapiyo Sec. Sch.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.BONDO
430608Timothy Juma AdedeMaranda  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.BONDO
382001Rosemary Achieng UmiraSega Sp Sch For Hearing ImparedSIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.UGENYA
490742Benard Otieno ArwaSiaya Township PriSIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
430432Vincent Lucas Odhiambo OyooGunda -sigomreSIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.BONDO
403503Oscar Mong’are OmaribaBar Agulu Primary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
490700Dickens Ochieng OketchNyanganga Primary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
406297Daniel Ochieng OgudhaGinga Valley Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.GEM
461528Peter Oduor AmedaSigomre Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.UGUNJA
499073Zakayo Onam NyandawaManera Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.RARIEDA
381997Charles Omondi OdindoChianda Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.RARIEDA
413716Gilbert Muguma AkongoUdenda Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
445179James Odhiambo OdemboKeyo Kondindo Primary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.BONDO
421559Isaiah Ojungo OmenoNdigwa Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.RARIEDA
460528Alfred Owino OmollohNgiya Mixed Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
429720Moses Tom OtienoAluor Girls Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.GEM
449721Nashon Okwany OdenyTuju Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.RARIEDA
481160Lilian  OwinoUlamba Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.GEM
465811Morris Owiti ArwaManera Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.RARIEDA
481015Gilbert Mwangale ShilahusaUkalama Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.UGUNJA
433594Daniel Oduor OdhiamboAgulu Primary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
480998Nelson Orwah OdewoGotmatar Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.BONDO
457837Abednego Owuor OmondiAsango Primary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.UGENYA
481662William Ochieng HawaNyandusi Primary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.BONDO
411774Erick Wasonga KotienoSiaya Central PrimarySIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
432232Jackline Akinyi OtienoNyamasare Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.UGUNJA
247261Phabians Onyango OmiaUgunja Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.UGUNJA
490742Benard Otieno ArwaSiaya Township PriSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
268787Maurice Ochieng AwuorLigala Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.UGENYA
378794Ezekiel Otieno OtienoSika Primary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.BONDO
310379Daniel Nyapola OchiengMalanga Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.GEM
418974Gabriel Anyango OnginjoMundoware Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.GEM
385813Pamellah Risper ObullUhendo Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.BONDO
496302Stephen Otieno JuraGombe Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.BONDO
421554Joseph Mangula OjemaOiko Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/10/20218:30a.m.BONDO
467359Dalmas Opondo OwuorMisori Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
417307Thomas Omondi OtienoSidundo Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
403503Oscar Mong’are OmaribaBar Agulu Primary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
412719Elizabeth Auma OtienoSirodha Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.GEM
249263Michael Odongo OjuokUlwani Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.UGUNJA
449729George Omolo OderaKobonyo Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.RARIEDA
369712Chrispine Noel OkoyoGendro  Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
242282Beatrice Akoth OkothTiga Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.RARIEDA
484641Paul Odhiambo OgayaKiswaro Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.RARIEDA
420904Christine Aoko ObelMurumba Ori. SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.UGENYA
459831Wilson Ochieng AlooMituri Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.RARIEDA
397315Jusper Ouma ObonyoKodongo Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.UGENYA
461528Peter Oduor AmedaSigomre Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.UGUNJA
381985Catherine  AluochAgoro Oyombe Primary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
454014Monica Adhiambo BuyuUlumbi Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.GEM
436561Wycliffe Onyango OmwandaKapiyo Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.BONDO
484364Elizabeth Lydia Aoko OtienoRamula Primary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.GEM
465776Benjamin Ongong’a OrwaOdok-rera  Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.GEM
444586Rose Atieno OrodhoHafumbre Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.UGENYA
455966Michael Ochieng NyakunaSaradidi  PrimarySIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.RARIEDA
406297Daniel Ochieng OgudhaGinga Valley Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.GEM
429705Jack Stephen ObollaUwasi Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
331752Peter Okello OchiengSt. Peters Komoro Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.UGENYA
420807Charles Obia OdhiamboUlawe Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.UGUNJA
429748George C Odhiambo OngaloMudhiero Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.UGUNJA
490434Jacob Richard AcholaNango Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.GEM
242446Daniel Opondo ObuteNdegwe Primary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.GEM
459148Peter Onyango SakwaUkalama Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.UGUNJA
254234Simon Odhiambo Peter OdhiegoOchilo Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/10/20218:30a.m.SIAYA
471359Henry Omondi OdenyoInungo Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.UGENYA
401761Maurice Ochieng OngukaOjawa Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
296561Ruth Adhiambo OderoRamba Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
453625Caleb Ouma OtienoYenga Primary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.UGENYA
485145Quintant Odhiambo WereGot Okola Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
385799Cosmas Omondi JaronaMawere Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.BONDO
360851Godfrey Odhiambo OyuleAduwa Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.SIAYA
506415Fredrick Otweyo OdangaRuma Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
231749Apollo Oning’o OdhiamboBuryiro Pri. Sch.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.BONDO
309682Benard Otieno W OnyiegoMigosi Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
499073Zakayo Onam NyandawaManera Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
346793Peter Omondi OgudaMadiany Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
456153Samuel Ondero BarazaRabel Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
406290Alphonce Odhiambo OderoRachuonyo PriSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.SIAYA
477522Margaret Wangui OkothSangla Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
450874Francis Ouma AmoloKanyuto Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
468443Victor Agunda OkelloKeyo Kondindo Primary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.BONDO
429712Edward Odera PudhaBarkatado Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
494985Samuel Omondi OtienoLwanda Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.UGUNJA
406357Leah Adhiambo OwinoMalanga Primary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
499623Jesse Gor DulloMasala Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
478848Edward Otieno OdingaRang’ala Girls Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.UGUNJA
471787George Omondi Achien’gBur -lowo Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.BONDO
386146Everlyne Achieng AdhiamboWagwer Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
313475Ismail Owala AlamboMilenga Primary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.BONDO
321036Abednego Juma GondiChunga Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.BONDO
384849Gerald Kaggilos OtienoSirandumb Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.UGUNJA
474775Christopher Osuma OngomaMatera Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.SIAYA
406978Charles Omondi OyulaUsingo Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/11/20218:30a.m.SIAYA
473685Charles Odhiambo HwagaBar-komeno Primary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
445179James Odhiambo OdemboKeyo Kondindo Primary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.BONDO
486617George Ochieng NgesaKonjiko Primary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
295560Daniel Ochieng OgakUmer Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.UGENYA
420890Fredrick  OdhiamboKanyaudo Pri. SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.UGENYA
266891Terbither Adhiambo WanjawaSirodha Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
312253Francisca Adhiambo OtienoUsinda Primary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.UGENYA
445604Nelson Ouma AkothPal – Pal Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.SIAYA
482242Benard Oduor OchiengKayieye Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
316419Edward Godia NdedeBarkalare Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
465800Raphael Otieno OkumuAduoyo Pry SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
253879Eliakim Otieno SulweySirandu Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
344003John Oloo OdhiamboRegea Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
478751Richard Omondi MujukaMasene Primary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
327885Judith Auma ObettoNyangoma Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.BONDO
277795Maurice Jagayo NyangawoYieke Primary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.BONDO
460528Alfred Owino OmollohNgiya Mixed Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.SIAYA
470866Domnick Ang’ienda Ochieng’Daga Moyo Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
430406Gordon Owiti NdiegeRarieda Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
450162Boniface Otieno AloyoNyasidhi Primary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
481250Kennedy Omenya RumoKamnara Primary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.BONDO
459164Paul Otieno OdiengeMuhanda Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
420907Charles Ragen OwanoPap-kakan Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.SIAYA
442952Juliet Anyango OchiengNdigwa Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
443530Margaret Akinyi OyatoAjigo  Pri  SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.BONDO
459820Samuel Otieno OluloMigono Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.BONDO
540345Fredrick Ouma OwinoKonjra Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.UGUNJA
310447Rose Aluoch TudaPala Kobong Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
344624Maurice Mbuya AnyumbaMbaga Mixed Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/11/20218:30a.m.SIAYA
465786Fredrick Odiwuor KolanyoJ.M. Obidha Primary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
282883Peter Livanze MembaSinaga Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
510606Paul Odhiambo AmenyaMahola Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.SIAYA
361922Paul Ogola OyuchoDuha Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.SIAYA
493994Nancy E. Adhiambo OnduruKusa Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
429720Moses Tom OtienoAluor Girls Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
453630Daniel Gombe NyawaloMingawo Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
413716Gilbert Muguma AkongoUdenda Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.SIAYA
421546Nelson Matoke OnyangoMitiro Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.BONDO
511991Oduor Abonyo StephenNyaharwa Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.UGENYA
310364Meshack Omondi OdhiamboMalomba Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.SIAYA
465810Lawi Apinde OtienoBondo Primary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.BONDO
224042Caren Auma AtiangOkiro Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
471977Elijah Oluoch Ogwang’Kadundo Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
459144George Wagongo WagaAluor Mixed Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
475343Stephen Odhiambo OtienoBukhoba Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.SIAYA
481160Lilian  OwinoUlamba Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
485919Martin Juma OrwayaNyalwanga  Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.SIAYA
524792Peter Owuor JumaNyakado Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.SIAYA
455386Beatrice Awino OdhiamboOchiewa Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.SIAYA
295631Samson Ochieng OnyangoKanyaboli Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.SIAYA
331757Caroline Akinyi AtaroRuma Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
477713Daniel Omondi OdoloDhene Primary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
441750John Jakoyo Syluance AjuluWambusa Primary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
459816Charles Owiti OtienoKanyichudo Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
464065Samuel Owino SeweKawamangaria Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
295599Charles Oduor NyambareNdisi Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.SIAYA
425527Joseph Agik OgwenoUthanya Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.GEM
471327Nelson Otieno OkodeOgango  Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/11/20218:30a.m.RARIEDA
412780Michael Ogweyo OyugaApuoyo Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.GEM
430418Annah Anyango OtienoNdwara Primary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.RARIEDA
295573Francis Obonyo AderaAgok Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.RARIEDA
451572Zachary Omondi OmolloMurumba Yiro Pri. Sch.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.UGUNJA
444198Joseph Ochieng MarangoGagra Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.RARIEDA
455947John Okoth OchinoNdhere Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.RARIEDA
338412Anne Emma Aori MulorBar Ndege Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.UGENYA
456696Oscar Omondi MassaAhono Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.GEM
445717Barrack Ochieng OkothMirando Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.RARIEDA
465818Timothy Omondi AjongoLela Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.RARIEDA
455389Lydia Phelesia OmolloNyabenge Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.BONDO
454370Michael Otieno OmbulAsere Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.SIAYA
471713Maurice Asinjo OtienoKaumeri Primar SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.GEM
429744Pius  OtienoSihay Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.UGENYA
437091Jacktone Onyango OkelloNyamsenda Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.UGENYA
312260Stephen Ouma OkothRamunde Primary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.UGENYA
309774Mathews Aloma OdaloIchinga Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.UGUNJA
226664Vitalis Opondo OnyangoManyala PriSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.SIAYA
219583Juma Samuel ObadhaSt. Georges Sidada Primary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.GEM
441772Simon Ochieng OpapDendyo Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.UGUNJA
359963Raymond Ochieng MuyoyoTihinga Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.UGUNJA
455253Jared Okoth OkuteKandaria Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.RARIEDA
503178Joshua Rajulas NyinyaMasala Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.RARIEDA
400254Francis Owiti OgolaUgenya High SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.UGENYA
524362Paul Okong’o WambunyaUsenge   S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.BONDO
555418Roselyne Adhiambo OdhiamboAgwara Mixed Day Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.BONDO
499652Victor  AmolloNyaguda Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.BONDO
400572Hezbon Randa OchiengSega  Girls  High Sch.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.UGENYA
456004Jane Apiyo OtienoSt. Francis Rang’ala G.s.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/12/20218:30a.m.UGUNJA
482210Alex Wanjare MilongoBarkowino  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.BONDO
469802Susan Atieno OkelloSt. Paul’s Mitiro  Mixed  Sec   SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.BONDO
415466Domitila Ngina MasaiSt. Mathews Kandaria Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.RARIEDA
502077Dorah Auma OulaNyaguda Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.BONDO
573076Kevin Ochieng OuyaHoly Cross B. Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.SIAYA
556044Atieno Jessica AsiyoSt. Mathews Saradidi Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.RARIEDA
552321Maureen Anyango OmondiNg’iya  Girls  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.SIAYA
489497Dorice Amimo MweseliNyaguda Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.BONDO
491998Sheila Wekesa SoitaNyamonye Girls Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.BONDO
476244Lilian Okwako KabeneDibuoro Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.SIAYA
383489Nixon Odoyo AkomboBarsauri Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.GEM
470353Ezekiel Otieno NyalelahNyabeda Mixed Sec. Sch.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.GEM
492690Anyango Jenipher OnukoSinaga  Girls  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.GEM
556330Fredrick Eshiwani OdangaNyakongo Girls Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.RARIEDA
442586Fredrick Onyango OchiengTingare Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.UGUNJA
544425Christine Atieno ManowaSt. Mary’s School YalaSIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.GEM
506435Michael Rodgers OngeyiBoro Mixed S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.SIAYA
529195Ramadhan Ali WamukoyaBarding  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.SIAYA
515325Evans Okumu OnyangoAmbrose Adeya Adongo Sec. Sch.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.SIAYA
478111Lilian Akinyi OpiyoNyabeda Mixed Sec. Sch.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.GEM
524361Elisha Angano AketchBarkanyango Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.BONDO
502997Anita Centrine MasengoMiyare Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.UGENYA
535744Loice Rehema OkelloRamba Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.RARIEDA
503021Fredrick Ouma OnyangoSt. Charles Humwend Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.UGENYA
568602Mildred Obukosia NyamwataSt. Francis Rang’ala G.s.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.UGUNJA
412720Eunice Akinyi OluochAgoro Oyombe Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.SIAYA
422430Judith Akinyi AwalaKitambo Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.RARIEDA
497107Ursula Wafware OtienoAmbrose Adeya Adongo Sec. Sch.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.SIAYA
512812Grace Judith OtienoSt. Mathews Kandaria Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/12/20218:30a.m.RARIEDA
502081George Omondi OdipoNyangoma BoysSIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.BONDO
442589Joshua Onduro SiregaMaliera   S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.GEM
440730Wycliffe Geofey OnyangoAkoko Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.BONDO
556333Sharon Kiveli M’mboneDienya Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.GEM
552164Eunice Adhiambo AregaSinaga  Girls  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.GEM
552030Harriet Awuor OdhiamboMaranda  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.BONDO
556337Kennedy Onguka OwalaMaranda  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.BONDO
491030Remmy Khaemba MasindeRamba Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.RARIEDA
509601Dan Abwao OwiroKitambo Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.RARIEDA
547200Sarah Akoth OluochNyawara  Girls  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.GEM
489494Idah Achieng OwuorLwak High SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.RARIEDA
509363Emmah Awuor OwitiNyamonye Girls Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.BONDO
529179Peter Muite NyamongoAmbira Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.UGUNJA
521564Nancy  CheronoAmbira Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.UGUNJA
519198Winnie Akinyi OdhiamboKapiyo Sec. Sch.SIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.BONDO
568014Rhoda Morang’a KhanakaKagonya Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.UGENYA
465083Elijah Obor ObaraMajiwa  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.BONDO
520277Julius Nyambaka KolwaAluor Girls’  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.GEM
549861Kennedy Odhiambo OndhoroRambo Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.SIAYA
431024David Calvine OchiengNyawara  Girls  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.GEM
598439George Odhiambo OketchNyawara  Girls  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.GEM
508740Lucas Oluoch OchiengGot Matar Mixed Day Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.BONDO
517538Elsy Akinyi OdhiamboBoro Mixed S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.SIAYA
380149Faiza Nishame Otieno VilungohNg’iya  Girls  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.SIAYA
536543Paul Otieno OwuorNyawara  Girls  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.GEM
495179Seth Okumu KweyuSawagongo  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.GEM
556336Jared Owino OlayoSiranga Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.UGENYA
462105Emily Adhiambo BarazaUranga Sec. SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.GEM
458732Samuel Omondi AggreyOjola Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/12/20218:30a.m.GEM
314476Jane Wagumba MitoUmina S. SSIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGUNJA
435069Mercy Adhiambo OugoJaramogi Oginga Odinga Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.BONDO
512311Martin Oduor OtienoInungo Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGENYA
442602Wilson Onyango OluandeOjola Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.GEM
545217Silas Ochieng OmondiKagonya Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGENYA
433932Ponsianus Ochieng OdhiamboBarding  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
549067Stephen Okello OgechaBishop Okoth Girls’ MbagaSIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
432998Yvonne Genevieve GumaiyaNg’iya  Girls  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
555415Godfrey Ochieng OgotMwer Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
386142Samuel Oduor LumutuSirinde Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
234522Dan Awuonda NgalaNg’iya  Girls  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
482206Edward Opiyo OluochNyamonye Girls Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.BONDO
417277Alfred Odhiambo OgidiMoi  Uloma  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGUNJA
474295Betsy Maryanne Abura UsagiMaranda  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.BONDO
489484Samwel Ochieng Ang’wenJera SecSIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGENYA
557561Benson Otinga AbutikaSenator Obama K’ogelo Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
555204Mary Atieno OtienoSt. Francis Rang’ala G.s.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGUNJA
476329Carolyne Alusa PambalaSega  Girls  High Sch.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGENYA
501725Vincent Mbindo OkutoBoro Mixed S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
491835Eve Akinyi NgerSiaya Central Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
556055Kenedy Otieno AlumRaliew  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.RARIEDA
522731Nangila Enviolata OpiliSega  Girls  High Sch.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGENYA
546448Godwin  OkothRaliew  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.RARIEDA
440728Everlyne  AgolaKagonya Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGENYA
486553David Omondi ObadeYenga Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGENYA
420015Dominic  OumaJera SecSIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGENYA
529194Nicholas  OsirSenator Obama K’ogelo Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
438968Esther Mukolwe MusunguSt. Francis Rang’ala G.s.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGUNJA
537729Irene Ngii MutukuNyakongo Girls Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/15/20218:30a.m.RARIEDA
506256Collins Omondi OderoRangala  Boys  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGUNJA
503390Daniel Owino OkelloBarding  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
526055Mercy Ntongai KendiSt. Francis Rang’ala G.s.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGUNJA
427334Thomas Ouma OchiengUlafu Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
551070Lydia Atieno OnyangoBoro Mixed S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
440275Joseph Otieno OdhiamboBishop Okoth Girls’ MbagaSIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
503019Charles Odhiambo OtienoBarding  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
556326Tiberius Wakhungu BarasaAgoro Oyombe Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
495847Vincent Magudha WanyangUyoma Kobare Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
492929Salome Namangala ChepkasisInungo Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGENYA
484026Daniel Wasike MunialoRangala  Boys  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGUNJA
524637Collins Mugangasia MagozwiMahaya Mixed Day Secondary ScholSIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.RARIEDA
524644Edward Jadi OtienoLwak G. Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.KWANZA
394490Thomas Mboya OdhiamboKitambo Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.RARIEDA
525023George Wasonga OlooSega Township Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGENYA
494654Godfrey Owino OderaAmbira Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGUNJA
518612Fredrick Oduor OnyangoAgoro Oyombe Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
498589Judith Truphenah OndieboNyamninia Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.GEM
503182David Omondi ObieroAmbira Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGUNJA
544670Eric Ochieng OtienoBishop Okoth Girls’ MbagaSIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
490985Alfred Obiero ObimoJera SecSIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGENYA
544941Joseph Akhudu BarasaSt. Charles Humwend Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGENYA
354212Susan Auma OngecheNyamonye Girls Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.BONDO
529193Horace Kennedy MukhomaBarding  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
505443Samuel Odhiambo MbamboRangala  Boys  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGUNJA
542797Winfred Adhiambo OtienoNyajuok Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
502067Damaris Anyango Odera OchiengMajiwa  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.BONDO
548648Oscar  OpanySawagongo  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.GEM
502996Christine Luvuno SheheleNyambare Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
488417Moses Oketch NduriMaranda  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.BONDO
547691Vincent Odhiambo OkechMadungu Mixed S.sSIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGUNJA
525054Peris Mariciano MakaleNyagondo  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.GEM
483987Daniel Owino OmolloNduru Mixed Day Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
524641Horace Oduor OderaNyagoko Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.RARIEDA
518611Stephen Oumah OtienoNg’iya  Girls  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
524353Kevin Omondi OnyangoJaramogi Oginga Odinga Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.BONDO
483427Josephine Nafula WanzalaSt. Mary’s School YalaSIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.GEM
580134John Kizito OnyangoUmina S. SSIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGUNJA
603145Isaiah Omondi AbelloBarding  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
486322Pascal Oloo OdongoMaranda  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.BONDO
541765Isaiah Simon NdundeMaranda  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.BONDO
524076Boniface Adhiambo OumaInungo Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGENYA
550192John Nyanducha GutoNdere Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.GEM
452930Leah Waudi N RageroLwak High SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.RARIEDA
453666Willis Otieno OsuriSt. Peter’s Rambula Mixed Sec.SIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGUNJA
524636Samuel Okoth OnderaKitambo Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.RARIEDA
588626Hellen Akinyi OtienoNyawara  Girls  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.GEM
505431Simon Osule OgutuBarding  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
419894Irene Atieno OsotiWagwer Mixed Day Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.GEM
364286Chrispine Hughes OmondiAmbira Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGUNJA
524368Everline Awuor OwinoSt. Patrick’s Segere Mixed Day Sec SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
538527Mary Akinyi TagoAmbira Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.UGUNJA
548258Linda Okwiri AchiengMemba Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.RARIEDA
518650Shem Vidijah ObogeNyamira  Girls  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.BONDO
490125Jared Okoth WadeguBarkowino Sec SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.BONDO
558591Alexander Odhiambo JongMalomba Mixed Day Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
493215Maurice Atito OchiengSt. Mary’s School YalaSIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.GEM
469844Erick Okwach OwuorBoro Mixed S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/15/20218:30a.m.SIAYA
519232SAMUEL OWUOR OKELOSt. Mary’s School YalaSIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.GEM
490668Wilson Okonjo AdongoMaranda  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.BONDO
439608Fredrick Otieno Onwong’aChianda High SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
323206George Maurice Olale Abong’oAkoko Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.BONDO
433633Caren Akoth OmondiSt. Paul’s Sigomre SecondarySIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.UGUNJA
207811Janet Orawo JumahBarkanyango Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.BONDO
503036Jasper Okang’ah OngaroRamba Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
376042Jane Atieno AwangeAmbrose Adeya Adongo Sec. Sch.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.SIAYA
406369Michael Otieno OwinoInungo Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.UGENYA
531926Joanes Ochieng OgutuRaliew  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
383449Emmanuel Aluru OtengoRalak Girls Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.UGENYA
602288Dismas Odhiambo OchiengNyadhi Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.SIAYA
465379Julie Lynn OhagaUkwala  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.UGENYA
518660Erick Owiti OmoroChianda High SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
491650Lydia Adhiambo WandeiNyamira  Girls  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.BONDO
412347Jescah Nasimiyu WanyonyiGagra Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
441766Florence Mary AtienoSega Township Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.UGENYA
499539Rose Selestine AtienoGongo-Warom Mixed Day Sec SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.GEM
483345Mark Otieno AdangaSawagongo  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.GEM
473966Kenneth Ouma OdongoSt. Peter’s Rambula Mixed Sec.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.UGUNJA
525340Erick Odour ObonyoMutumbu Girls Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.GEM
482004John Ondula OderoRamba Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
442598William Onyango OderoLifunga Girls Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.UGENYA
469420Clement Opiyo NyajurRamba Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
542592Damari Aketch OluochUgenya High SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.UGENYA
524364Daniel Pascal Ochieng’ OpiyoAgoro Oyombe Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.SIAYA
510367Stephen Manya Wilfred MumiaRaliew  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
503020Samuel Onyango OmondiSawagongo  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.GEM
518636John Otieno Obiero NyandimoSinaga  Girls  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/16/20218:30a.m.GEM
515872Chrispine Oluoch OnyangoDienya Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.GEM
524634Erick Okoth OkeyoMakasembo   S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
539541Jared Otieno SadiaTanga Mixed Day Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
442611Roselida Atsieno WasikeSihay Sec. SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.UGENYA
536424Elly Moses AburakaUlumbi  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.UGUNJA
443100Lawrence Sandey BarasaBoro Mixed S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.SIAYA
602820Michael Odoyo OlelaLwak High SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
502075James Shisia AshumaJaramogi Oginga Odinga Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.BONDO
555197Wycliffe  OtienoBarding  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.SIAYA
554437Gerald Steve Ochieng OchiengSidindi  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.UGUNJA
448871Gilbert Owuor OtienoRalak Girls Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.UGENYA
504596Esther  AgumbaGot Matar Mixed Day Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.BONDO
484923Timothy Ochieng OwinoBishop Okoth Girls’ MbagaSIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.SIAYA
477468Benard Mukonzo NetiaRamba Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
521548Achieng Makrina AkumuUlumbi  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.GEM
489491Noel Omondi OmbuoroWambasa  Girls  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.BONDO
519361Francis Otieno AkamaBarkanyango Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.BONDO
455974Joab Ouma OdongoChianda High SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
479101Charles Oduor WamayaMoi  Uloma  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.UGUNJA
395938Vincent Ochieng LigeyoNyangoma BoysSIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.BONDO
497076Paul Omondi OrondoChianda High SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
453811Pius Nyayo MachukiMaranda  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.BONDO
415152Michael Washika OkondaAgoro Oyombe Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.SIAYA
496123ROGERS OMONDI ONGINJOSirembe  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.GEM
489533Mary Adhengo WahandaSawagongo  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.GEM
474197Sarah Shikuru WakhunguRamogi Achieng Oneko AcademySIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
603538Peter Okoth OgutuSt. Mary’s School YalaSIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.GEM
489492Joshua Odhiambo OmondiObambo Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.SIAYA
556050Charles Tiberius Mugend AchochiRarieda Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
556321Maurine Akoth AlwodoNyangulu Mixed Sec. Sch.SIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.GEM
473961Boneface Olalo KeyaBoro Mixed S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.SIAYA
547488Peter Okoth OyooNyabera Mixed Day Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
416390Mary Adhiambo OnungaUsenge   S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.BONDO
401710Humphrey Joseph OmanyoUyawi   S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.BONDO
416971Moses Samita Kiliswa SukurahMaranda  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.BONDO
373280Vincent Mogeni MakoriKambare   S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.GEM
454150Justus Osoro ObubaSt. Silvester Madiany Girls Sec. SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
522274Godfrey Ouma Abonyo KillohMaranda  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.BONDO
523696Edwin Arthur OtienoNyamira  Girls  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.BONDO
580129Collins Ouma ObingeMahaya Mixed Day Secondary ScholSIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
489493Richard Anyango OwuorNyamonye Girls Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.BONDO
518343Lenard Barasa AngiriMaranda  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.BONDO
525013Fredrick Omondi OgondaChianda High SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
501999Joseph Ojwan’g OderoUsenge   S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.BONDO
544445Vincent Omondi Ojwang’St. Johns Oboch Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
550329Audrey Kang’ereha LumasiaAmbira Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.UGUNJA
518978William Otieno OkinyiUsenge   S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.BONDO
519399Mohammed Khayuli AndalaSihay Sec. SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.UGENYA
544273David Olwal OkothLwak High SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
406298Lucas Amin OduolAmbrose Adeya Adongo Sec. Sch.SIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.SIAYA
516382Lenard Obiet OkumuUlumbi  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.GEM
434744Julius Ouma OpondoSt. Francis Rang’ala G.s.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.UGUNJA
387291Martha Akello ObulemireKaudha  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.GEM
495093Effie Athiambo OyugiNyamonye Girls Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.BONDO
494867Maurice Odhiambo OsiroGot Agulu SecSIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.BONDO
470038Violet Minayo Evojo MusabiAluor Girls’  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.GEM
604716Prisca Atieno OchiengNdigwa   S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.RARIEDA
507810Peter Okoth OndagoAluor Girls’  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/16/20218:30a.m.GEM
516745Keya Walter OmidoNyakongo Girls Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.RARIEDA
474058Dickson Ouma Nyang’uteKamuthe Primary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.GEM
545521Sadat Mansoor KibiraSt. Antony Uluthe Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGUNJA
558640Timothy Ochieng SadiaLieta Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.RARIEDA
484564Christine Muranditsi DeyeyiaSt. Mary’s School YalaSIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.GEM
503015Anne Adhiambo OdundoLundha Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.GEM
452712Stephen Dishon OnditiNyasanda C SecSIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGUNJA
466101Dennis Owuor OchiengNyamira  Girls  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.BONDO
502060Josephine Nyapolo OgolaMaliera   S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.GEM
476373Christine Mshighadi OleweBishop Okoth Girls’ MbagaSIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.SIAYA
538008Jophiel Bahati Mukhwana EkhuyaSt. Charles Humwend Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGENYA
551029Frankline Fadhili WaliaroSt. Benedict’s Konya Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGENYA
591288Arthur Oduor OduorSt. Mary’s School YalaSIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.GEM
509721Annette Lukhoni MulekeNyamira  Girls  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.BONDO
477348Dinah Marthar Amimo OkeyaNyamira  Girls  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.BONDO
458899Christopher Ouma WafulaRamba Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.RARIEDA
464137John Shikhaya AuraSega Township Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGENYA
506870Joyce Atisa AmbicheSinaga  Girls  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.GEM
470596Samuel Okoth OtienoBarchando Girls SecondarySIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.BONDO
434349434349 Achieng’ AnyangoLwak High SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.RARIEDA
442171Milicent Akoth BondoNaya  Sec SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.RARIEDA
497701Juliet Achar ChemutaiGot Matar Mixed Day Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.BONDO
537056John Juma ObonyoLuanda Kathieno Mixed Day Sec SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGENYA
536429Immaculate Auma WamburaMaranda  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.BONDO
508737Bonventure Odhiambo OderoGot  Osimbo Girls  Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGUNJA
476867Mark Otieno OyierLwak High SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.RARIEDA
397681George Oduor OgutuHorace Ongili Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.GEM
532603Otieno Ogutu KennedyMaranda  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.BONDO
432181Nicholas Okumu ApiyoRangala  Boys  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGUNJA
548213Jane Kathini MaithyaKagonya Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGENYA
556370Collins Okello OumaAluor Girls’  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.GEM
536681Evans Oloko NyakotheSt. Francis Rang’ala G.s.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGUNJA
481646Clarence Majani ErediMaranda  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.BONDO
505508Justus Karani ObureUlumbi  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.GEM
544613Seraphine Sherry AholiUlumbi  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.GEM
458936George Mike OlooAluor Girls’  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.GEM
524367Chrispinus Opiyo OkumuObambo Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.SIAYA
471299Mokama Justus OnserioNg’iya  Girls  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.SIAYA
485949Benson Ochom OdhiamboRaliew  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.RARIEDA
489003Margaret Awinja AmbasaUlumbi  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.GEM
524358Ernest Wekesa WefwilaAkoko Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.BONDO
456542James Jacktone SumbaRarieda Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.RARIEDA
524356Simon Mutali LubisiaMaranda  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.BONDO
503023Benard Okowa OluochLwak High SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.RARIEDA
549189Richard Otieno OdongoSega Township Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGENYA
319482Patrick Sawanda MugaWagwer Mixed Day Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.GEM
506183Joyce Lavender Akoth OtumbaOkela Mixed S.sSIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.RARIEDA
538529Joseph Omondi OtienoAluor Girls’  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.GEM
357017Priscilla Anyango MukoyaSt. Francis Rang’ala G.s.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGUNJA
522172Dickens Oluoch OdoyoBar Olengo Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.SIAYA
477558Mercy Adhiambo AjwangNdenga Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGENYA
474888Maurice Otieno TujuAkoko Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.BONDO
434229Fredrick Ouma OdongoNg’iya  Girls  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.SIAYA
378327Francis Steven Odipo OnyangoInungo Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGENYA
277655Florence Akoth MagwaMakasembo   S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.RARIEDA
454975Emma Awuor OwinoSimenya Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGUNJA
442610Mathews Mangare OmondiSiaya Central Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.SIAYA
462409Evaline Atieno OngukaNdira Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/17/20218:30a.m.BONDO
469283Sabina Atieno WereRamba Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.RARIEDA
524366John Odhiambo WangaSt. Joseph Nyalula Mixed Sec SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.SIAYA
224441Anne Asiko MukolweNdenga Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGENYA
493040John Kung’a MagigeRarieda Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.RARIEDA
434340Judith Oloo OdhiamboSt. Peter’s Rambula Mixed Sec.SIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGUNJA
489495Mourice Otieno AhendaGagra Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.RARIEDA
486986Pamela Ochieng OtienoBishop Okoth Girls’ MbagaSIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.SIAYA
502066Jared Owiti OgadaMaranda  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.BONDO
524351Bob Otieno OkukuBondo Township Mixed Day Secondary SchooSIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.BONDO
524086Julius Magena OgegaRangala  Boys  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGUNJA
494724Denis Padison OderaYenga Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGENYA
455030Bonphace Osoro GuddahNyamira  Girls  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.BONDO
481007Polycarp Otieno OderaMalele Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.GEM
560296Dotea Awuor OyiekeNg’iya  Girls  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.SIAYA
442590Margaret Achieng MungalaSigweng’ Karuoth Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGENYA
451556Marceline Akinyi OchiengAkoko Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.BONDO
337706Jane Akinyi OgadaNg’iya  Girls  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.SIAYA
503025James Wasonga OgangoNdigwa   S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.RARIEDA
481308Pauline Masitsa Igunza OchiengMaranda  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.BONDO
442599William Oduor RakamahNg’iya  Girls  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.SIAYA
453455Fredrick Ouda AetehAnyiko Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGENYA
456919Ronald Ouma AgundaNyasanda C SecSIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.UGUNJA
482215Michael Otieno OkereMakasembo   S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.RARIEDA
502998Caroline Nanjala WatilaSawagongo  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.GEM
503170Michael Ojuang OchiewoSiaya Township S. SSIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.SIAYA
541367Nathan Nyambariga AngimaMahero Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.SIAYA
502076Dolphene Adhiambo OkothNyamonye Girls Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.BONDO
469111Everlyne Akinyi HwagaNdori Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.GEM
532942Christine Akinyi OngwaraLwak High SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/17/20218:30a.m.RARIEDA
456007Wycliffe Simon Opiyo OnyangoCHIANDA S SSIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.RARIEDA
503014Caren Juma OkothMalele Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.GEM
482183Polycup Otieno OmondiSawagongo  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.GEM
552258Edwin Ouma OwinoSt. Patrick’s Segere Mixed Day Sec SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.SIAYA
503043Maurice Odhiambo OkukuRangala  Boys  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.UGUNJA
494550Kennedy Ouma OlooUlafu Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.SIAYA
501724Penina Nasimiyu OumaNyamninia Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.GEM
554224Aloice Ochieng AcholaMajiwa  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.BONDO
415176David Okello OkechNdira Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.BONDO
440729Joram Onyango OdhiamboMadungu Mixed S.sSIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.UGUNJA
506914Roseline Meso NyanjiraSega  Girls  High Sch.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.UGENYA
556012Everlyne Achieng OnokaChianda High SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.RARIEDA
477547Erick Odhiambo Diang’aDienya Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.GEM
389828Florence Jeruiyot BartilolLwak High SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.RARIEDA
504868Lilliane Atieno OketchNg’iya  Girls  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.SIAYA
545659Fredrick Otieno OcholaLwak High SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.RARIEDA
506068Dennis Odhiambo OgollahSawagongo  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.GEM
495469Daniel Odhiambo OsiekoNyagoko Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.RARIEDA
395426Agnes Nthenya MutuneMulaha Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.SIAYA
469777John Awinda AwuorChianda High SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.RARIEDA
472612William Agutu AgutuBarding  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.SIAYA
556587Roseline Aluoch OgomboDhene Mixed Day Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.GEM
494327Maurice Ochieng OrwaNyangoma BoysSIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.BONDO
501177Peter Okoth OtienoMaranda  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.BONDO
554428David Wafula SimiyuSt. Joseph Nyalula Mixed Sec SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.SIAYA
554439Samuel Oliech OmbotoMajengo Mixed Sec SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.BONDO
502667Vincent Omondi OtienoDhene Mixed Day Secondary SchoolSIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.GEM
506481Beatrice Awino OtienoMaliera   S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.GEM
510080Nashon Emitungu OpiloUlumbi  S.s.SIAYATSC Siaya Sub-County office2/18/20218:30a.m.GEM
556069Mathews Oloo OduorRangala  Boys  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.UGUNJA
482858Mofat Ochieng’ NyawaloSt. Francis Rang’ala G.s.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.UGUNJA
545244Tim Mwenesi MugesaniNyakongo Girls Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.RARIEDA
558736Erick Onyango MitoMaranda  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.BONDO
574884Jacob Kibichii KiraritNdigwa   S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.RARIEDA
472176Peter Gregory Nyadimo OdhiamboBondo Township Mixed Day Secondary SchooSIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.BONDO
489532Kennedy Nyongesa NughtSega Township Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.UGENYA
493304Mark Ouma OwinoDienya Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.GEM
421618Andrew Omondi OokoUlafu Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.SIAYA
493472Josephine Aluoch OmondiMulaha Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.SIAYA
534493Joseph Otieno OdhiamboKitambo Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.RARIEDA
482751Maurice Ochieng OmoloNyagoko Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.RARIEDA
492981Owino Peter OwuorSt. Mary’s School YalaSIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.GEM
524359Macdonald Libwege OviyoBarchando Girls SecondarySIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.BONDO
480127Linda Akoth NyapolaMaranda  S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.BONDO
556335Stephen Otieno Omondi OluochNg’iya Mixed Day Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.SIAYA
556369Mary Auma OriaroLundha Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.GEM
451569Martin Senagi OdariKambare   S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.GEM
478799Sammy Wakhanu NjoniSt. Phillip Wera Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.RARIEDA
469691James Omondi OkewaUlafu Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.SIAYA
341792Paul Odingi OundaMasala Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.RARIEDA
502407Morris Onyango OduorUsenge   S.s.SIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.BONDO
494917Judith Akinyi GwadaSimenya Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.UGUNJA
473921George Amos Otieno OdhiamboYala Township Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.GEM
480833Joel Ouma OgolKitambo Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.RARIEDA
558121Byron Owour OmoroSt. Mary’s School YalaSIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.GEM
431067Fredrick George Otieno OgedaNdenga Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.UGENYA
477646Denis Odhiambo ApiyoRachar Mixed Day Secondary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.RARIEDA
540412Nicholas Omondi OkelloLwak High SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/18/20218:30a.m.RARIEDA
502078Jared Oluoch OnyimboUyawi   S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.BONDO
465187Enos Adidwa MbiyeBishop Okoth Girls’ MbagaSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.SIAYA
396249Jasper Odhiambo W OnyangoArgwings  Kodhek  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.GEM
558590Paul Juma OjumboDirk Allison G.S.M. Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.SIAYA
523059Patricia Akinyi AgayaSt. Francis Rang’ala G.s.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.UGUNJA
467687Jectone Onyango Ochien’gNyamira  Girls  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.BONDO
518666Bernard Okeyo AmolloGot Matar Mixed Day Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.BONDO
474890Jared Otieno OgutuJera SecSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.UGENYA
602290Stephen Onyango OtienoSinaga  Girls  S.s.SIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.GEM
338839Lilian Atieno OkothUgenya Teachers Training CollegeSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.UGENYA
481170Meshack Okoth AcholaRalak Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.UGENYA
420804Elizabeth Adhiambo OjuokNgiya Girls Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.SIAYA
283371Augustine Gaunye OlooKanyibok Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.BONDO
407352Monica Akinyi OnguluHarungu Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.UGENYA
368386Samuel Oti OderaSaradidi  PrimarySIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.RARIEDA
436276Joseph Thomas Mboya MandoKanyaudo Pri. SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.UGENYA
475335Josephine Winnie MusigaSigomre Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.UGUNJA
433862Florence Anyango OduolMadede Primary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.SIAYA
277781Josphine Akinyi ObonyoNgiya Mixed Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.SIAYA
425199Christine Violet ObareManyala PriSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.SIAYA
472950Edward Owino OtienoJusa Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.BONDO
468410Francis Ajuogi Ayieng’Udamayi Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.SIAYA
482671George Onyango Mugwang’aNyandheho Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.SIAYA
450902Jimmy Oluoch YamoSiranga Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.UGENYA
397350Everline Adhiambo OnyangoNdiwo Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.SIAYA
300948Francis Okinja KutNgiya Mixed Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.SIAYA
455376Agnellah Akoth OrwaKambajo Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.BONDO
226909Vincent Churchill OmondiSt. Mary’s Ukwala Boys Primary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.UGENYA
226950Francis Ochieng OyiyoMahwi Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/18/20218:30a.m.UGENYA
242390Phoebe Anyango OnyangoNyangoma Pri. Sch. DeafSIAYATSC Siaya Sub-County office2/19/20218:30a.m.BONDO
471192Syprin Akinyi OgollaSega Sp Sch For Hearing ImparedSIAYATSC Siaya Sub-County office2/19/20218:30a.m.UGENYA
277682Caroline Atieno NgaloMiyare Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/19/20218:30a.m.UGENYA
242182George Owoko D. OkeyoLwero Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/19/20218:30a.m.UGENYA
264165Dorothy Mango RandikiNico Hauser Sp Sec Sch For The V.ImparedSIAYATSC Siaya Sub-County office2/19/20218:30a.m.BONDO
459156Antone Raphael OgutuSega Sp Sch For Hearing ImparedSIAYATSC Siaya Sub-County office2/19/20218:30a.m.UGENYA
497584Florence Auma GumbaAjigo  Pri  SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/19/20218:30a.m.BONDO
461065James Okoth WereRalak Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/19/20218:30a.m.UGENYA
459132Phelgone Adhiambo MbeyahAchage Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/19/20218:30a.m.SIAYA
464407Erick Ochieng NyakakoOjwando Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/19/20218:30a.m.SIAYA
382688Benard Otieno OkechOchiewa Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/19/20218:30a.m.SIAYA
295487Pamela Akoth OluochMbaga Mixed Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/19/20218:30a.m.SIAYA
411729Patricia Akinyi OyugiEquator Roundtable Sp USIAYATSC Siaya Sub-County office2/19/20218:30a.m.UGUNJA
383462Anne Akinyi OtienoBar Odar Unit For The Mentally H/CappedSIAYATSC Siaya Sub-County office2/19/20218:30a.m.UGENYA
383445Christine Leah OukoBarturo Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/19/20218:30a.m.GEM
429719Pamela Adoyo OdungaMbaga Mixed Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/19/20218:30a.m.SIAYA
459163James Otieno SijenyiWangoji Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/19/20218:30a.m.GEM
397813Charles Oduor OkothNyamsenda Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/19/20218:30a.m.UGENYA
464056Victor Okochi OkelloDibuoro Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/19/20218:30a.m.SIAYA
512373Lorine Achieng OchiengRambira Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/19/20218:30a.m.RARIEDA
460929Millycent Achieng OrwaLuri Pri SchSIAYATSC Siaya Sub-County office2/19/20218:30a.m.GEM
499644Elizabeth Akech Jalang’oRagak Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/19/20218:30a.m.BONDO
368390Charles Ochieng OumaSega Sp Sch For Hearing ImparedSIAYATSC Bondo Sub-County office2/19/20218:30a.m.UGENYA
480745Raphael Ochieng’ Zakayo OderaRegea Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/19/20218:30a.m.GEM
277741Seline Apiyo OwinoSt. Sylvester Anyiko Sp Sch For M/ChaSIAYATSC Bondo Sub-County office2/19/20218:30a.m.UGENYA
459811John Odera ObondoBondo Primary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/19/20218:30a.m.BONDO
381986George Okumu OokoNango Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/19/20218:30a.m.GEM
326567Jenipher Adipo ApondiMbaga Mixed Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/19/20218:30a.m.SIAYA
475349Chrispine Odhiambo OtienoMbaga Mixed Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/19/20218:30a.m.SIAYA
393791Jacob Olulo ObangoNyabenge Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/19/20218:30a.m.BONDO
469824Paul Alfred Otieno OumaRabango Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/19/20218:30a.m.BONDO
402659Fredrick Oluoch OmondiUloma Kodero Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/19/20218:30a.m.SIAYA
344005Charles Odaga SirawaNina School For The DeafSIAYATSC Bondo Sub-County office2/19/20218:30a.m.SIAYA
344004John Ouma AthoyeUkela Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/19/20218:30a.m.UGENYA
429756Lawrence Owoko OchiengMwer Primary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/19/20218:30a.m.SIAYA
205033Teresa Selina  Atieno OduorAluny Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/19/20218:30a.m.SIAYA
383060Edwin Odhiambo OtuomaSt. Teresa Primary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/19/20218:30a.m.GEM
417428Susan Adhiambo OmondiSt. Joseph Ulanda Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/19/20218:30a.m.UGUNJA
490723Kevin Gordon OdhiamboAwelo Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/19/20218:30a.m.SIAYA
219788Christabel Akoth OgolaSt. Teresa Primary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/19/20218:30a.m.GEM
475361Duncan Okoth JumaNgiya Girls Pri SchSIAYATSC Bondo Sub-County office2/19/20218:30a.m.SIAYA
468339Dorine Anyango MogaloSt. Teresa Primary SchoolSIAYATSC Bondo Sub-County office2/19/20218:30a.m.GEM
310354Evans Odhiambo OnginjoMusiko Pri. SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/19/20218:30a.m.UGUNJA
437008Phoebe Adhiambo OmondiSt. Sylvester Anyiko  Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/19/20218:30a.m.UGENYA
273463William Omondi WingaMusembe Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/19/20218:30a.m.GEM
441769Maricus Odhiambo DokBar KagwandaSIAYATSC Gem Sub-County office2/19/20218:30a.m.SIAYA
460936Abel Ochieng OdungaPap-kakan Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/19/20218:30a.m.SIAYA
459170Elizabeth A OnyangoMulaha Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/19/20218:30a.m.SIAYA
455388Elijah Ochieng OkalAbidha Pri. Sch.SIAYATSC Gem Sub-County office2/19/20218:30a.m.BONDO
380439Nixon Otieno AmisiNyangoma Pri. Sch. DeafSIAYATSC Gem Sub-County office2/19/20218:30a.m.BONDO
319478Peter Otieno OluokoAgoro Tula Primary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/19/20218:30a.m.SIAYA
420812Vincent Oduor OdhiamboLela  Pri  SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/19/20218:30a.m.UGENYA
460348David Ohera OkumuMitundu Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/19/20218:30a.m.BONDO
508165Roseline Kemunto NyamariThim Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/19/20218:30a.m.BONDO
490678Oliver Onyango OgutuUdenda Pri SchSIAYATSC Gem Sub-County office2/19/20218:30a.m.SIAYA
331781Gaudengia Oundo Shiundu NyarotsoBondo Teachers Training CollegeSIAYATSC Gem Sub-County office2/19/20218:30a.m.BONDO
402386Evans Omari AkeriBondo Teachers Training CollegeSIAYATSC Gem Sub-County office2/19/20218:30a.m.BONDO
430275Daniel Namai OmuchemiUgenya Teachers Training CollegeSIAYATSC Gem Sub-County office2/19/20218:30a.m.UGENYA
420526Prisca Akinyi OwanoUgenya Teachers Training CollegeSIAYATSC Gem Sub-County office2/19/20218:30a.m.UGENYA
417043Rebecca Naomi KajwangBondo Teachers Training CollegeSIAYATSC Gem Sub-County office2/19/20218:30a.m.BONDO
492897Christopher Otieno AkumuUgenya Teachers Training CollegeSIAYATSC Gem Sub-County office2/19/20218:30a.m.UGENYA
474456Noah Okidia OmoloBondo Teachers Training CollegeSIAYATSC Gem Sub-County office2/19/20218:30a.m.BONDO
542797Winfred Adhiambo OtienoNyajuok Mixed Secondary SchoolSIAYATSC Gem Sub-County office2/19/20218:30a.m.SIAYA

 

NYAMIRA County List of shortlisted Applicants

 

S/NOAdvert NoTsc NoNameInstitution NameWork CountyVenuePanelDateWork Sub County
15/2020347529Kennedy Change Oran’goSt. Pauls Nyachichi Sec SchoolNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021MANGA
25/2020324685Kenneth  OgatoSt. Cyprian S.s. BitichaNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021MASABA NORTH
35/2020261817Joseph  OgadahKarantini S.D.A. Secondary  SchoolNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021MASABA NORTH
45/2020350646Pacifica Oyag MagangiSt. Clare Gekendo Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021NYAMIRA NORTH
55/2020334032Richard  AkechNyachogochogo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA8/2/2021NYAMIRA SOUTH
65/2020347519Thomas Monari OmbukiGetaari  S.s.NYAMIRANYAMIRAA8/2/2021NYAMIRA SOUTH
76/2020348639Richard  MogereEsani  S.s.NYAMIRANYAMIRAA8/2/2021MASABA NORTH
86/2020387885Fred Nyakwara OnyanchaNyabisimba Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021NYAMIRA SOUTH
96/2020403102Harun  GuantaiSironga  S.s.NYAMIRANYAMIRAA8/2/2021NYAMIRA SOUTH
106/2020440757Erick Magoma MogeniGetaro Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021NYAMIRA NORTH
116/2020348788Betty Kerubo MagekaOmoyo  Mixed  S.s.NYAMIRANYAMIRAA8/2/2021MASABA NORTH
126/2020323001Henry  MokayaMenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021BORABU
136/2020400544Irene  ChemutaiKiabonyoru Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021NYAMIRA NORTH
146/2020249822Jackson Nyaribari MensireRangenyo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA8/2/2021NYAMIRA SOUTH
156/2020335363Donald Mongare OkoyoGekomoni Technical SecNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021NYAMIRA SOUTH
166/2020312698Nathan Keya MitundaNyamira Tech.  S.s.NYAMIRANYAMIRAA8/2/2021NYAMIRA SOUTH
176/2020375703Evans Omwega OgetoIkobe Mixed Sec. SchoolNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021MANGA
186/2020322453Lucy Kemunto OmwengaSt. Don Bosco Nyabiosi Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021MASABA NORTH
196/2020372849John Ocharo NyakoiroSt. Thomas Moore  S.s.NYAMIRANYAMIRAA8/2/2021BORABU
206/2020350910Zablon Nyangena OnderiSt. Gonzaga-gonza Isoge Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021BORABU
216/2020389070Benson Nyakundi MagetoTombe S.D.A. Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021MANGA
226/2020388380Benard Omwenga MbogaBocharia P.A.G. Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021MASABA NORTH
236/2020358860Jack  AnangweGesore P.A.G Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021NYAMIRA SOUTH
246/2020345029Micah Mongare MatoimaKERONGETA S. S.NYAMIRANYAMIRAA8/2/2021MASABA NORTH
256/2020297149Charles Nyakundi OsugoGitwebe D.E.B Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021NYAMIRA NORTH
266/2020355990Tom  AyakoMokomoni S.D.A. Mixed Day Seco SchoolNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021MANGA
276/2020240188Martin Mosoti OrekoManga Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021BORABU
286/2020349343Ruth Moraa OmwoyoSt. Peter’s Nyakenyamisia Mixed Sec SchoNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021NYAMIRA NORTH
296/2020389580Thomas Musyoki MbutuSt. Patricks Kahawa Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021BORABU
306/2020361223Enock Nyauma ArasaNyameru Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021NYAMIRA SOUTH
316/2020351413Peter  OmaeSt. Francis Nyatieko  S.s.NYAMIRANYAMIRAA8/2/2021MASABA NORTH
326/2020337327Fanis Kerebi OyugiRangenyo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA8/2/2021NYAMIRA SOUTH
336/2020334774Thomas Moruri AssaMatongo Lutheran SecondaryNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021NYAMIRA NORTH
346/2020325012Evans Mogaka GetumaNyairanga Mixed Sec SchNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021NYAMIRA NORTH
356/2020375366Maxwell Osiemo KeraitaNyakeore Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA8/2/2021NYAMIRA SOUTH
366/2020332570Joel Ongwae NyanchanchuSt. Joseph Kemasare Mixed Sec.NYAMIRANYAMIRAB8/2/2021NYAMIRA SOUTH
376/2020353131Methuselah Nyamweya OsindeNyaisa Manga S.D.A. Mixed Sec. SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021MANGA
386/2020353279Thomas Mongare OndariGisage  S.s.NYAMIRANYAMIRAB8/2/2021NYAMIRA NORTH
396/2020387068Margaret Kwamboka NyangokaSt. Mathias Mulumba Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021BORABU
406/2020351655Euniah Kombo NyakundiBonyunyu  S.s.NYAMIRANYAMIRAB8/2/2021NYAMIRA SOUTH
416/2020377052Jackson Nyamoko MaobeSengera  Manga  S.s.NYAMIRANYAMIRAB8/2/2021MANGA
426/2020315274Marther Bosobori MomanyiNicha D.E.B Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021NYAMIRA NORTH
436/2020365038Joseph Arati OndabuEnkinda S.D.A. Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021NYAMIRA NORTH
446/2020352810Richard  MobegiMatutu  P.A.G. Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021MASABA NORTH
456/2020380104Peterson Nyariki NyangenyoKarantini S.D.A. Secondary  SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021MASABA NORTH
466/2020269072Andrew Mokaya BiraiGianchore P.A.G. Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021NYAMIRA SOUTH
476/2020372309Drusilla Masiko SiochaNyasio Girls E.L.C.K Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021NYAMIRA NORTH
486/2020364512Barnabas Nyatigo MayiekaKebirichi  S.s.NYAMIRANYAMIRAB8/2/2021MASABA NORTH
496/2020337389Sospeter Nyakundi NyakegoNyachururu P.a.g. Sec SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021NYAMIRA SOUTH
506/2020305120Grace Nyansiaboka MatwereItumbe SDA Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021BORABU
516/2020373981Susan Leah RatemoMenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021BORABU
526/2020348954Evans Okeri NdubiNyakenimo Mixed Day Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021NYAMIRA NORTH
536/2020388650Nyabuga  NyakondoKea S.D.A. Mixed Sec. Sch.NYAMIRANYAMIRAB8/2/2021NYAMIRA NORTH
546/2020333998Lucy  KariukiMochenwa F.P.F.K. Sec SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021NYAMIRA NORTH
556/2020357825Samuel Orina OnsareMongoni  S.s.NYAMIRANYAMIRAB8/2/2021MASABA NORTH
566/2020389998Joshua Ongende NyamwaroSengereri Mixed Day Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021MANGA
576/2020357745Nyariki  MoraraMokomoni S.D.A. Mixed Day Seco SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021MANGA
586/2020232055Jane  MakwaeNyaikuro Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021MANGA
596/2020352999Andrew Isoe NyarikiKiendege Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021MANGA
606/2020377677Onesmus Orungu OngutiNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021MANGA
616/2020352198Yuniah Bochaberi OmbongaBogwendo  S.s.NYAMIRANYAMIRAB8/2/2021MANGA
626/2020379834George Morara MochacheSt. Andrews Nyabigege Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021MANGA
636/2020313004John Benjamin KerinaNyagokiani  S.s.NYAMIRANYAMIRAB8/2/2021NYAMIRA NORTH
646/2020216430Ebisiba Kerubo MogakaNyaigwa Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021NYAMIRA SOUTH
656/2020353403Kennedy Nyamweya OmaribaMwongori  S.s.NYAMIRANYAMIRAB8/2/2021BORABU
666/2020302926Barnabas Matayo Nyaguti MarunguGesure E.L.C.K. Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021MANGA
676/2020251155Joseph Mokaya OntomuRiooga Sec SchNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021MASABA NORTH
686/2020304297Kenneth Nyambune NyakeriMochenwa F.P.F.K. Sec SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021NYAMIRA NORTH
696/2020321827Catherine Kawira FelixSt. Luke’s Nyasumi Mixed Day Sec SchoolNYAMIRANYAMIRAB8/2/2021MASABA NORTH
706/2020376932Joyce Lwane AmahenoSironga  S.s.NYAMIRANYAMIRAB8/2/2021NYAMIRA SOUTH
717/2020324659Joseph Obwocha NyambaneBorabu Teachers Training CollegeNYAMIRANYAMIRAA9/2/2021BORABU
728/2020357946Stella Kwamboka MoturiSt. Mary’s Ekerubo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA9/2/2021MANGA
738/2020308539Wilson Motanya NyanchokaMwongori  S.s.NYAMIRANYAMIRAA9/2/2021BORABU
748/2020352676Andrew Ogonyo MbogaMetamaywa  S.s.NYAMIRANYAMIRAA9/2/2021MASABA NORTH
758/2020429961Joseph Simako JohnMwongori  S.s.NYAMIRANYAMIRAA9/2/2021BORABU
768/2020322923Beatrice  AbugaMarindi  S.s.NYAMIRANYAMIRAA9/2/2021NYAMIRA SOUTH
778/2020290107Alice Moraa OkiomaIkonge  S.d.a.  S.s.NYAMIRANYAMIRAA9/2/2021MANGA
788/2020324367Mary  BugeiItumbe SDA Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA9/2/2021BORABU
798/2020298393Fracis Cephas NgareGesiaga Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA9/2/2021NYAMIRA SOUTH
808/2020432696Peter  OrinaKebirigo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA9/2/2021NYAMIRA SOUTH
818/2020245466Orare  MweresaKiabonyoru  S.s.NYAMIRANYAMIRAA9/2/2021NYAMIRA NORTH
828/2020236041Dunstan K O NyamweyaNtana  S.s.NYAMIRANYAMIRAA9/2/2021NYAMIRA NORTH
838/2020414976Patrick Wesebebe AtwaGekomoni Technical SecNYAMIRANYAMIRAA9/2/2021NYAMIRA SOUTH
848/2020413299Charles Makori NyaberiSt. Thomas Moore  S.s.NYAMIRANYAMIRAA9/2/2021BORABU
858/2020254081Alice Nyaboke OgwatiNyamira Tech.  S.s.NYAMIRANYAMIRAA9/2/2021NYAMIRA SOUTH
868/2020298343Mellen Kwamboka OndimuNyamusi  Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA9/2/2021NYAMIRA NORTH
878/2020216483Mary Moke OndabuMenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA9/2/2021BORABU
888/2020315611Boniface Onderi NyarikiMenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA9/2/2021BORABU
898/2020374369Evans Ombogi MogereMenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA9/2/2021BORABU
908/2020349287Hezron Rogito OsiemoSt. Joseph Lietego  S.s.NYAMIRANYAMIRAA9/2/2021BORABU
918/2020313410Robert Gesicho OsoroMetamaywa  S.s.NYAMIRANYAMIRAA9/2/2021MASABA NORTH
928/2020404810Jared Ford NyokwoyoSironga  S.s.NYAMIRANYAMIRAA9/2/2021NYAMIRA SOUTH
938/2020371962Perista Moraa MwembiSt. Mary’s Ekerubo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA9/2/2021MANGA
948/2020431876Ronald Onyari MoindiMecheo Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA9/2/2021BORABU
958/2020440793Naomi Sakwa MukabaneSt. Joseph’s Nyaguku Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA9/2/2021MANGA
968/2020276234Margaret Nyaboke NyaundiIkobe Mixed Sec. SchoolNYAMIRANYAMIRAA9/2/2021MANGA
978/2020337424Gladys Moraa NyaungaNyansiongo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA9/2/2021BORABU
988/2020474105Edward Nyaribari Ong’ondiNyansiongo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA9/2/2021BORABU
998/2020310272Kepha Nyang’wara KibariManga Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA9/2/2021BORABU
1008/2020390022Joash Mackenzie OnchuruKebabe  S.s.NYAMIRANYAMIRAA9/2/2021NYAMIRA NORTH
1018/2020303374Daniel  BwaringaNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA9/2/2021MANGA
1028/2020430201Ginn Abere MechaMarindi  S.s.NYAMIRANYAMIRAA9/2/2021NYAMIRA SOUTH
1038/2020289175Kennedy Isaboke OngeriNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA9/2/2021MANGA
1048/2020234034Peter Nyasani MomanyiNyamaiya  S.s.NYAMIRANYAMIRAA9/2/2021NYAMIRA SOUTH
1058/2020350712Josephine Moraa MoindiKebirigo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA9/2/2021NYAMIRA SOUTH
1068/2020351540Julius  OmbworiNyansiongo  S.s.NYAMIRANYAMIRAB9/2/2021BORABU
1078/2020363122Shem  AungaSt. Thomas Moore  S.s.NYAMIRANYAMIRAB9/2/2021BORABU
1088/2020440788Erick Obuba AsiagoNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021MANGA
1098/2020387674Thomas J A MotukaTombe Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021MANGA
1108/2020395384Norah Nyarangi MoseSt. Paul’s Barkorwa Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021BORABU
1118/2020306637Stephen Abel OrutwaBorabu Teachers Training CollegeNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021BORABU
1128/2020351619Evans Mongare MosetiKiabonyoru  S.s.NYAMIRANYAMIRAB9/2/2021NYAMIRA NORTH
1138/2020387177James Otieno OkongoMarindi  S.s.NYAMIRANYAMIRAB9/2/2021NYAMIRA SOUTH
1148/2020348252Joyce Bosibori NyanyukiNyaisa Manga S.D.A. Mixed Sec. SchoolNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021MANGA
1158/2020380116Joshua Omondi AchoroGetaari  S.s.NYAMIRANYAMIRAB9/2/2021NYAMIRA SOUTH
1168/2020348440Jennifer Wangui KariukiNami SDA Secondary  SchoolNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021NYAMIRA SOUTH
1178/2020352084Rebecca Kwamboka OburuMenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021BORABU
1188/2020415583Evans Ngoge AsiagoNyariacho Sec SchNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021MASABA NORTH
1198/2020408331Joash Nyang’au MaecheKiomakondo D. O. K Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021MANGA
1208/2020350996Mary Moraa OgwayaNyansiongo  S.s.NYAMIRANYAMIRAB9/2/2021BORABU
1218/2020314001Yusabiah Nyaboke NyarikiMwongori  S.s.NYAMIRANYAMIRAB9/2/2021BORABU
1228/2020408292George Kiriago MayakaNyamira Tech.  S.s.NYAMIRANYAMIRAB9/2/2021NYAMIRA SOUTH
1238/2020374306Wilfred Obure MakworoNyansabakwa Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021NYAMIRA SOUTH
1248/2020289170Charles Connally OrinahNami SDA Secondary  SchoolNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021NYAMIRA SOUTH
1258/2020335626Haron Ondicho SagweMarindi  S.s.NYAMIRANYAMIRAB9/2/2021NYAMIRA SOUTH
1268/2020360788Henry  OmwengaKiomakondo D. O. K Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021MANGA
1278/2020364678James Ondieki RatemoGesure E.L.C.K. Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021MANGA
1288/2020380321Yabesh Nyamweya OmwengaSironga  S.s.NYAMIRANYAMIRAB9/2/2021NYAMIRA SOUTH
1298/2020344926Kennedy Agora ObutuRirumi Mixed Sec SchNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021NYAMIRA SOUTH
1308/2020312695John Michina OsugoItumbe SDA Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021BORABU
1318/2020442489Augustus Nyamweya NyaangaNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021MANGA
1328/2020348807Mary Obonyo MosaisiSt. James Nyaronde Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021BORABU
1338/2020256750Teresa Kemunto NyakoeMenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021BORABU
1348/2020310295David Getubo KiyondiMenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021BORABU
1358/2020325054Danson Mariera NyangauNyaikuro Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021MANGA
1368/2020352756Kaunda  MarokoTombe Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021MANGA
1379/2020378890Jacklyne Moraa OmundiMekenene Pri SchNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021BORABU
1389/2020459040Veronica Kwamboka OndiekiKierira Pri SchNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021MASABA NORTH
1399/2020418881James Mwembi MochaboRigoma D.E.B Pri Sch & Special UnitNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021MASABA NORTH
1409/2020400728George Mageto BichangaNyamori Pri SchNYAMIRANYAMIRAB9/2/2021NYAMIRA NORTH
1419/2020421434Evans Nyambane KeroreMatunwa D.o.k Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021BORABU
1429/2020299624Dickson Mikaye OyieyoOngera Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021NYAMIRA NORTH
1439/2020432275Beatrice Binah MokayaMagombo Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021BORABU
1449/2020316388Teresa  SagweNyansiongo D.e.b Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021BORABU
1459/2020405882John Obure ObwotoRionguti Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021MANGA
1469/2020354366James Okemwa NyatwangaKenyamware Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021MANGA
1479/2020402053Carolyne Kwamboka NyangauKiangombe Primary  SchoolNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021NYAMIRA NORTH
1489/2020394639Richard Nyagwachi ArisaKiamogake Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021NYAMIRA NORTH
1499/2020416671Job Isoe MatwereMwancha Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021NYAMIRA NORTH
1509/2020330486Abner Maati OmaribaMatierio Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021NYAMIRA NORTH
15110/2020378890Jacklyne Moraa OmundiMekenene Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021BORABU
15210/2020413103Ronald Angwenyi OmaikoEnsoko Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021BORABU
15310/2020444659Justus Ogeto OmoriTidereti  Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021BORABU
15410/2020406972Joseph Nyangau OusoEgentubi Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021NYAMIRA NORTH
15510/2020343069Douglas Orwaru NyakundiNyabogoye Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021MASABA NORTH
15610/2020408308Jeremiah Maturi OndiekiNyansiongo D.O.K. Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021BORABU
15710/2020331182John Kerina TamogeNyakeore Special SchoolNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021NYAMIRA SOUTH
15810/2020422475Naomi Moraa MogakaNyagechencha Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021MANGA
15910/2020422437Nahashon Ongeti MaunchoKerora Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021MANGA
16010/2020417570Robert Okioi MomanyiKebariga Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021NYAMIRA NORTH
16110/2020433926Justus Osindi NyanumbaNyakenyomisia Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021NYAMIRA NORTH
16210/2020353922Ronald Raini OnchuruBosose Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021NYAMIRA SOUTH
16310/2020329862Robert Saisi SoberaKenyerere Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021NYAMIRA NORTH
16410/2020485939Evans Momanyi MokoroNyamwachania Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021NYAMIRA NORTH
16510/2020331320Boruru  OngagaKianginda D.E.B Primary  SchoolNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021NYAMIRA SOUTH
16610/2020445186Naomi Bochaberi OmayioGetare Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021NYAMIRA NORTH
16710/2020367865Margaret Moraa NyaswabuNderema Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021BORABU
16810/2020341161George Otieno OgandaBugo Primary   SchoolNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021NYAMIRA SOUTH
16910/2020400654Joseph Mosaisi NyakondoNyakwerema Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021NYAMIRA NORTH
17010/2020330490Meshack Maina NyamweyaMochenwa Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021MASABA NORTH
17110/2020452306Lawrence Nyaragi OngusoKiamogake Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021NYAMIRA NORTH
17210/2020354385Eucabeth Moraa BosireSotik Highlands PriNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021BORABU
17310/2020415991Richard Ongoro NyanumbaEkerubo Gietai ELCK Day Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021NYAMIRA NORTH
17410/2020370573Nicodemus Onsongo OmoyoBonyunyu Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021MASABA NORTH
17510/2020400728George Mageto BichangaNyamori Pri SchNYAMIRANYAMIRAA10/2/2021NYAMIRA NORTH
17610/2020378428Evans Ondieki OnyariKenyamware Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021MANGA
17710/2020269006Evans Agwata MokuaGeta P.a.g Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA SOUTH
17810/2020339611Henry Onsongo OgatoEntana Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021MANGA
17910/2020259783Peter Koinange MitemaNyangina D.E.B Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA NORTH
18010/2020400737Justus Nyabuti NyachiroRiasindani Primary  SchoolNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA SOUTH
18110/2020299624Dickson Mikaye OyieyoOngera Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA NORTH
18210/2020429814George Obwoge OnditiEsise Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021BORABU
18310/2020353853Stephen Monte OigoGekendo Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA NORTH
18410/2020329697John Nyangoto MakoriMatiero Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA SOUTH
18510/2020378881Wilter Kerubo MarokoNyachichi Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021MANGA
18610/2020367843Sylevester Arisa MoseKenguso Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA NORTH
18710/2020301483Elizabeth Moraa MaenchaSironga Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA SOUTH
18810/2020284842Jeniffer Kemuma OmangiBigogo Deb Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021MANGA
18910/2020385723Gladys Nyaboke OkariMariba Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA SOUTH
19010/2020343982Charles Moturi OsumoNyankono Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021BORABU
19110/2020378883Elkanah Juma OmariNyamare Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021MANGA
19210/2020341828Thomas Mongare NyakondoNyameko Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA NORTH
19310/2020486514Johnson Mokua MoseNyagokiani Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA NORTH
19410/2020444578Kennedy Misaeri SimithNyabwaroro Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA NORTH
19510/2020316388Teresa  SagweNyansiongo D.e.b Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021BORABU
19610/2020448735Sarah Nyamoramba MembaMageri D.O.K. Pri. Sch.NYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA NORTH
19710/2020426518Fredrick Mwembi SunguraKenyerere Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021MASABA NORTH
19810/2020333108Everlyn Osebe KerimaNyaobe Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA NORTH
19910/2020386307Jane Moraa MakoriNyaigesa Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021MASABA NORTH
20010/2020286662Zachary Gibbsson MongareNyakemicha Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA SOUTH
20110/2020329367Joel Nyangau AtutiEkerubo Gietai BoardingNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA NORTH
20210/2020476704Joseph Mokua KabaRiomego Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA NORTH
20310/2020416196Denis  MatundaChinche Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA NORTH
20410/2020418292Joshua Mogere Nyachieng’aRatandi Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA SOUTH
20510/2020418052Jones Nyang’au OmwoyoNyasio Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA NORTH
20610/2020343974Richard Okoyo MbereBobembe E.L.C.K Girls Boarding Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA SOUTH
20710/2020281553Truphena Kwamboka SiochaBiticha Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021MASABA NORTH
20810/2020417591Stephen Nyang’wono AsambaEronge D.E.B. Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA NORTH
20910/2020327742Ronea Bosibori OginoBomondo Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA SOUTH
21010/2020320804Paul Peter Nyakundi KinangaEmbonga Pri SchNYAMIRANYAMIRAB10/2/2021NYAMIRA SOUTH
21110/2020418607John Kioko SaniOmorare Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021NYAMIRA NORTH
21210/2020413327Naftal Nyaberi OburuKiabiraa DEB Pri SchNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021MANGA
21310/2020369363James Mbeta MatokeA.I.C. Gietai Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021MASABA NORTH
21410/2020325577Pamela Nyaboke OmwengaRiamoni Pri SchNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021MASABA NORTH
21510/2020416096Shem Mongare ObonyoGiosoya Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021NYAMIRA NORTH
21610/2020346199Agnes Bonareri AbugaRiyabe Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021MASABA NORTH
21710/2020329875Alice Gesare KeancheRiakimai Mixed Boarding Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021NYAMIRA SOUTH
21810/2020390727Kennedy Mogere MinyiraOmobiro Pri SchNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021NYAMIRA NORTH
21910/2020424787William  NyaumaBobembe Pri SchNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021NYAMIRA SOUTH
22010/2020431248Crospy Moraa RasuguGesore Pri SchNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021NYAMIRA SOUTH
22110/2020378425Dominic Okaru MakoriBorabu D.E.B Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021MASABA NORTH
22210/2020422523Benedict Orutwa NyangokaNyaisa D.o.k Pri SchNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021NYAMIRA SOUTH
22310/2020406023Martha Eileen M AbugaNyachichi Pri SchNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021MANGA
22410/2020342370Samwel Bundi BariniKebuko D.o.k Pri SchNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021MASABA NORTH
22510/2020404104Arisitariko Gisira NyangwesoMemisi Pri SchNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021BORABU
22610/2020442062Annah Bosibori BirongaEndemu Pri SchNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021BORABU
22710/2020400743Shadrack Gechure OgetiiNyameru Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021NYAMIRA SOUTH
22810/2020445223Jared Onchiri NyakoeTonga Pri SchNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021NYAMIRA SOUTH
22910/2020295948Abel Momigi NdubiEsamba Pri SchNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021NYAMIRA NORTH
23010/2020653720Isaac Ouko OruruTonga Pri SchNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021NYAMIRA SOUTH
23110/2020474442Joel Orina MoriasiBomorito Pri SchNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021NYAMIRA SOUTH
23210/2020598175Emma Bosibori TaratioKenyenya S.D.A Primary BoardingNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021NYAMIRA SOUTH
23310/2020369753Thomas Mokua MondaNyandoche 11 Pri SchNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021BORABU
23410/2020409473Samuel Nyakundi AtamboBigogo Primary  SchoolNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021MANGA
23510/2020287681Agnes Nadupoi KotikotIkonge Pri SchNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021NYAMIRA NORTH
23610/2020402053Carolyne Kwamboka NyangauKiangombe Primary  SchoolNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021NYAMIRA NORTH
23711/2020490901Bathsheba Nyanduko JumaGesure E.L.C.K. Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021MANGA
23811/2020375006David Makori MokunyoKebabe  S.s.NYAMIRANYAMIRAA11/2/2021NYAMIRA NORTH
23911/2020387452Nancy Mmboga ObureKianginda Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021NYAMIRA SOUTH
24011/2020545720Wilson Nyandiri MainaGekonge D.E.B. Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021NYAMIRA NORTH
24111/2020509869Philemon Okari OkindoTombe S.D.A. Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA11/2/2021MANGA
24211/2020502165Syrus Omwenga MotukaNyamira Tech.  S.s.NYAMIRANYAMIRAA11/2/2021NYAMIRA SOUTH
24311/2020437770Elizabeth Makori GesimbaSironga  S.s.NYAMIRANYAMIRAA11/2/2021NYAMIRA SOUTH
24411/2020388362Daniel  MakoriSironga  S.s.NYAMIRANYAMIRAA11/2/2021NYAMIRA SOUTH
24511/2020484980Judy Marangi BigogoNami SDA Secondary  SchoolNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021NYAMIRA SOUTH
24611/2020546624William Raini OngagaSt. Peter’s Nyakenyamisia Mixed Sec SchoNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021NYAMIRA NORTH
24711/2020534190Pauline Moraa MokuaRigoma  S.s.NYAMIRANYAMIRAB11/2/2021MASABA NORTH
24811/2020523005Sylvia Osebe GechangaSungututa S. SNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021MASABA NORTH
24911/2020463631Everlyn Kwamboka KibagendiGeke  S.s.NYAMIRANYAMIRAB11/2/2021MANGA
25011/2020307695Charles Ongeri ObureEronge S.D.A Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021BORABU
25111/2020484589Nixon Oyondi OyumaNyakenimo Mixed Day Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021NYAMIRA NORTH
25211/2020575157Janet Kerubo NyamatoSironga  S.s.NYAMIRANYAMIRAB11/2/2021NYAMIRA SOUTH
25311/2020420835Bruce Ehorani LwegadoMarani P.A.G Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021NYAMIRA SOUTH
25411/2020474104John Apima BotaGesiaga Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021NYAMIRA SOUTH
25511/2020510645Wycliffe Changamu MomanyiMisambi Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021NYAMIRA NORTH
25611/2020510251Dominic Gisore NyabochwaNyangoge  S.s.NYAMIRANYAMIRAB11/2/2021NYAMIRA SOUTH
25711/2020246993Keffa Nyangoto ObonyoIkonge  P.A.G Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021NYAMIRA NORTH
25811/2020523000Henry Mogire OiraSt. Teresa Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021NYAMIRA SOUTH
25911/2020515503Silas Otuke NyamatoSt. Paul’s Gekano Boys SecondaryNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021MANGA
26011/2020465382Otara  MogireSt. Joseph’s Biego Sec SchNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021NYAMIRA NORTH
26111/2020487795Joshua Moturi NdukoEkenyoro Technical Secondary SchNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021NYAMIRA SOUTH
26211/2020450102Ruth Moraa OsebeSt. Mary’s Mongorisi Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021NYAMIRA SOUTH
26311/2020511209Duke Otundo OsoroKianungu Pag S.s.NYAMIRANYAMIRAB11/2/2021NYAMIRA SOUTH
26411/2020503009Zainab Alukwa KomboIkonge  S.d.a.  S.s.NYAMIRANYAMIRAB11/2/2021MANGA
26511/2020521866Nancy Kerubo MomanyiRiooga Sec SchNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021MASABA NORTH
26611/2020402096Ben Ondiba NyambatiGianchore P.A.G. Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021ISINYA
26711/2020487242Charles Nyakwama MoseSt. Joseph’s Biego Sec SchNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021NYAMIRA NORTH
26811/2020490084Jeremiah Ooga MaroriaGesiaga Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021NYAMIRA SOUTH
26911/2020547673Stephen Oyieko BaswetiMecheo Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021BORABU
27011/2020544467Samson Nyakundi NyagwenchaSt. Paul’s Gekano Boys SecondaryNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021MANGA
27111/2020491025Teresa Naliaka MasindeSironga  S.s.NYAMIRANYAMIRAB11/2/2021NYAMIRA SOUTH
27211/2020446496Esther Bisieri NyandikaRiyabe Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021MASABA NORTH
27311/2020326536Hellen  NyabutoBorabu Teachers Training CollegeNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021BORABU
27411/2020551957JENKINS NYAMONGO MARIITASt. Teresa Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021NYAMIRA SOUTH
27511/2020353313Gradys Kerubo MachiraItumbe SDA Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021TSC Unit – Borabu
27611/2020447199George Okwayo TiemaSt. Paul’s Gekano Boys SecondaryNYAMIRANYAMIRAB11/2/2021MANGA
27711/2020490663Jescah Kwamboka OnyinkwaNyamira Tech.  S.s.NYAMIRANYAMIRAB11/2/2021NYAMIRA SOUTH
27811/2020412284Wamalwa Juma ChemiatiIkamu S.d.a.  S.s.NYAMIRANYAMIRAB11/2/2021NYAMIRA NORTH
27911/2020458048Nicodemus Mombo OyugiRiomanga D.E.B. Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021MASABA NORTH
28011/2020471475Naomi Kwamboka MomanyiGekonge D.E.B. Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021NYAMIRA NORTH
28111/2020518622Vincent Monda OnchariNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021MANGA
28211/2020448966David Sagero IsoeGesiaga Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021NYAMIRA SOUTH
28311/2020550068Lilian Moracha KwambokaNyaikuro Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021MANGA
28411/2020548487Philes Onyango MoigeKenyoro ELCK Mixed Sec SchNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021NYAMIRA NORTH
28511/2020502131Richard Nyamiaka MakoriSt. Cyprian S.s. BitichaNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021MASABA NORTH
28611/2020536893Nancy Nyang’ate OmundiSironga  S.s.NYAMIRANYAMIRAA12/2/2021NYAMIRA SOUTH
28711/2020416438Dunstan Mobe MokoroSt. Philips Rateti Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021NYAMIRA SOUTH
28811/2020544950Peter Maosa KenyonsiKiabonyoru Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021NYAMIRA NORTH
28911/2020453222Albert Nyambegera OnchongaNyachururu P.a.g. Sec SchoolNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021NYAMIRA SOUTH
29011/2020581199Dennis Makori ImbuncheGesiaga Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021NYAMIRA SOUTH
29111/2020456422Evans Moracho OnkundiNyasabakwa  S.s.NYAMIRANYAMIRAA12/2/2021NYAMIRA SOUTH
29211/2020559076Douglas Omosa KireriMenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021BORABU
29311/2020502632Jane Khamati AmbokaRiooga Sec SchNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021MASABA NORTH
29411/2020503002Janet Kemunto AbineriMokomoni S.D.A. Mixed Day Seco SchoolNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021MANGA
29511/2020517392Ruth Bitengo Mang’ataKiabiraa  S.s.NYAMIRANYAMIRAA12/2/2021MANGA
29611/2020524308Richard G. CharanaKenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021NYAMIRA SOUTH
29711/2020387392John Oseko MotubwaOnsando Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021BORABU
29811/2020539654Samuel Machogu NyamongoMenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021BORABU
29911/2020472084Jane Wanja Kang’oriKebabe  S.s.NYAMIRANYAMIRAA12/2/2021NYAMIRA NORTH
30011/2020510162Bernard Ogwoka MayakaNyamaiya  S.s.NYAMIRANYAMIRAA12/2/2021NYAMIRA SOUTH
30111/2020307698Robert Mwenda OmaeMaagonga S.D.A. Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021NYAMIRA NORTH
30211/2020543538Elijah Arasa AyieraEronge Deb Mixed Sec SchNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021NYAMIRA NORTH
30311/2020490900Victor Odero John OtienoNtana  S.s.NYAMIRANYAMIRAA12/2/2021NYAMIRA NORTH
30411/2020468226Job Motari OmwoyoIkonge  P.A.G Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021NYAMIRA NORTH
30511/2020491037Elizabeth Kwamboka NyamambaKisii Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021NYAMIRA SOUTH
30611/2020507900Johnbosco Onkeo MarubeNyagokiani  S.s.NYAMIRANYAMIRAA12/2/2021NYAMIRA NORTH
30711/2020397391Simeon Nyandemo KaburiNyaikuro Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021MANGA
30811/2020314836Hezron Abuya OnengaNyamiranga SDA Sec SchNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021NYAMIRA NORTH
30911/2020508908Job Oisosa MoengaSt. Paul’s Gekano Boys SecondaryNYAMIRANYAMIRAA12/2/2021MANGA
31011/2020491043Ruth Kwamboka OikoMongoni  S.s.NYAMIRANYAMIRAA12/2/2021MASABA NORTH
31111/2020554562Ezra Momanyi OngwaeIrianyi  S.s.NYAMIRANYAMIRAA12/2/2021MANGA
31211/2020496293Patrick Ngare NgareRigoko  S.s.NYAMIRANYAMIRAA12/2/2021BORABU
31311/2020501000Risper Obonyo AtuyaSt. Patrice Nyantaro Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB12/2/2021NYAMIRA SOUTH
31411/2020329842Isaac Omwega NyakundiEkenyoro Technical Secondary SchNYAMIRANYAMIRAB12/2/2021NYAMIRA SOUTH
31511/2020554629Kevin Gwaro MakoriKebirichi  S.s.NYAMIRANYAMIRAB12/2/2021MASABA NORTH
31611/2020512972Janet Kemunto OngeriRiyabe Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB12/2/2021MASABA NORTH
31711/2020502063Timothy Almond Onkundi OmeteGucha Sda Mixed Sec. Sch.NYAMIRANYAMIRAB12/2/2021NYAMIRA SOUTH
31811/2020524344Jane Nyamoita OngotoEronge S.D.A Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB12/2/2021BORABU
31911/2020518088Walter Nyabero MaakeKenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB12/2/2021NYAMIRA SOUTH
32011/2020402003Robert Onyoni O OkoboSt. Joseph’s Nyaguku Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB12/2/2021MANGA
32111/2020516845Joshua Nyarwati OmweriKiabiraa  S.s.NYAMIRANYAMIRAB12/2/2021MANGA
32211/2020413011Duke Mogare MananiOmoyo  Mixed  S.s.NYAMIRANYAMIRAB12/2/2021MASABA NORTH
32311/2020543451Martin Laban OrengeKebirigo  S.s.NYAMIRANYAMIRAB12/2/2021NYAMIRA SOUTH
32411/2020475229501694 Kwamboka OnyariA.I.C. Gietai Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB12/2/2021NYAMIRA SOUTH
32511/2020461057Jones  NyaangaNyagokiani  S.s.NYAMIRANYAMIRAB12/2/2021NYAMIRA NORTH
32611/2020420943Christine Moraa MomanyiGesure E.L.C.K. Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB12/2/2021MANGA
32711/2020461916Wilfred  ChweyaMwongori  S.s.NYAMIRANYAMIRAB12/2/2021BORABU
32811/2020492323Modester Nyakara NyandikaKiabonyoru  S.s.NYAMIRANYAMIRAB12/2/2021NYAMIRA NORTH
32911/2020545510Beatrice Magoma OrwaruKenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB12/2/2021NYAMIRA SOUTH
33011/2020492743Beauttah Moruri RasiKebirichi  S.s.NYAMIRANYAMIRAB12/2/2021MASABA NORTH
33111/2020551649Lydiah Kanocia JeremiahSironga  S.s.NYAMIRANYAMIRAB12/2/2021NYAMIRA SOUTH
33211/2020272390Biritha  OgwokaRigoko  S.s.NYAMIRANYAMIRAB12/2/2021BORABU
33311/2020413116Daniel Misati OrinaNyachogochogo  S.s.NYAMIRANYAMIRAB12/2/2021NYAMIRA SOUTH
33411/2020496812Henry Peter IndecheKebabe  S.s.NYAMIRANYAMIRAB12/2/2021NYAMIRA NORTH
33511/2020399862Ezekiel Kabesa MatokeBorabu Teachers Training CollegeNYAMIRANYAMIRAB12/2/2021BORABU
33611/2020497655Dinah  OgetoMenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB12/2/2021BORABU
33711/2020424724Regina Moraa OyugiMisambi Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB12/2/2021NYAMIRA NORTH
33811/2020518616Doris Magoma NyamangaSt. Peters Nyakemincha Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB12/2/2021NYAMIRA SOUTH
33911/2020510539Peter  NdegeNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB12/2/2021MANGA
34011/2020502637Patricia Mwango OmwengaMongoni  S.s.NYAMIRANYAMIRAB12/2/2021MASABA NORTH
34111/2020495247James Ondieki AsiagoMaagonga S.D.A. Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB12/2/2021NYAMIRA NORTH
34211/2020480389Evans Morara OnyanchaGetaro Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB12/2/2021NYAMIRA NORTH
34311/2020471470Abel Nyakundi ChanuaNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB12/2/2021MANGA
34411/2020540197Bernard Motabori MangaaNyakongo  S.s.NYAMIRANYAMIRAB12/2/2021MASABA NORTH
34511/2020515926Judith Bonareri OndiekiSt. Joseph’s Nyaguku Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB12/2/2021MANGA
34611/2020491833Andrew Atunga OngondoIkonge  P.A.G Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB12/2/2021NYAMIRA NORTH
34711/2020498894Edinah Bwari RasuguOmoyo  Mixed  S.s.NYAMIRANYAMIRAA15/2/2021MASABA NORTH
34811/2020480133Wilfred Omoga AchiraSt. Francis Nyatieko  S.s.NYAMIRANYAMIRAA15/2/2021MASABA NORTH
34911/2020519061Zedekiah Magata OmagwaKebirigo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA15/2/2021NYAMIRA SOUTH
35011/2020510853Grace Rehema KainguKenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA15/2/2021NYAMIRA SOUTH
35111/2020413112William Arisi MosotaKERONGETA S. S.NYAMIRANYAMIRAA15/2/2021MASABA NORTH
35211/2020429967Rhoda Nyamisa AbugaMarani P.A.G Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA15/2/2021MANGA
35311/2020491024George Migiro OindiMotagara  S.s.NYAMIRANYAMIRAA15/2/2021NYAMIRA SOUTH
35411/2020524446Peter Kaosa Ong’EraKianginda Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA15/2/2021NYAMIRA SOUTH
35511/2020472642Stanley  AswaniSt. Gonzaga-gonza Isoge Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA15/2/2021BORABU
35611/2020376640Getuma  MaogaMagura Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA15/2/2021BORABU
35711/2020502114Lenah Sabina AsiagoSironga  S.s.NYAMIRANYAMIRAA15/2/2021NYAMIRA SOUTH
35811/2020543291Alex Onkoba MokoroIrianyi  S.s.NYAMIRANYAMIRAA15/2/2021MANGA
35911/2020479201Stanley Kimutai CheruiyotSt. Paul’s Nyandoche Ibere S SNYAMIRANYAMIRAA15/2/2021BORABU
36011/2020503000Irine Bosibori MoseNyaikuro Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA15/2/2021MANGA
36111/2020544014Geofrey Machuki NyabutoSt. Paul’s Omonayo Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA15/2/2021NYAMIRA NORTH
36211/2020470122Risper Nyaboke OsumoBonyunyu  S.s.NYAMIRANYAMIRAA15/2/2021NYAMIRA SOUTH
36311/2020464048Cyrus Mironga SerembeSengera  Manga  S.s.NYAMIRANYAMIRAA15/2/2021MANGA
36411/2020545496Nahashon Nyangoya MochamaNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA15/2/2021MANGA
36511/2020552251Janet Kerubo OmenyoNtana  S.s.NYAMIRANYAMIRAA15/2/2021NYAMIRA NORTH
36611/2020492990Peter Ochengo MochamaKebabe  S.s.NYAMIRANYAMIRAA15/2/2021NYAMIRA NORTH
36711/2020412710313057 Marwanga OnyanchaRiomego  S.s.NYAMIRANYAMIRAA15/2/2021NYAMIRA NORTH
36811/2020501637Evans Keengwe NdegeNyansiongo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA15/2/2021BORABU
36911/2020384502Thomas Ndege OgworaMaagonga S.D.A. Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA15/2/2021NYAMIRA NORTH
37011/2020511004Polyvia Kerubo OnkobaKebirigo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA15/2/2021NYAMIRA SOUTH
37111/2020487704Nancy Kemunto ObwayaKebirigo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA15/2/2021NYAMIRA SOUTH
37211/2020472908Jared Ombaba OkariMochenwa Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA15/2/2021MASABA NORTH
37311/2020523002David Otuke SaisiNyankoba  S.s.NYAMIRANYAMIRAA15/2/2021MASABA NORTH
37411/2020366539Samuel Orina GeteriMarindi  S.s.NYAMIRANYAMIRAA15/2/2021NYAMIRA SOUTH
37511/2020516765Festus Achang’A SegeraEkenyoro Technical Secondary SchNYAMIRANYAMIRAA15/2/2021NYAMIRA SOUTH
37611/2020520314Fredrick Onyari JamesNyaikuro Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA15/2/2021MANGA
37711/2020456707Peter Obaga NyamwamuManga Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA15/2/2021BORABU
37811/2020498216Calvin Mosongo GechikoTombe Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA15/2/2021MANGA
37911/2020554863Douglas Makori OtingaMiriri  S.s.NYAMIRANYAMIRAA15/2/2021MANGA
38011/2020508345Erick Orang’o KenyoruRangenyo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA15/2/2021NYAMIRA SOUTH
38111/2020514687Cyrus Onsongo AngimaNyaikuro Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB15/2/2021MANGA
38211/2020508317Mildred Nelima WanyonyiBonyunyu  S.s.NYAMIRANYAMIRAB15/2/2021NYAMIRA SOUTH
38311/2020447983Elijah Omwasa MarieraSt. Don Bosco Nyabiosi Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB15/2/2021MASABA NORTH
38411/2020421571Zachary Nyamachere KinyosiA.I.C. Gietai Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB15/2/2021NYAMIRA SOUTH
38511/2020466056Joseph  SonyeMachururiati Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB15/2/2021MASABA NORTH
38611/2020452835Benard Nyasimi Nyang’auSt. Thomas Gekano SecondayNYAMIRANYAMIRAB15/2/2021MANGA
38711/2020474324Vincent Nyaramba MakoriMetamaywa  S.s.NYAMIRANYAMIRAB15/2/2021MASABA NORTH
38811/2020221319Charles  OkemwaMakairo Community Mixed  Day Sec SchoolNYAMIRANYAMIRAB15/2/2021NYAMIRA SOUTH
38911/2020502644Judith Kerubo OmayioSt. Peters Nyakemincha Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB15/2/2021NYAMIRA SOUTH
39011/2020470106Christine Rima KiambiNyariacho Sec SchNYAMIRANYAMIRAB15/2/2021MASABA NORTH
39111/2020524664Kenyanya  OmangaSt. Pauls Nyachichi Sec SchoolNYAMIRANYAMIRAB15/2/2021MANGA
39211/2020495273Jacob Mose BiyogoMenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB15/2/2021BORABU
39311/2020315684Charles Orango NyamongoKenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB15/2/2021NYAMIRA SOUTH
39411/2020446001Joseph Onyoni OgaoNyagokiani  S.s.NYAMIRANYAMIRAB15/2/2021NYAMIRA NORTH
39511/2020535491Gertrude Nyaboke AbokiIrianyi  S.s.NYAMIRANYAMIRAB15/2/2021MANGA
39611/2020513681Abigael Moraa NyakundiManga Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB15/2/2021BORABU
39711/2020544937Daniel Motika OngotoSt. Danes  Eronge  S.s.NYAMIRANYAMIRAB15/2/2021MASABA NORTH
39811/2020451782Gladys Nyagucha OnsomuIkobe Mixed Sec. SchoolNYAMIRANYAMIRAB15/2/2021MANGA
39911/2020451218Shem Nyakundi MoniSt. Danes  Eronge  S.s.NYAMIRANYAMIRAB15/2/2021MASABA NORTH
40011/2020408269Bob Keskey OtwabeKianungu Pag S.s.NYAMIRANYAMIRAB15/2/2021ISINYA
40111/2020508540Samwel Ondora NyambaneNyansiongo  S.s.NYAMIRANYAMIRAB15/2/2021BORABU
40211/2020441500Winfridah Kerubo MesaNyangoge  S.s.NYAMIRANYAMIRAB15/2/2021NYAMIRA NORTH
40311/2020502073Pauline Mwikali KiundiNyansiongo  S.s.NYAMIRANYAMIRAB15/2/2021BORABU
40411/2020468564Ericson Rotich KipngenoNyamira Tech.  S.s.NYAMIRANYAMIRAB15/2/2021NYAMIRA SOUTH
40511/2020420837Muzeyi Nyaziri OmotoA.C.K. Hambala Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB15/2/2021HAMISI
40611/2020545259Duke Machungo OnchuruMongoni  S.s.NYAMIRANYAMIRAB15/2/2021MASABA NORTH
40711/2020483019Jared Onyancha NkrumahNyaikuro Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB15/2/2021MANGA
40811/2020493743Shadrack Nyambati NyasimiSt. Paul’s Omonayo Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB15/2/2021NYAMIRA NORTH
40911/2020453828Collins Rasugu GetangaNami SDA Secondary  SchoolNYAMIRANYAMIRAB15/2/2021NYAMIRA SOUTH
41011/2020491654Daniel Mogaka NyachiengaNyangoge  S.s.NYAMIRANYAMIRAB15/2/2021NYAMIRA NORTH
41111/2020432691Jared Magata OmangwaSt. Don Bosco Nyabiosi Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB15/2/2021MASABA NORTH
41211/2020501746Evans Obare OmatoNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB15/2/2021MANGA
41311/2020463932Nicodemus Mosembe NyamwayaMokwerero  S.s.NYAMIRANYAMIRAB15/2/2021MANGA
41411/2020423517Ruth Bosibori MaroriaSt. Joseph’s Etono Mixed S.s.NYAMIRANYAMIRAB15/2/2021NYAMIRA SOUTH
41511/2020395790Richard Majuma KabworiRiooga Sec SchNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021MASABA NORTH
41611/2020523862Dismas Nyangaresi OnyanchaSt. Mathias Mulumba Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021BORABU
41711/2020539516Dickson Kenyanya ManonoSt. Philips Rateti Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA SOUTH
41811/2020493082Rispher Waithera KaranjaKuura Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA SOUTH
41911/2020555165Amos Nyambisa KabatiNyairanga Mixed Sec SchNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA NORTH
42011/2020549011Joash Mageto MogwamboSt. Joseph’s Etono Mixed S.s.NYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA SOUTH
42111/2020511268Robert Ongaro OmwansaSt. Paul’s Omonayo Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA NORTH
42211/2020550649Dominic Osoro NyamacheGesiaga Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA SOUTH
42311/2020463005Tom Okemwa MosigisiNyansabakwa Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA SOUTH
42411/2020453809Dennis Nyamari NyamwangeMasosa Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA SOUTH
42511/2020586738Isaac Okinyi ArakaMenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021BORABU
42611/2020535797Amos Mochiemo OngondiKiabiraa  S.s.NYAMIRANYAMIRAA16/2/2021MANGA
42711/2020536697Joshua John OdhiamboSironga  S.s.NYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA SOUTH
42811/2020340301Samuel Atancha MomanyiGesure E.L.C.K. Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021MANGA
42911/2020449636Jared Arisa NyariboNyameru Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA SOUTH
43011/2020457682Josephat Nyandika OndusoNyameru Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA SOUTH
43111/2020401997James Mwembi MwembiSt. Mary’s Mongorisi Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA SOUTH
43211/2020464330Winnifer Kwamboka MochacheKenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA SOUTH
43311/2020472589Ezekiel Mochoge MengeMetamaywa  S.s.NYAMIRANYAMIRAA16/2/2021MASABA NORTH
43411/2020534379Douglus Mekubo MosetiKebirigo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA SOUTH
43511/2020490899Caroline Musungu AmalembaManga Girls Model SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021MANGA
43611/2020429945Cleophas Mecha OndimaGesiaga Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA SOUTH
43711/2020396133Peter Ombati OmbatiRiamandere Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA SOUTH
43811/2020509454David Osoro NyakundiNyabisimba Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA SOUTH
43911/2020265021Elimeldah Nyanduko MensireGesore P.A.G Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA SOUTH
44011/2020440790Pirina  AbisaiEgentubi Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA NORTH
44111/2020451900Stella Bosibori NyakwaraSt. Philips Rateti Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA SOUTH
44211/2020534715Gideon Rambaya MagwaroMenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021BORABU
44311/2020504399Hyline Ratemo Nyang’araBocharia P.A.G. Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021MASABA NORTH
44411/2020475659Rogers Omete OngoroMarani P.A.G Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA SOUTH
44511/2020471340Georginah Nyatichi MakiniNyaikuro Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021MANGA
44611/2020397185Justus Mbooga NyangauMochenwa Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021MASABA NORTH
44711/2020329845James Omangi NyangwesoRiyabe Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021MASABA NORTH
44811/2020395428Zablon Onsoti MochacheIkonge Boys P.A.G. Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA16/2/2021NYAMIRA NORTH
44911/2020519038Geoffrey Nyarang’o AbugaNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB16/2/2021MANGA
45011/2020401723Daniel Mabeya MochereGesiaga Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB16/2/2021NYAMIRA SOUTH
45111/2020524310Obuba James MatokeNyansiongo  S.s.NYAMIRANYAMIRAB16/2/2021BORABU
45211/2020491914Sheba Bogomba OinoRigoko  S.s.NYAMIRANYAMIRAB16/2/2021BORABU
45311/2020471603Nelson Mandela OngayoNyamira Tech.  S.s.NYAMIRANYAMIRAB16/2/2021NYAMIRA SOUTH
45411/2020543491Zachary Begi OnsarigoEronge Deb Mixed Sec SchNYAMIRANYAMIRAB16/2/2021NYAMIRA NORTH
45511/2020484901Sebastian Ondieki OgatoTombe Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB16/2/2021MANGA
45611/2020508195John Moganda OmoiNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB16/2/2021MANGA
45711/2020549400Damaris Nyaboke MichoriNyaigwa Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB16/2/2021NYAMIRA SOUTH
45811/2020476805Getruth Arisi Kerubo GateriSt. Peters Nyakemincha Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB16/2/2021NYAMIRA SOUTH
45911/2020442699Edward Nyakundi AbugaNyansiongo  S.s.NYAMIRANYAMIRAB16/2/2021BORABU
46011/2020465383Samwel Ombaye SimbaRiyabe Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB16/2/2021MASABA NORTH
46111/2020477242Delphine Kwamboka SagweMarani P.A.G Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB16/2/2021NYAMIRA SOUTH
46211/2020339608James Moriasi AmingaGesure E.L.C.K. Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB16/2/2021MANGA
46311/2020469366Yusuf Ngere MomanyiKebirigo  S.s.NYAMIRANYAMIRAB16/2/2021NYAMIRA SOUTH
46411/2020419515Edward Motiso OriokiKuura Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB16/2/2021NYAMIRA SOUTH
46511/2020442940Grace Kwamboka AbereMenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB16/2/2021BORABU
46611/2020540479Zipporah Nyarangi BogonkoNyansiongo  S.s.NYAMIRANYAMIRAB16/2/2021BORABU
46711/2020494868James Kibegwa OgariKebirigo  S.s.NYAMIRANYAMIRAB16/2/2021NYAMIRA SOUTH
46811/2020548708Norah Moraa NyandwaroSt. Albert Girango Seocndary  SchoolNYAMIRANYAMIRAB16/2/2021MASABA NORTH
46911/2020529184Jared Ogechi ObareKebabe  S.s.NYAMIRANYAMIRAB16/2/2021NYAMIRA NORTH
47011/2020455150Alex Makori NyantikaBocharia P.A.G. Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB16/2/2021MASABA NORTH
47111/2020454154James Nyabasa OsoroKiomakondo D. O. K Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB16/2/2021MANGA
47211/2020467338Knight Mulongo WanyamaMochenwa F.P.F.K. Sec SchoolNYAMIRANYAMIRAB16/2/2021NYAMIRA NORTH
47311/2020421688Gideon Anyona MankoneNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB16/2/2021MANGA
47411/2020471130Kennedy Muresia OpiloKiabonyoru  S.s.NYAMIRANYAMIRAB16/2/2021NYAMIRA NORTH
47511/2020485266Kefa  MorimbochoNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB16/2/2021MANGA
47611/2020497408Phyllis Bosibori OmayioNyansiongo  S.s.NYAMIRANYAMIRAB16/2/2021BORABU
47711/2020503055Joshua Ochanda MoseNyabisimba Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB16/2/2021NYAMIRA SOUTH
47811/2020516397Ongige Solomon MoseSironga  S.s.NYAMIRANYAMIRAB16/2/2021NYAMIRA SOUTH
47911/2020558334Naomi Moraa OngakiEsani  S.s.NYAMIRANYAMIRAB16/2/2021MASABA NORTH
48011/2020429952Protas Mbuya OnsongoOur Lady Of Mercy Ibara Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB16/2/2021NYAMIRA NORTH
48111/2020309569Nyangau  OnserioGesure E.L.C.K. Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB16/2/2021MANGA
48211/2020460600Egline Jeffrice WanderaGekendo  S.s.NYAMIRANYAMIRAB16/2/2021NYAMIRA NORTH
48311/2020502636Ruth Magoma NyakerigaRiyabe Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA17/2/2021MASABA NORTH
48411/2020421504Evans Kebaso NyangauNyagokiani  S.s.NYAMIRANYAMIRAA17/2/2021NYAMIRA NORTH
48511/2020429969John Kebaso MogondoMatongo Sec SchoolNYAMIRANYAMIRAA17/2/2021NYAMIRA NORTH
48611/2020416597Irene Nyaboke OnkundiMochenwa Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA17/2/2021MASABA NORTH
48711/2020502995Nancy Nyaboke OngakiKebirigo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA17/2/2021NYAMIRA SOUTH
48811/2020478296Jackson Ondong’a MarangaNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA17/2/2021MANGA
48911/2020417603Enock Orlando OmbimaNyakongo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA17/2/2021MASABA NORTH
49011/2020493840James Ipara IworeteMatongo Lutheran SecondaryNYAMIRANYAMIRAA17/2/2021NYAMIRA NORTH
49111/2020494645Makarius Gichana BosireSironga  S.s.NYAMIRANYAMIRAA17/2/2021NYAMIRA SOUTH
49211/2020442702James Mochiemo OmboriRiooga Sec SchNYAMIRANYAMIRAA17/2/2021MASABA NORTH
49311/2020556686Mildred Nyaboke AyukaKuura Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA17/2/2021NYAMIRA SOUTH
49411/2020545570Peter Onchaba OrinaMarindi  S.s.NYAMIRANYAMIRAA17/2/2021NYAMIRA SOUTH
49511/2020553487Geoffry Makoyo MosetiSt. Thomas Moore  S.s.NYAMIRANYAMIRAA17/2/2021BORABU
49611/2020429266Fredrick Mumo MuemaSt. Thomas Gekano SecondayNYAMIRANYAMIRAA17/2/2021MANGA
49711/2020406600Innocent Morocha Charles OmbasaGeta P.A.G. Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA17/2/2021NYAMIRA SOUTH
49811/2020372998Paul Ongwae NyanumbaNyariacho Sec SchNYAMIRANYAMIRAA17/2/2021MASABA NORTH
49911/2020508182Jared  AraniNyangoge  S.s.NYAMIRANYAMIRAA17/2/2021NYAMIRA NORTH
50011/2020546415Patrick Anyoka OgegaSt. Don Bosco Nyabiosi Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA17/2/2021MASABA NORTH
50111/2020440756George Morara OmbatiEnkinda S.D.A. Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA17/2/2021NYAMIRA NORTH
50211/2020427915Jason Angima NyabogaRiosiago Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA17/2/2021MASABA NORTH
50311/2020547010Josephat Osebe MarokoA.I.C. Gietai Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA17/2/2021BORABU
50411/2020540981Job Mirumbi NyakoraSt. Joseph Kemasare Mixed Sec.NYAMIRANYAMIRAA17/2/2021NYAMIRA SOUTH
50511/2020532638James Mokamba Wilsons ChweyaGetaari  S.s.NYAMIRANYAMIRAA17/2/2021NYAMIRA SOUTH
50611/2020409897Fred Nyakora OmbasoNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA17/2/2021MANGA
50711/2020493045Edward Omaria Otimong’Kenyoro ELCK Mixed Sec SchNYAMIRANYAMIRAA17/2/2021NYAMIRA NORTH
50811/2020454142Carisma Mikuro NyamasegeNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA17/2/2021MANGA
50911/2020465381Solomon Jackson NyangenaMwongori  S.s.NYAMIRANYAMIRAA17/2/2021BORABU
51011/2020464283Linet Nyaboke NyabogaSt. Pauls Nyachichi Sec SchoolNYAMIRANYAMIRAA17/2/2021MANGA
51111/2020464424Deborah Nyakerario MomanyiGesure E.L.C.K. Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA17/2/2021MANGA
51211/2020378431Wilfred Okao NyabutoMenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA17/2/2021BORABU
51311/2020495293Gideon Joshua OchogoKebirigo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA17/2/2021NYAMIRA SOUTH
51411/2020554731Erwin Onyambu MogusuSt. Paul’s Gekano Boys SecondaryNYAMIRANYAMIRAA17/2/2021MANGA
51511/2020524663Bernard Ong’era OirereOmoyo  Mixed  S.s.NYAMIRANYAMIRAA17/2/2021MASABA NORTH
51611/2020504587Elijah Mabera SieberiSt. Danes  Eronge  S.s.NYAMIRANYAMIRAA17/2/2021MASABA NORTH
51711/2020469176Samwel Onduko OgutuGesure E.L.C.K. Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB17/2/2021MANGA
51811/2020554612Doris Moraa Morang’aKiabiraa  S.s.NYAMIRANYAMIRAB17/2/2021MANGA
51911/2020595118Wilfred Keburi NyanchiengaMarindi  S.s.NYAMIRANYAMIRAB17/2/2021NYAMIRA SOUTH
52011/2020449188James Mongare ZablonIkonge  P.A.G Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB17/2/2021NYAMIRA NORTH
52111/2020488092Richard Gitebi BosireEronge Deb Mixed Sec SchNYAMIRANYAMIRAB17/2/2021NYAMIRA NORTH
52211/2020519274Evans Mong’are AmenyaNyamira Tech.  S.s.NYAMIRANYAMIRAB17/2/2021NYAMIRA SOUTH
52311/2020493464493464 Gichana NyanyukiGeke  S.s.NYAMIRANYAMIRAB17/2/2021MANGA
52411/2020492480Evans Makori NyakundiSironga  S.s.NYAMIRANYAMIRAB17/2/2021NYAMIRA SOUTH
52511/2020494108Jackson Otwoma NyambaneTombe Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB17/2/2021MANGA
52611/2020395662Caleb  MulamulaMatongo Sec SchoolNYAMIRANYAMIRAB17/2/2021NYAMIRA NORTH
52711/2020580043Cyrus Oguku MiyabaSt. Don Bosco Nyabiosi Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB17/2/2021MASABA NORTH
52811/2020463623Denish Odongo AderoMachururiati Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB17/2/2021MASABA NORTH
52911/2020372589Leonard Arege NyamokoIkonge  S.d.a.  S.s.NYAMIRANYAMIRAB17/2/2021MANGA
53011/2020544668Linet Bonareri NyakundiMokwerero  S.s.NYAMIRANYAMIRAB17/2/2021MANGA
53111/2020465254Stephen Machora Hadley AyumaMokomoni S.D.A. Mixed Day Seco SchoolNYAMIRANYAMIRAB17/2/2021MANGA
53211/2020479338Humphrey Moseti OmaraKiabiraa  S.s.NYAMIRANYAMIRAB17/2/2021MANGA
53311/2020465218Omwansa Owen BosireNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB17/2/2021MANGA
53411/2020463370Judith Gesare NyaumaSironga  S.s.NYAMIRANYAMIRAB17/2/2021NYAMIRA SOUTH
53511/2020490083Rose Nyakerario Mang’areSironga  S.s.NYAMIRANYAMIRAB17/2/2021NYAMIRA SOUTH
53611/2020496403Sarah Moraa OsoroNtana  S.s.NYAMIRANYAMIRAB17/2/2021NYAMIRA NORTH
53711/2020487910475229 Kemunto MechaSt. Mathias Mulumba Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB17/2/2021BORABU
53811/2020552214Eric Miyogo OmwoyoMatutu  P.A.G. Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB17/2/2021MASABA NORTH
53911/2020216604Ruth Yunuke MosomiMatutu  P.A.G. Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB17/2/2021MASABA NORTH
54011/2020494893George Mogaka AyiekoItumbe SDA Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB17/2/2021BORABU
54111/2020462389Kevin Abuga NyangauSt. Philips Rateti Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB17/2/2021NYAMIRA SOUTH
54211/2020549393Norah Moraa OsanoSt. Thomas Moore  S.s.NYAMIRANYAMIRAB17/2/2021BORABU
54311/2020481024Geoffrey Mokua BosireRiomego  S.s.NYAMIRANYAMIRAB17/2/2021NYAMIRA NORTH
54411/2020471605Carolyne Nekesa WekesaMasosa Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB17/2/2021NYAMIRA SOUTH
54511/2020253908Leonard Onyinkwa NyamaoNyachogochogo  S.s.NYAMIRANYAMIRAB17/2/2021NYAMIRA SOUTH
54611/2020487707Naom Kwamboka MakoriRiakwaro  S.s.NYAMIRANYAMIRAB17/2/2021MASABA NORTH
54711/2020554872Josphat Akunga OgegaMwongori  S.s.NYAMIRANYAMIRAB17/2/2021BORABU
54811/2020496816China  LameckSt. Paul’s Gekano Boys SecondaryNYAMIRANYAMIRAB17/2/2021MANGA
54911/2020442703Shem Mogaka KebiraNyansiongo  S.s.NYAMIRANYAMIRAB17/2/2021BORABU
55011/2020492829Jemimah Nyamusi OcharoSironga  S.s.NYAMIRANYAMIRAB17/2/2021NYAMIRA SOUTH
55111/2020495830Gilbert Asilenje OkonjiNyamwanchania P.A.G. Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA18/2/2021NYAMIRA NORTH
55211/2020507828James Mayaka MbogaRangenyo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA18/2/2021NYAMIRA SOUTH
55311/2020543762Francis Omari BwondaNyabisimba Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA18/2/2021NYAMIRA SOUTH
55411/2020443827Irene  NyangwesoNyairanga Mixed Sec SchNYAMIRANYAMIRAA18/2/2021NYAMIRA NORTH
55511/2020554608Haron Omariba RwotiSt. Peters Nyakemincha Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA18/2/2021NYAMIRA SOUTH
55611/2020497174Andrew Omari NyamongoSenator  Kebaso  S.s.NYAMIRANYAMIRAA18/2/2021NYAMIRA SOUTH
55711/2020493522Everline Mongina NgaraNyansiongo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA18/2/2021BORABU
55811/2020602370Douglas Agega MoremaMenyenya Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA18/2/2021BORABU
55911/2020431691Tom Mogeni MokuaRangenyo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA18/2/2021NYAMIRA SOUTH
56011/2020479798Zipporah Kwamboka MigiroNyasabakwa  S.s.NYAMIRANYAMIRAA18/2/2021NYAMIRA SOUTH
56111/2020429973Stephen  Bichang’aNyariacho Sec SchNYAMIRANYAMIRAA18/2/2021MASABA NORTH
56211/2020592119Naftal Omonywa MecheoNyankoba  S.s.NYAMIRANYAMIRAA18/2/2021MASABA NORTH
56311/2020416264John Omweri ArumbaKebirichi  S.s.NYAMIRANYAMIRAA18/2/2021MASABA NORTH
56411/2020517024Samwel Oeri LukaMiriri  S.s.NYAMIRANYAMIRAA18/2/2021MANGA
56511/2020216721Barnabas Omwenga MinyiraTombe Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA18/2/2021MANGA
56611/2020481556Jackline Mueni ManthiTombe Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA18/2/2021MANGA
56711/2020494470Edwin  OmwengaSt. Peters Nyakemincha Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA18/2/2021NYAMIRA SOUTH
56811/2020466996Stanley Omwenga NyatangiIkonge  S.d.a.  S.s.NYAMIRANYAMIRAA18/2/2021MANGA
56911/2020494641Joash Omwenga MayengaRiyabe Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA18/2/2021MASABA NORTH
57011/2020366598Moirongo Giswaya OitumbeMochenwa Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA18/2/2021MASABA NORTH
57111/2020316383Florence Monyangi MachukiSt. Mathias Mulumba Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA18/2/2021BORABU
57211/2020418012Norah Nyamoita NyamacheIrianyi  S.s.NYAMIRANYAMIRAA18/2/2021MANGA
57311/2020502013Javanus Mochama OmaribaSironga  S.s.NYAMIRANYAMIRAA18/2/2021NYAMIRA SOUTH
57411/2020460498Jackline Kerubo Kebong’oTombe Girls Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA18/2/2021MANGA
57511/2020497556Albert Momanyi OnkundiSt. Philips Rateti Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA18/2/2021NYAMIRA SOUTH
57611/2020467425Godfrey Ombogo NyakundiNyakongo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA18/2/2021MASABA NORTH
57711/2020298758Charles  OyugiSt. Cyprian S.s. BitichaNYAMIRANYAMIRAA18/2/2021MASABA NORTH
57811/2020496817Fridah Gesare OikoNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAA18/2/2021MANGA
57911/2020486607Josephat Atunga KinyosiKenyoro ELCK Mixed Sec SchNYAMIRANYAMIRAA18/2/2021NYAMIRA NORTH
58011/2020458683Everlyn Kemunto MakoriGetaari  S.s.NYAMIRANYAMIRAA18/2/2021NYAMIRA SOUTH
58111/2020502143Benard Mosoti ObareNyachururu P.a.g. Sec SchoolNYAMIRANYAMIRAA18/2/2021NYAMIRA SOUTH
58211/2020524665Edwin Mokua MombinyaKiabiraa  S.s.NYAMIRANYAMIRAA18/2/2021MANGA
58311/2020445611Alfred Mwaniki OngaroNyakongo  S.s.NYAMIRANYAMIRAA18/2/2021MASABA NORTH
58411/2020496325Bisley Mokaya KebasoNyaisa Manga S.D.A. Mixed Sec. SchoolNYAMIRANYAMIRAA18/2/2021MANGA
58511/2020442693Evans Changamu NyamoramboRiamoni Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021MASABA NORTH
58611/2020513903Dismas  MogusuNyansiongo  S.s.NYAMIRANYAMIRAB18/2/2021BORABU
58711/2020471413Walterson Atinda OkwoyoNyamiranga SDA Sec SchNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021NYAMIRA NORTH
58811/2020509240Evans Dancan Sure MbogaRangenyo  S.s.NYAMIRANYAMIRAB18/2/2021NYAMIRA SOUTH
58911/2020503185Kennedy Omwoki MogaSt. Paul Tombe Technical Secondary SchNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021NYAMIRA NORTH
59011/2020502161Ben Nyachwaya SeretaNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021MANGA
59111/2020552537Daniel Kebabe MichiekaIkamu S.d.a.  S.s.NYAMIRANYAMIRAB18/2/2021NYAMIRA NORTH
59211/2020518659Willam Mose OtochiNyasio Girls E.L.C.K Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021NYAMIRA NORTH
59311/2020466445Robert Gesego AtaiRirumi Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021NYAMIRA SOUTH
59411/2020545500Erick  OngoriNyankoba  S.s.NYAMIRANYAMIRAB18/2/2021MASABA NORTH
59511/2020495948Shem  MekenyeEronge S.D.A Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021BORABU
59611/2020487282Bob Geoffrey MosaisiMasosa Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021NYAMIRA SOUTH
59711/2020343378Thomas Mongare MogokiNyansabakwa Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021NYAMIRA SOUTH
59811/2020498756Joseph Masita MarigwaGianchore P.A.G. Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021NYAMIRA SOUTH
59911/2020506585Evans Kemosi Morang’aGeke  S.s.NYAMIRANYAMIRAB18/2/2021MANGA
60011/2020549214Evans Okeri BoromeSenator  Kebaso  S.s.NYAMIRANYAMIRAB18/2/2021NYAMIRA SOUTH
60111/2020414772James Gesora MembaItumbe SDA Mixed Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021BORABU
60211/2020474346Jared Asiago SamboraKebirigo  S.s.NYAMIRANYAMIRAB18/2/2021NYAMIRA SOUTH
60311/2020433599Robert Kerosi NyairoNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021MANGA
60411/2020504586Jared Samson OndichoNyambaria Secondary SchoolNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021MANGA
60511/2020483053Belden Mosiria MikuroSt. Danes  Eronge  S.s.NYAMIRANYAMIRAB18/2/2021MASABA NORTH
60611/2020527121Robin Omweri OrengeMwongori  S.s.NYAMIRANYAMIRAB18/2/2021BORABU
60712/2020331153Richard Nyayiemi NtaboKebirichi Pri SchNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021MASABA NORTH
60812/2020293081Milton Patrice OngeriOmosocho Pri SchNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021BORABU
60912/2020375149Kepha Obiri Ong’eraKemasare Pri SchNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021NYAMIRA SOUTH
61012/2020375695Henry Nyabuti AbugaSengereri D.E.B. Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021MANGA
61112/2020353825Jane Gechemba NyairoNyagancha Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021MASABA NORTH
61212/2020354320Asenath Moraa OnchuruKierira Pri SchNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021MASABA NORTH
61312/2020237465Esther Gechemba OmondiNyansiongo D.O.K. Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021BORABU
61412/2020353857Josephine Moraa MoseKierira Pri SchNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021MASABA NORTH
61512/2020473127Rachel Kwamboka Sang’anyiKeritor Pri SchNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021BORABU
61612/2020354551Fridah Kwamboka KeoyeNyatieko Pri SchNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021MASABA NORTH
61712/2020414893Richard Sagwe NyaumaKianyabongere P.A.G. Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021NYAMIRA SOUTH
61812/2020400796Esther Kemuma AyotiKeritor Pri SchNYAMIRANYAMIRAB18/2/2021BORABU
61912/2020396527Philes Nyag’ara OmbogoNyabikomu Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA NORTH
62012/2020188105Agnes Kemunto SiochaEgentubi Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA NORTH
62112/2020331591Mary Nyantondi OmurwaNyamira Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA SOUTH
62212/2020380964Dinah Bonareri NyanchokaSimbauti S.D.A. Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021BORABU
62312/2020307670Grace Kemuma OmboriEndabu Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA SOUTH
62412/2020463907John Ouko MagetoOmosasa Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA SOUTH
62512/2020344952Charles  OkoboNyakoria Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA SOUTH
62612/2020298441Duke Mongare OkongoKegogi Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA SOUTH
62712/2020386305Mary Nyaboke MogoiEkige DEB Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021BORABU
62812/2020244654Veronicah Mwango OmbabaMwongori Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021BORABU
62912/2020443665Joyce Boundi MigiroKiabiraa DEB Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021MANGA
63012/2020460457Damaris Kwamboka MachoraNyamira Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA SOUTH
63112/2020329923Margaret Nyangacha DiraKeginga Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021BORABU
63212/2020338929Hellen Nyamoita MisatiGirango D.o.k Pry SchoolNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021MASABA NORTH
63312/2020298336Mary Nyabonyi NyakundiKeginga Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021BORABU
63412/2020331179Mary Sagana OmbogaSotik Highlands PriNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021BORABU
63512/2020423307Ronald Ogeto OnyanchaNyanchoka Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA NORTH
63612/2020332567Ouko Stephen BundiNyamori Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA NORTH
63712/2020247932Job Mongare OndariBosiango Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA SOUTH
63812/2020425069Florence Kerubo NtamboEaka Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA NORTH
63912/2020377313Richard  JoshuaKegogi Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA SOUTH
64012/2020251650Margaret Kemunto OkoraEgesieri  Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA SOUTH
64112/2020367842Enock Mabuka OmbogoKenguso Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA NORTH
64212/2020382081Henry Momanyi MoseSt. Mathews Gekendo Boarding Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA NORTH
64312/2020355079Josphine Kerubo Nyaosi OsebeNyamira Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA SOUTH
64412/2020329851Josphine Kemuma OmayioMangongo Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA SOUTH
64512/2020475616Dorcah Mongina NyakundiTonga Omonuri Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA SOUTH
64612/2020433936Joshua Ongaga MongareNyamatuta Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA NORTH
64712/2020440633Lidya  OnyanchaChisaria Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA NORTH
64812/2020367844Jared Mogire MakoriNyandoche 11 Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021BORABU
64912/2020400755Geoffrey Kariuki ObengaBobembe Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA SOUTH
65012/2020343376Margaret Nyanchama NyabutiNyakeore Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021NYAMIRA SOUTH
65112/2020381434Pacificah Bonareri NyakundiNyaigesa Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021MASABA NORTH
65212/2020195674Florence Nyanchwa MokuaNyaigesa Pri SchNYAMIRANYAMIRAA19/2/2021MASABA NORTH
65312/2020337846Nyangara Hulder KiriamaNyaigesa Pri SchNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021MASABA NORTH
65412/2020429950John Oseko RatemoOgango S.D.A. Mixed Day Second SchoolNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021MANGA
65512/2020402390Sabastian N MireriNyagancha Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021MASABA NORTH
65612/2020333117Astarico Nyambane NyabandoRirumi Pri SchNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021NYAMIRA SOUTH
65712/2020252239Josephine Nyanchama BosireKiambere Pri SchNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021NYAMIRA SOUTH
65812/2020398939Zipporah Kerubo MotanyaKenyenya S.d.a Pri SchNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021NYAMIRA SOUTH
65912/2020339578Ronald Ombogo AsambaEgentubi Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021NYAMIRA NORTH
66012/2020382917James Otwori NyakoraKiamwarimu Pri SchNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021MASABA NORTH
66112/2020423088Veronica Kwamboka NdegeSironga Pri SchNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021NYAMIRA SOUTH
66212/2020423747Catherine Agnes OnsongoKenyoro PrimaryNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021BORABU
66312/2020419559Sophia Okemwa BochereGeseneno Pri SchNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021NYAMIRA SOUTH
66412/2020260695Dorcas Osebe OtienoSironga Pri SchNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021NYAMIRA SOUTH
66512/2020412984Obuki Kaggwa OngwesoNyaisa D.o.k Pri SchNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021NYAMIRA SOUTH
66612/2020389917Jones Maronga OgeroKabatia Pri SchNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021NYAMIRA SOUTH
66712/2020384031Lucy Kaari MokayaGeseneno Pri SchNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021NYAMIRA SOUTH
66812/2020396781Yobesh Nyangore NtaboMagura Pri SchNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021BORABU
66912/2020394877Gladys Nyanchama OngangaRiasindani Primary  SchoolNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021NYAMIRA SOUTH
67012/2020343064Zachary  NyaregaKianginda D.E.B Primary  SchoolNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021NYAMIRA SOUTH
67112/2020395990Christopher Ndemo MomanyiTonga Omonuri Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021NYAMIRA SOUTH
67212/2020445992Ezekiel Ongiri OsindeKenyamware Pri SchNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021MANGA
67312/2020310201Joyce Nyanchera MirukaGesibei D.O.K. Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021BORABU
67412/2020420237Philip Nyandago ObochiMarara Primary  SchoolNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021NYAMIRA SOUTH
67512/2020403826Mary Boyani KerotiNyatieko Pri SchNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021MASABA NORTH
67612/2020382919John Otwori NyabibaBobembe Pri SchNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021NYAMIRA SOUTH
67712/2020385740Philip Magaki NyachanchuMochenwa Pri SchNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021MASABA NORTH
67812/2020423697Shadrack Davinson MochereIkurocha Pri SchNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021NYAMIRA SOUTH
67912/2020346862Josephine Moraa MangoaRiangombe Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021BORABU
68012/2020472000Doris Mokeira MatunduraNyakongo Pri SchNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021MASABA NORTH
68112/2020252434Lumumba  OmaoKeritor Pri SchNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021BORABU
68212/2020423411Jared Omwenga MagomaRikenye Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021MASABA NORTH
68312/2020449712Torothy Kerubo OmanwaGetengereirie Pri SchNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021NYAMIRA NORTH
68412/2020441417Ndemo  OgetoKiamatonga Pry SchoolNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021NYAMIRA NORTH
68512/2020440503Henry Onduko KieyaGesore Pri SchNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021NYAMIRA SOUTH
68612/2020329901Mary Kemunto ObuchiRiomanga D.E.B Primary SchoolNYAMIRANYAMIRAB19/2/2021MASABA NORTH

22 COMMENTS

  1. This is quite encouraging. May the commission also remember the graduate teachers who are eagerly waiting for deployments to secondary schools. It looks long overdue.

  2. This is scam.Why only one county and that’s Nyamira.Is a fake list.Give us the full lists for all the counties if it is a genuine one.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here